24 szep 27, 14:17:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 873 874 [875] 876 877 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 986141 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
renato
Vendég
« Válasz #13110 Dátum: 10 dec 22, 21:14:32 »

Ha én admin lennék, akkor itt nagyon nagy változások lennének... a stun vissza lenne állítva, a Narutok normális erősségűek lennének, stb... amúgy bizonyos szinten az anime miatt is meg van ragadva az NA, mivel a filler karikat (normál esetben) nem szokták berakni, és egy ideje már csak filler van a Narutoba is...
Amúgy én semmit sem hallottam a képességeikről
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13111 Dátum: 10 dec 23, 16:13:53 »

Nem tudom, hogy Akatsuki-ig jó-e, de Jinchuuriki-ig biztosan. A csapat: Tenten(S), Kidomaru, Tayuya. Kényteln voltam Aoe-t összerakni, de a miértjét pár oldallal ezelött leirtam, és nem akarom még egyszer. Nevet Én is ezzel akarok felmenni, és sok sikert az Akatsukihoz, és tovább!
Naplózva

hogojoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 160


« Válasz #13112 Dátum: 10 dec 24, 16:14:03 »

kaknkuro chyo és narutos nagyon jó team nekem bejön:D  amugy elnézést hogy nem két soros üzenet!!..

Boldog karácsonyt és kellemes ünnepeket kívánok minden arenázonak és mindenki másnak!!
Naplózva

a kismadár fázik arra megy a thén és rápotyant aztán arra megy a farkas kihuzza belőle letisztitja,végül bekapja...
tanulság:aki rádcsinál nembiztos hogy rosszatakar
de aki kihúz belőle nembiztos hogy jótakar.....
Banduc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 18


« Válasz #13113 Dátum: 10 dec 24, 16:27:02 »

A segítségeteket szeretném kérni nem tudnátok mondani 1 jó csapatót rehab gaarához mert éppen kazekage gaara küldijét csinálom és kéne a rowhoz(már csak 3 row kell kimimaro ellen)Előre is kösszi a segítséget.Off:Mindenkinek boldog karácsonyt kívánok! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 24, 16:28:00 írta Banduc » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!

Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13114 Dátum: 10 dec 24, 16:56:19 »

Hát. ez még Ladderre is jó, én a nagykarimmal tegnap csináltam vele Jinchuurikin egy +12-t, és mentem fel vele 37-re. De a küldihez is tuti jó: Lee(S),Rehabgaara,Kin. Végülis a lényege az a sebzés növelése Leevel és Kinnel. A többi miatt meg már az ellenfélnek kell aggódni. Ördögi
Naplózva

hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13115 Dátum: 10 dec 24, 17:50:57 »

na ja ez is az én csapatom, de még a shigure,ykakashi,rehab is elég jó csapat,
Dawe grat a +12-ért, de még nem értél utol mert nekem 39-40.szinten volt +15-öm(lehet volt nagyobb is, de arra biztosan nem emlékszem) Mosolyog
Boldog karácsonyt mindenkinek, és további remek játékot Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 24, 17:52:32 írta hungarygaara » Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13116 Dátum: 10 dec 24, 17:53:32 »

Az szép, de legalább közel voltam. Am a te csapatod is nagyon jó, de ma játszani sem merek, mert nem jön jól a chakra ma egyáltalán. Igy szinte esélyem sincs fentebb szökkenni. Mind egy, majd lessz valami. További kellemes arénázást, és ünnepeket!
Naplózva

hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13117 Dátum: 10 dec 24, 18:29:39 »

hát na, nekem sose jött jól a csakra, de az utóbbi 3-4 hónapban kifejezetten rosszak jöttek-.-
de ha végre kapnék szerencsét annak igencsak örülnék smirksweat, hátha most karácsonykor Nevet
Naplózva

Roger11
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


« Válasz #13118 Dátum: 10 dec 26, 10:56:49 »

Kipróbáltam a Kidomaru-Tenten(s)-Tayuya csapatot de nem nagyon jött be. Már jó sokat kipróbáltam, amit néztem csapatokat, de egyikkel se ment. Most viszont találtam egy nagyon jót. Ajánlom mindenkinek:Hidan(s), Sasuke(s), Zaku.
Eddig 4-et nyertem vele és most is nyerésre állok.
Naplózva


Join Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Banduc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 18


« Válasz #13119 Dátum: 10 dec 26, 11:39:27 »

Köszönöm a csapatokat! bow Végre sikerült megszerezni kazekage gaarat. Kúl Most elkezdek leaderezni megpróbálok felmenni jouninra.Amúgy nem tudjátok miért van az, hogy a küldetést anbun meglehetne csinálni de az elő küldetése jouninon van?(mert van pár ilyen smirksweat)
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!

Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13120 Dátum: 10 dec 26, 14:12:22 »

Hát, ennek kb annyi a praktikája, hogy már Anbun is meglátod, mi vár rád majd Jouninon. Nevet Am grat Gaarahoz, nekem is csak 2 makker Deidara feladásával sikerült összehozni még nagyon régen, de a másodiknál már kajak imádkoztam.ikszdé Egyébként, Jouninon egész jó karikat kaphatsz majd, szóval ne add fel a Laddert se! Mosolyog
Naplózva

Banduc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 18


« Válasz #13121 Dátum: 10 dec 26, 14:29:48 »

Hát nekem nem volt olyan nehéz csak megkellet keresnem őket ők meg feladták >.<#így csináltam deidara és kimimaro ellen a rowot csak a 10missing-ninnél kellett harcolni.De ennek nagyon őrülők Nevet.Láttam, hogy a karik legnagyobb része jouninon van ezért akarok gyorsan felmenni, és a leadert lehet, hogy csak holnap kezdem de akkor is elkezdem. Mosolyog
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!

Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13122 Dátum: 10 dec 30, 19:24:14 »

Lenne egy hülye kérdésem :Missionokat hol fogadhatok el?? Technikai KO

Moderátor: Ezt ajánlom figyelmedbe: KATT Ha ezt nem is olvasod el akkor legalább a téma első hozzászólását tanulmányozhatnád.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 30, 20:45:27 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13123 Dátum: 10 dec 30, 19:27:13 »

Elöször is: Tartsd be a két soros szabályt, mert különben szabályt szegsz, ami bannal jár, már bocsi, hogy moderátoroskodni akarok, csak figyelmeztzetlek. Másodszor: A küldetéseket magától csinálja, neked csak a ninja missionsban kell megnézned, mi a feltétele a küldetésnek. Aztán berakod a megfelelö karaktert, és már számolja is.
Naplózva

Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13124 Dátum: 10 dec 30, 19:33:52 »

Oké értettem csak most kezdtem a játékot és nem értem mi hogy van ? meg szerintetek ez a csapat jó ? Neji Sasuke Sakura ? meg Bloodline az mit jelent és mihez  ?? Szal egy ilyen ismertető magyarul tudnátok   linkelni ?? előre köszönöm:)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 873 874 [875] 876 877 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!