24 okt 07, 08:22:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullmetal Alchemist  (Megtekintve 164124 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #930 Dátum: 12 jan 13, 23:33:06 »

A Brotherhoodban Greedet elöször a 13ik részben láthatjuk, de a történetét 25-29ig fogják mutogatni Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #931 Dátum: 12 jan 14, 15:45:18 »

25-29? szerintem egy picit el vagy tévedve, mert Greed gyakorlatilag a sorozat nagy részét végigkíséri. Csak egy idő után már kicsit más formában teszi ezt.
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #932 Dátum: 12 jan 14, 16:38:05 »

Úgy értem bemutatni a múltját Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #933 Dátum: 12 jan 14, 19:08:12 »

köszi szépen hamisjoe ^^ és azt meg tudja valaki mondani, hoyg hány részes a brotherhood anime/hány fejezetes a manga? ^^ ugye vége van már?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #934 Dátum: 12 jan 14, 21:49:42 »

A Brotherhood 64 részes lesz
A m,anga 108 részes Mosolyog
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #935 Dátum: 12 jan 14, 22:10:58 »

köszönöm ^^ akkor enm olyan hossú. sztm ez lesz az első mangám/animém, ami nem már nem fut, és végig is fogom nézni xD kivétel a sámán király.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #936 Dátum: 12 jan 16, 21:23:36 »

most fogom nézni a 43. részt, és nekem eddig iszonyúan bejön ^^ és újból rájöttem, hogy valami nem stimmelhet vele, mert megint a két pszichopata a kedvenc: Greed és Kimblee. Tényleg, az utóbbi szinkronja nagyon ismerős. mit szinkronizált még?  Gondolkozik
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #937 Dátum: 12 jan 16, 22:06:49 »

Japán szinkronra gondolsz, vagy magyarra? Nevet

Japán hangja Hiroyuki Yoshino: http://en.wikipedia.org/wiki/Hiroyuki_Yoshino(Itt nézelödhetsz Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 16, 22:11:25 írta hamisjoe » Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #938 Dátum: 12 jan 16, 22:56:04 »

magyar hangok:(ha valakinek kell még kimbleen kívül vki Mosolyog )
Roy            Hujber Ferenc
Bradley    Varga Rókus
Edward    Szabó Máté
Alphonse    Baráth István
Hughes    Oberfrank Pál
Elicia    Bogdányi Titanilla
Gracia    Oláh Orsolya
Kimblee    Joó Gábor
Riza            Makay Andrea
Trisha    Nyírő Eszter
Winry    Györfi Anna
Pinako    Várnagy Kati
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #939 Dátum: 12 jan 17, 07:48:30 »

a japánra gondoltam, nem hiszed te sem, hogy magyarral nézném, ugye? xD  köszi a lisát, és bár nem találtam rajta, még mindig ismerős. igazd, midig is botfülű voltam, szal lehet, csak képzelgek xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #940 Dátum: 12 jan 19, 17:23:45 »

én japánul is meg magyarul is megnéztem és ha nem írod le nem tudhatom mire gondolsz (a japánt azért nem linkeltem mert azt már előttem linkelték )
Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #941 Dátum: 12 jan 19, 18:32:26 »

csak nehogy szóba jöjjenek a szinkronhangok, egy irdatlan nagy Paku Romi (Edward) fannal álltok szemben*-* (bocsi, ha off^^)
mindenesetre szerintem ennek annyira nagyon nem lett eltörpölve a szinkronja, mint más szinkronos animéknek. Sőt, meg kell mondjam, a francia és az angol verzió után kész felüdülés volt megint Szabó Máté hangjával nézniXD
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #942 Dátum: 12 jan 21, 22:05:53 »

Tegnap(?) végignéztem,és mindenkinek csak ajánlani tudom Nevet Pont olyan hosszú,mint amilyennek lennie kellett,se több,se kevesebb. A karakterek különösen jók voltak, szépen voltak kidolgozva és árnyalva volt a jellemük, nekem ugyanis is ez a háklim. továbbiakban spoiler.

Pozitívumok:
- alapsztori, alkímiás mangát még nem láttam
- a rajzolás szép volt
- op-k mind jók voltak nagyon pedig én soha-soha nem szoktam meghallgatni őket, de ezeket nem léptettem át
- zenék helyzethez illőek

-Greed:
 vele kapcsoltban jobban belegondolva nem volt dolog ami nem tetszett, mindkét (három) verzióját imádtam, 10 mondatából 9,5 az garantáltan aranyköpés volt. Ő egy tipikusan se nem jó,se nem rossz karakter volt, az ilyeneket imádom. Nagyon jóvolt, amikor összeakadt azzal a Bido nevű volt nakamájával, valamint a 2.harca Wrathszal a 45 rész elején, Bido után. Az, hogy mire is vágyik valójában, a végére már sejthető volt,de mégsem lett sablonos. A halála tudtam, hogy hiába lett jó a végére, be fog következni, de a mangaka ezt is nagyon greedesre csinálta, így egy szavam se lehet.

- Roy Mustang ámokfutása(i):
konkrétan,mikor vadállatként támad Envyre az egyébként mindig nyugodt ezredes, és halálra akarja kínozni. Ő ugye szinte mindig a hideg oldalát mutatja, kivéve, mikor Hughes gyilkosa után nyomoz. Jó volt látni milyen amikor igazán vérszomjas, de azt mondjuk kicsit sajnáltam, hogy leállították közben, mert teljesen jogosan volt dühös, és egyszer még neki is belefér.

-Scar: ugye elég sokági gonosznak volt beállítva, én valahogy sosem tudtam...utálni? megvetni? kedvencem sose volt, vagy lesz, de érdekes karakter, ez rá a legjobb szó.
- Miles,Olivier, a Mustan-team is el volt találva
- a többi homonculus, és hogy a nevük a 7 főbűn. Mindig is szerettem az ilyen jelképes dolgokat. Még a tetoválások helyének is volt jelentése, pl: lust-buja-dekoltázs, gluttony-falánkság-nyelv vagy greed-kapzsi-kéz.

Negatívumok:
-Envy halála:
ezen gondolkodtam, hogy hová írjam, de végül ide került. Az,hogy az emberekre féltékeny, jó volt, a kivitelezés már kevésbé. Egy (fő)gonosznak legyen tartása, ne könyörögjön az életéért, és ne tegyen szánalmas kísérleteket arra, hogy kivégzőosztagát egymásnak ugrassza, meg ne sírjon.

- Kimblee halála:
Már akkor megszerettem,mikor a börtönben mondott pár mondatot arról,hogy mi zene a füleinek. Az a bombás poén, amit a börtönőrökkel elsütött, nagyon kész volt ikszdé.A karaktert imádtam, mint szinte mindig a nem álszentkedő fazonokat. Értem ezalatt,amit Ishbalban mondott Mustangnak meg Hawkeyenak: ha nem tetszik, amit csinálnak, akkor menjenek el, és ne sóhajtozzák, hogy nem akarják, ha maradnak. Az, hogy ő nyíltan élvezte, eléggé őszinte emberre utal. Félelemérzete nem volt, szeme sem rebbent,mikor kiderült, hogy sebesülten egy Ishbalinak regélt a tetteiről, csak vigyorgott,meg amkor a bányában hirtelen megjelent mögötte Pride, én kaptama szívnajt, nem ő. Ja, és szeretem az okos embereket. De a halála... Ugye be volt harangozva, hogy ilyen-olyan erős, láttunk tőle pár bravúrt, erre egy noname kiméra harapja át a torkát. Komolyan nem tudtam a nevét. Egy ilyen összecsapott,méltatlan és sz*r halált animében/mangában nem láttam. Az, hogy aztán félig-meddig ő nyírta ki Pride-ot azzal, hogy megszólalt a fejében, kicsit ellensúlyozza a halálát, de sajnos nem eléggé.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #943 Dátum: 12 jan 21, 22:27:26 »

Envynek miért kellett volna, hogy legyen tartása, ő csak egy gyáva, irigy, erkölcstelen féreg volt.  Ez a személyisége lényege.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #944 Dátum: 12 jan 21, 22:35:39 »

De én nem szeretem az ilyen személyiségeket, ez a lényeg. Meg a rádöbbenés, hogy mire féltékeny, iszonyú nyálas lett még pluszban.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!