24 szep 27, 05:11:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 881 882 [883] 884 885 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 985866 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #13230 Dátum: 11 jan 06, 16:39:24 »

Haku és Shikamaru "kinyírása" nagy fájdalom a pici szívemnek...a minőségromlás még nekem mint teljesen bénának is feltűnt. A tipp (Tema - Zaku - TenT) nagyon bejött, azért ha nem fagyok épp be csúnyán tudok alázni resetelt fazonokat Nevet Én ellennék akarakter lockolásokkal, de azt a szintet - sajnos - el is kell érni... Szerintem számítanak a karakterek, nem csak a változatosság miatt van ennyi. Ezt a stun dolgot elmagyarázná valaki? ^^"
Naplózva
hogojoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 160


« Válasz #13231 Dátum: 11 jan 06, 17:42:58 »

wáááááááá..már vagy 11000 nyertem kibával de csak azt írja ki hogy 2 nyertem kiba anyát nemlehet megcsinálni:@ nemigazz..áhhj...képzeljétek...egy ellenfelemnek naruto egy x be jött kiXDnagyon nagy először azthittem meghaltXD de nem...a stun: a stun a lefogás minden fajája..naruto-shikamaru, tayuya sakura ino stb...
az vicces ha valaki anyira elmerül a küldibe hogy rámegy a ladder re és felmegy kageig és nézi hogy miért nincs meg a karijaXD
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 06, 17:52:25 írta hogojoo » Naplózva

a kismadár fázik arra megy a thén és rápotyant aztán arra megy a farkas kihuzza belőle letisztitja,végül bekapja...
tanulság:aki rádcsinál nembiztos hogy rosszatakar
de aki kihúz belőle nembiztos hogy jótakar.....
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #13232 Dátum: 11 jan 06, 19:07:06 »

A Hinata-Shino-Jirobu csapat régen valóban nagyon jó volt, ráadásul nem is cheap, mert azért tudni kellett haszálni és aki tudta az kábé +15öket csinált minimum én is azzal mentem fel az első resetem előtt. De sikerült elrontani az összes csapatomat ezde ezzel, a Tsunade-Zaku-Sai-al át Naruto-Neji-Kinen egészen a Sakon-Kabuto-Chiyoig. Ezek hatalmas csapatok voltak. Már az új karakterekhez sincsen kedvem, hagyom a francba őket, kinek van kedve 20 meccset lejátszni Karinnal minimum...
Naplózva


 
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #13233 Dátum: 11 jan 06, 20:48:29 »

Nekem a 20-25 nyert meccsel semmi bajom, csak rowban vagyok balf*sz, de hihetetlenül, vagy csak eszem és stratégiai érzékem nincs ehhez a játékhoz, ez sem kizárt. :) De eddig is sikerült összehozogatni a rowokat az összes karihoz (kivéve Sai), úgyhogy ezt is megoldom valahogy. Bár régen sokszor csak úgy csináltam rowot, hogy pl 8/ kb 4 alkalommal feladta az ellenfél. xD Ami ugye már elég ritka, mert az új küldik nagy részében row kell és nem egy bizonyos karakter elleni győzelem...és rowban béna vagyok, estébé...de most megjött a játékhoz a kedvem, így próbálkozgatok folyamatosan.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #13234 Dátum: 11 jan 06, 21:02:23 »

Ne érts félre, megbírom csinálni, sőt kellett háromszor ennyiket nyerni egy két küldetés alatt. Pl Minato de már rettentő unalmas és monton, ráadásul egyre rosszabbak a  karakterek, sok a felesleges nerf és egyre bugosabb a játék.
Naplózva


 
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #13235 Dátum: 11 jan 06, 21:17:32 »

Bocsánat, én voltam kissé félreérthető. :) Arra akartam utalni, hogy azt kifejezetten szeretem, ha nyerni kell, de nem rowban, bár lehet, csak azért, mert a row nagyon nem megy. Természetesen nem arra utaltam, hogy ne bírnád megcsinálni, mindenki meg tudja. :) Mondjuk ja, az ilyennél, ahol 50-et meg többet kell nyerni, az valóban elég unalmassá válik egy idő után, még az én állapotom valamennyire megfelelőbb, mert van csomó küldim, ha egyikbe beleunok, nekiugrok a másiknak. xD
Naplózva
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13236 Dátum: 11 jan 07, 17:30:49 »

na és végre volt időm és befejezhettem a küldiket Nevet
senin naruto jó csak a rasenshuriken sebez keveset. 50es sebzés szerintem egy ilyen technikához kevés Gondolkozik
na de mind1 így is jó, és most elkezdek csapatokat összerakni, és irány a ladder Nevet
Naplózva

mg500
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 133



« Válasz #13237 Dátum: 11 jan 07, 18:06:48 »

Ilyen nincs szinte lehetetlen megcsinálni deva path küldijét (legalábbis nekem). Szinte sohasem jön naruto s vagy ha mégis akkor vesztek és sennin jirayát nem számolja  Szomorú ( lol elkezdtem csinálni naraka küldilyét és megszereztem ibikit)  Nevet
Naplózva
ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #13238 Dátum: 11 jan 07, 18:48:27 »

Uhh végre meg van kabuto meg minnyart meg lesz kyyubi naruto Nevet row is meg van kezdek
belejöni a küldizésbe Nevet
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13239 Dátum: 11 jan 07, 19:39:53 »

Én is kezdek a küldikbe és a rowokba belejönni most oldottam ki Sakura S és Jiroubou-t végre Kúl Sakuraval visszahoztam egy olyan meccset ahol nekem 7 életem volt az ellenek 100 és nyertem a Ko punch és a INner Sakura komboval  Kúl
Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #13240 Dátum: 11 jan 07, 20:17:16 »

ady11: ne csald le úgy a két soros szabályt, hogy a mondatod közepén nyomsz egy entert, hogy 2 sor legyen...
mg500: Abban a küldiben nem Sennin Jiraiyát, hanem Jiraiya(S)-t kell legyőzni (vagy persze Naruto(S)-t). :D Talán ez lehet az oka, hogy Sennin Jiraiyát nem számolja. :P ^^
Mellesleg Jiraiya(S)-t kb senki se használja, így marad Naruto(S)...
Naplózva
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #13241 Dátum: 11 jan 07, 22:28:17 »

Na nem tudom mennyire nagy szám, de kemény 3 nap alatt végre sikerült megszereznem Ibikit.  Pirul Kisame mellé nem tud valaki egy olyan csapatot amivel meglehet csinálni 6 row-ot? Sajnos nem igen tudok mellé embereket tenni akikkel jól tudna "együttműködni."

Előre is köszi. Mosolyog
Naplózva

Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13242 Dátum: 11 jan 08, 08:05:25 »

Valaki tudna egy jó csapatot a Search for Kidoumaru küldetéshez ahol NEjivel kell nyerni 4 rowot ?? már nem tudom hány csapatot néztem válogatam tettem ide tettem oda de nem volt jó Technikai KO a legjobb ami volt Neji Tayuya Temari de az is 2 körig birta Neeem
Naplózva

Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #13243 Dátum: 11 jan 08, 09:51:57 »

Ez a játék egyre szarabb... Kisame mellé egy normális csapatot nem lehet betenni mert 6row-ig úgysem jutok el. Utolsó vagy utolsó előtti győzelemnél úgyis jön majd valami keményebb pl.: 1 Chouji aztán vége... Ez a játék tényleg csak a szerencsén múlik, a 6 row meg abból sose lesz meg...
Naplózva

ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #13244 Dátum: 11 jan 08, 10:10:01 »

Hát szerintem nem szar csak hozzá kell szokni én is az elején nem tudtam játzani de most meg sorozatosan csinalom meg a rowokat csak sokat kell próbálkoznod. Mondjuk én csak  a tayuyat tegnap 10 próbáltam The Fifth of the Sound küldibe  és ma 6. próbálkozásra sikerült.Szóval kell egy kis idő meg kitartás!
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 08, 10:16:54 írta ady11 » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Oldalak: 1 ... 881 882 [883] 884 885 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!