24 okt 07, 14:26:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullmetal Alchemist  (Megtekintve 164240 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #765 Dátum: 10 okt 20, 20:20:15 »

jah kinyújtod a kezedet 10m-esre és nem kell felállnod a székből hogy behozd a kaját vagy mit tudom én hogy miért?  bow jó lenne Nevet
Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #766 Dátum: 10 okt 24, 18:27:47 »

nemtom, nekem alapból az átváltozás jönne be, meg h pl félig cica lehetnék vagy bármi Pojén Pojén Pojén
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #767 Dátum: 10 okt 24, 18:47:50 »

 Pojén félig cica:D és mit csinálnál?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #768 Dátum: 10 okt 24, 19:08:03 »

Ez még viccnek is nagyon szar szerintem. Kiméra nem több az állatnál. Az emberi lét megalázása , de lehet csak nekem undorító a gondolata is.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #769 Dátum: 10 okt 24, 20:06:59 »

Nekem csak korlátozott fenntartásaim vannak vele kapcsolatban, az "borít ki benne", brá ez így nagyon erős, hogy ténylegesen egyesítik testileg a két lényt, valami torzult újat létrehozva. Ha csak állati szövetek emberbe integrálásáról lenne szó, az nem lenen ellenemre.
Részemről nem lennék kiméra, de egy előnyös alkut Greeddel bevállalnék.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #770 Dátum: 10 okt 25, 08:48:55 »

Greedel? Háát nemtom, én tartanék tőle, hogy mi lenne abból az alkuból. xD

Kiméra asszem inkább nem lennék. Ehhez túlságosan betett az a rész, a kislánnyal és a kutyával.
Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #771 Dátum: 10 okt 25, 08:54:37 »

viszont később feltűnik kb 7-8 kiméra, akik köszönik szépen egész jól érzik magukat így
am Greed kimérái haldokoltak, azért olvasztottak egy állatot a testükbe, és ezért maradtak életben Pontosan Pontosan Pontosan
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #772 Dátum: 10 okt 25, 09:48:19 »

Hát szerintem kimérának lenni nem túl jó...Kicsit olyan mint Al és a páncélja. Nem lennák kiméra, ha azzá tennének megtanulnék talán élni vele de az egész életem nyomorúságos lenne.

Én inkább alkímista lennék...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #773 Dátum: 10 okt 25, 10:04:38 »

Nekem se nagyon tetszik a kiméra-dolog. Lehet még az életem megmentése árán se vállalnám be. Persze biztos vannak előnyei is a dolognak, de valahogy akkor is borzadok az egésztől. (BTW az állatokkal is kib*szás. Őket senki se kérdezi meg, és lehet ugyanúgy, vagy talán még jobban szenvednek tőle. Szomorú )

Alkimista viszont simán lennék. Nevet

off: feradraco, király az avád. Nevet
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #774 Dátum: 10 okt 25, 13:45:01 »

Hát-hát, ha így állunk, akkor alap, hogy én is ezt választanám, csak én még maradtam a "lénynél", összeolvadásnál, ilyesminél. Még mindig jobb, mint kimérának lenni, és egy Lingéhez hasonló kapcsolatra gondoltam vele.

Egyébként nem tudom, mit problémáznak annyit a halhatatlanságon, meg mi egyében, kicsit átváltoztatod a tested, rendbe rakod a rozoga szöveteid, ha úgy van, fiatalabbra, vagy éppen nem szerves anyagra cseréled, és probléma letudva.
Az izomzat szerkezetétz kcisit megvariálva megtöbbszörözhető az erő, a csontokat is fel lehet turbózni egy kicsit némi erősítéssel (szélsőséges esetben akár gyémánt-csontozat), és minden le van tudva. Jó, persze problémázhatsz a Thészeusz-paradoxonon, de egy világban, ahol kimérák készüólnek, emberek lelkét más testhez kapcsolják, hogy a bölcsek kövéről ne is bezséljek.. ugyan már Nevet
Részemről eléggé elmennék ilyen irányú kísérletek felé is. A vagyonnal nem lenen gondom, egy ksi illegális aranycsinálás kézalatt, amit úgy diszkréten elpattintok valahol, és szépen visszavonulhatok a vidéki birtokomon egy megfelelő kastély alagsorába hogy letudjam a biológiai korlátokat.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 25, 13:47:55 írta STM » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #775 Dátum: 10 okt 25, 13:55:35 »

Egybeolvadni Greed-el? xD Mindenképp szórakoztató lenne asszem. Nevet Bár lehet inkább kihagynám.

Amit a fiatalításról írsz, az érdekes ötlet, de az egyenértékű csere miatt nem hiszem, hogy menne.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #776 Dátum: 10 okt 25, 14:04:44 »

Miért? Az anyag az anyag az anyag, pont a dolog banalitása a kulcs. Úgy tesszük a testet öröklétűvé, hogy ugyanúgy kezeljük, mint bármilyen más anyagot. CSak az anyag szerkezetét és helyzetét változtatjuk, mint mondjuk egy földből kicsapó tüskénél.
Jó, úgy tűnt, a bioalkímia az valami olyasmi, amihez csak az ért, aki jobban tanulmányozta, de ez nem nagy gond.
 Ha a lélek egy páncélhoz kötve évekig elvan, akkor nem lesz az eredetivel nagyjából megegyező anyagú, csak éppen nem szerves testtel nem lesz probléma, ha meg fiatalabb idegen szövetet helyezünk be, az smemivel nem lehet problémásabb mint a kimérákban a két külön lény keverése.

Nem mondom, pár évet rá kéne szánni a kísérletekre, de ha sikerült.. Nevet
Ráadásul utána  valószínüleg a test működések sme lennének olyan problémásak, mint korábban, ha AL páncélja elvolt magában, innentől az evés, légzés, ilyesmi csak élvezeti cikk lenne, ha például szíven szúrnak, csak kényelmetlenség, és ahogy Ed formázta az automailjét, formázni is lehetne az új testet.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 25, 14:09:03 írta STM » Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #777 Dátum: 10 okt 26, 17:11:32 »

(off: Aes Sedai: köszi, neked is Nevet)
azér ahoz a páncél dologhoz csak annyit, h azér nem oan poén, tekintettel arra, h a páncél egy idő után kilöki a lelkedet, és ami a legfontosabb számomra az egészben: nem ehetsz csokit!!! tudnál így élni Szomorú Szomorú Szomorú
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #778 Dátum: 10 okt 27, 18:30:23 »

csoki:D de amit aes sedai írt hogy azért alkimista lenne hát egyetértek vele:D
Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #779 Dátum: 10 okt 31, 17:32:06 »

most hozzászóljak? nekem az alkimisták pont olyan szinten jönnek be, mint a kimérák meg a homunculusok (kicsit átrajzolnának nyaktól felfelé, én lehetnék a második Lust Pojén)
de mindegyiknek megvan a maga negatívuma is
alkimista: hacsak nem végeztél humán transzmutációt, ki kell találnod egy módszert arra, h mindig legyen nálad kör
kiméra: egyszer eldöntötted h az leszel és kész, nincs visszaút
homunculus: a regenerációs erőd véges, és ha úgy leszel az, mint Ling, akkor pluszban vki más uralkodik a tested fölött - már ha túléled a beavatkozást... Ördögi
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!