24 okt 07, 14:38:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullmetal Alchemist  (Megtekintve 164315 alkalommal)
0 Felhasználó és 66 vendég van a témában
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #735 Dátum: 10 szep 04, 16:50:03 »

én tartom magam az Ishvalhoz, az sztem sokkal jobban hangzik
am a brotherhood fenn van online felirattal az animax honlapján, és ott a feliratban is váltogatják, de a vége felé már csak ishvalt írnak
nekem ott a szinkron fáj nagyon, azt télleg elb*szták
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 05, 16:28:57 írta Aes Sedai » Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #736 Dátum: 10 szep 04, 17:22:42 »

Kevés jó munkájuk volt maradjunk ebben , ezt az Ishvalt meg ne ragozzuk tovább felesleges. Mindenki hívja úgy ahogy akarja , mindkettő helyes.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #737 Dátum: 10 szep 05, 00:13:22 »

Nah,a Brotherhood is kivégezve:D
Ez is nagyon jó volt,talán jobb mint az eredeti:D
Az első 20-25 rész jobb volt a simában,ahogy bemutatták a múltjukat,meg amikor megjegyzéseket tettek Ed méretére xD
Kár hogy ezt minimálisra vették a Brotherhoodban..
Ami jobb volt a bh-ban: Az openingek nagyon jók(legalábbis az elsőhöz képest),a vége jól lett megcsinálva,nekem tetszett. Amit Ed meg Winry művel ott az utolsó részben az nagyon komoly volt Nevet Plusz még tetszett a történet alakulása. Ha jól tudom,ez ment a manga szerint,látszik rajta:D Illetve a legtöbb karaktert jobban bírtam itt.
Ez főleg a Humunculusokra igaz. Envy-t nagyon megkedveltem,akárcsak Greed-et.A sima szériában egyedül Gluttony meg Lusth-ot(asszem ő volt az a nő)bírtam,itt őket pont nem. Az hogy Selim homonculus volt,nagyon meglepett és jó húzás is volt. Mustangot már az eredeti történetben is bírtam,itt viszont ő volt a kedvencem:D Főleg az Envy elleni harca alatt... Amilyen fejeket vágott én Envy helyében nem a számat jártattam volna,hanem azon gondolkoztam volna hogy merre szaladjak xD.
Meg amit még bírtam,a két Xingi karakter:D Lin valami nagyon nagy arc volt Nevet
Tudnék még írni,de lusta vagyok,és a fele még hátravan xD

Negatívumok: Al karaktere. Nem tudom miért de itt nagyon idegesített..A személyisége is meg ez a "kör nélkül transzmutálok" dolog is.. Ez engem nagyon zavart. Ez Ed specialitása volt,Al-nak minek kell képesnek lennie rá...Az még egy dolog hogy Izumi tudja használni,ha már a mestere nem olyan nagy baj..  Na mindegy.
Gluttony hangja is jobb volt az eredetiben,de ez zavar a legkevésbé.
Meg ami még idegesített(vagyis nem idegesített csak jobb volt az eredetiben): Ed jószívűsége/naívsága. Szép meg nemes dolog hogy senkit nem akart elintézni,de azért illett volna rendesen harcolni,írtani az ellenséget. Mondjuk "apát" elintézte,és Pride-dal is foglalkozott ennek örültem.(más kérdés hogy ott ha a robbantós gyerek nem szól bele esélye se lett volna)
Összességében kap nálam egy 9,5 pontot a 10-es listán... bár ha az alap kapott kilencet akkor inkább egy 10-11-et xD

A fogalmazásért bocsánat,hajnali negyed kettőkor ennyire telik^^"

Egyébként valaki priviben le tudja írni hogy hány Ova készült?
Azt már leszűrtem a komikból hogy készült 1 movie,de a véleményekbe is beleolvastam,nem tudom érdemes-e megnézni xD
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 05, 00:16:47 írta Mistich » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #738 Dátum: 10 szep 05, 09:06:11 »

3 Ova van és abból Izumié a legjobb. Azon beakartam halni xD
http://www.goodanime.net/fullmetal-alchemist-blind-alchemist-1
Annyira azért nem jók , hogy lekelljen tölteni szerintem xD De egész pofásak.
Am. nekem az openningek a BHban annyira nem jöttek be. Csak az 1. és a 4. tetszett. Ellenben a sima Serieszel ahol mind a 4 tetszett. Jó zenei anyagokba nyúltak bele Nevet
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #739 Dátum: 10 szep 05, 11:03:41 »

Mistich: Csak mondanám: A Brotherhood az eredeti, és Al csak az első szériában nem tudott kör nélkül, mert az a széria az első pár részt leszámítva teljesen más történet volt. Egyébként a személyisége ugyanaz volt, mint az első szériában.

Egyébként én vagyok az egyetlen aki szerint a BH-ban Mustangnak jobb a hangja? ikszdé
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #740 Dátum: 10 szep 05, 11:23:11 »

Matten: Mondtam én olyat hogy más volt Al személyisége a simában? Én csak azt mondtam hogy itt jobban idegesített xD

Ha annyira nem jók akkor szerintem egyenlőre hanyagolom őket,majd egyszer megnéem majd:D
Naplózva

feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #741 Dátum: 10 szep 05, 16:27:07 »

a brohoodban alnak csak a cicaszeretete nem látszik meg annyira, de akkor is cuki
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #742 Dátum: 10 szep 12, 15:55:02 »

Talán leginkább ide kellene írnom, de olvastam egy másik fórumon (igen, más fórumot is látogatok, sajnálom Naruto-kun Szomorú), egy vicces, de borzasztó kis elméletet. Gondolom mindenki emlékszik Sloth munkásságára.. na már most, mi van, ah a négyes metró nem is metrónak épül?! :O
Gondoljatok bele, ez megmagyarázná, miért épül ilyen irracionálisan régen, már ott lehet, a fél ország alatt a kör...
..ha mind egy bölcsekkövébe kerülünk, én nem állok jót magamért >:U
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #743 Dátum: 10 szep 12, 15:58:23 »

Úristen ez mekkora szöveg már xDDDDD Ha tényleg ez lenne jönne Ed,a hős xDDD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #744 Dátum: 10 szep 12, 15:59:31 »

Ne légy nevetséges, Ed egy kitalált karakter, ez viszont egy komoly, vészjósló lehetőség. *_*
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #745 Dátum: 10 szep 12, 16:42:15 »

Hát ez valóban egy lehetőség, az biztos. Nevet Még jó, hogy Pest alatt csinálják. Aztán még összetranszmutálhatnák Demszkyt egy ócska BKV busszal Nevet
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #746 Dátum: 10 szep 12, 19:12:55 »

Héj azért van aki Pesten lakik és nem szeretne bölcsek köve lenni...Amúgy fura de ezt az elméletet már én is olvastam valaholXD
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #747 Dátum: 10 szep 12, 19:14:33 »

Na látod, ez nem csak alaptalan levegőbe beszélés, itt kérem egy komoyl lehetőséggel állunk szemben, márpedig ezt nem szabadna annyiban hagyni...
(azt halkabban jegyzem meg, hogy ugyanott olvastad, ahol én ma, csak valamivel korábban, ugyanezen a néven te is írogattál oda pár hsz-al arrébb Nevet)

Aes, honnan veszed, hoyg csak Pest alatt épül..? Ennyi idő alatt ebben a szép, majdnem kerek Kárpát-medencénkben nyugodtan körbeérhettek. Ha mégis csak a pestiekre vonatkozik, még az is szívás. Amúgy Pest totál megfelel Centrálnak, kevés másik főváros van ilyen szép arányosan az ország közepén.... hmm...


off.: ha már ebben a topicban vagyok.. piszkosul jó az új szettem, vagy piszkosul jó az új szettem? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 12, 19:18:04 írta STM » Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #748 Dátum: 10 szep 13, 19:32:07 »

jah Budapest a central, Miskolc v Debrecen keleti város, Győr a nyugati , Pécs a déli, északi nagy várost nem naon találtam legyen Esztergom Nevet Nevet amestris hungarian vesion:D >.<#
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #749 Dátum: 10 szep 14, 16:07:56 »

Ha efoglaljuk Szlovákiát akkor Poprád lehetne az északi város.... Gondolkozik
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!