24 okt 07, 10:22:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullmetal Alchemist  (Megtekintve 164150 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #885 Dátum: 11 szep 03, 21:42:39 »

Jaja, cigányok szerepelnek benne és még sajnálni is kell őket. Meg ilyen nácis baromság az egész. ikszdé
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #886 Dátum: 11 szep 04, 20:08:13 »

A Brotherhood-ot nem rég vittem ki én is, nagyon tetszett, a simába meg belekezdtem de meguntam mert a brotherhoodot jobbnak találtam mivel azzal kezdtem!!
A filmeket nem néztem de nem is érdekelnek, de kár hogy nincs folytatása, az egész mangának amiben már Al az alkahesztriával foglalkozik Ed meg körbe utazza isten tudja miért a világot, azok is biztos érdekesek lennének! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 04, 20:10:51 írta Morause » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #887 Dátum: 11 szep 05, 21:56:15 »

Szóval ha kihagyom a filmet és azonnal folytatom a Brotherhood-dal, akkor az nembaj?
Amúgy a movie kötődik egyáltalán a mangához?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #888 Dátum: 11 szep 05, 22:24:43 »

A movienak az ég egy adta világon semmi köze a mangához. Mindazonáltal én ajánlom a moviet is. Jó lezárása a sima FMA-nak és bár történelmileg nem pontos de attól még egyáltalán nem rossz movie. Utána kezdj bele a BH-ba szerintem.
Naplózva


samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #889 Dátum: 11 szep 05, 22:29:24 »

Ha nincs köze, akkor is megnézem, főleg, hogy Aes mondta a náci cuccot, azért már csak megéri  ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #890 Dátum: 11 szep 06, 08:00:54 »

Egyáltalán nem rossz? Hát valóban nem rossz, hanem még annál is rosszabb. ikszdé Nem lezárása az semminek, csak az én életemnek lett az majdnem. xDD

Amúgy ha valakit érdekel, itt a véleményem részletesen a movieről, amit közvetlenül a végig nézése után írtam:


Csak klikk a dátumra. Akkor még nagyon a hatása alatt voltam. ikszdé
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #891 Dátum: 11 szep 06, 13:18:01 »

Elolvastam, hát nem vicc, többen is lehúzták, nem csak te Aes Nevet
Utána vki írta, hogy lesz FMA BH movie, ez igaz?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #892 Dátum: 11 szep 06, 16:03:53 »

Igen, igaz, Japánban már le is adták július 2-án.
Fullmetal Alchemist: Milos no Sei-Naru Hoshi.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2wSFpenHpJU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=2wSFpenHpJU</a>
Elsőre nem tűnik rossznak, majd meglátjuk, ha egyben lesz.  Nevet

Szerk: Wikipedia szerint jövő tavasszal lesz DVD és Blu-Ray kiadás.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 06, 17:04:10 írta rencsacsa » Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #893 Dátum: 11 szep 06, 18:11:49 »

Már vártam a filmet majd most fogom harmadjára megnézni a Bh-t Nevet és végre a 64.rész magyar lesz eddig csak felirattal néztem meg most már ideje volt hogy magyarul is lássam:D
Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #894 Dátum: 11 szep 07, 17:14:35 »

Hát... én megnéztem ígyis-úgyis, de inkább maradok Paku Romi verziójánál (Edward seiyuuja) Nevet
 De most kövezzen meg, aki akar, a történelmi dolgoktól eltekintve szerintem nem volt rossz - legalábbis nem olyan szinten -  a film, a sorozatból magából leginkább a fillereket és a "jajelcsesztükmagunkat10évemileszmost?!!" típusú részeket láttam, tehát magából a tesói szeretetből amit egyrészt ábrázolni is akart, sokkal több jelenik meg a filmben. Valamint ez volt az első anime, ahol találkoztam a tuberkulózissal, amire egy bizonyos film még rá is tett, és azóta akarok minden sztorimba egy tbc-s karit^^
 Ez mondjuk egy olyan Bh-fan véleménye, aki nem látta 100 százalékban a sorit, ha megnézem, lehet, h változik, ez esetben szintén megkövezhet, aki akar.
  A filmet meg várom ám ezerrel Nevet Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 07, 17:17:27 írta feradraco » Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #895 Dátum: 11 szep 13, 16:38:30 »

Már vártam a filmet majd most fogom harmadjára megnézni a Bh-t Nevet és végre a 64.rész magyar lesz eddig csak felirattal néztem meg most már ideje volt hogy magyarul is lássam:D

Hogy tudsz egy ilyen jó szinkronnal ellátott animét, elrontani azzal hogy magyarul nézed meg?

Én egy Fullmetal Alchemist moovit se tudtam megnézni. Miután láttam az animét, teljesen fel voltam háborodva így nem szenteltem idő a filmre, és anélkül néztem meg a BH-t aminek úgy örültem hogy a manga alapján ment, hogy megint bele szerettem, és megint pityeregtem a szomorú részeknél, főleg az elején.
Naplózva


samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #896 Dátum: 11 szep 13, 18:17:05 »

Én a filmet képtelen voltam megnézni, 40 perc után kinyomtam, aztán letöröltem, egy hulladék a film... Úgyhogy Aes igazad volt minden szempontból  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 13, 20:35:35 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #897 Dátum: 11 szep 14, 07:41:06 »

Samdav! Én szóltam. Nyelvesít Persze nekem is szóltak anno, és én se hallgattam a jó szóra. ikszdé Sőt én végigszenvedtem az egészet.


Hogy tudsz egy ilyen jó szinkronnal ellátott animét, elrontani azzal hogy magyarul nézed meg?

Ez a kérdés már bennem is felötlött. ikszdé
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #898 Dátum: 11 szep 14, 09:19:10 »

40 perc után ki is kapcsoltam, nem is érdekelt a vége, vontatott, majd elaludtam, tényleg csak a harcjelenetek miatt volt jó...
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #899 Dátum: 11 szep 14, 09:25:17 »

Én végigszenvedtem. ikszdé Igazi hős vagyok Durci De közben a falat kapartam. Bááár sztem az eleje volt a legdurvább az a szekeres rész. Nevet A végén volt harc az egész korrekt volt, csak addigra az ember már a fél életét elveszítette. ikszdé

Nézd a Bh-t, az az igazi FMA élmény. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!