24 okt 08, 00:26:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullmetal Alchemist  (Megtekintve 164534 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #540 Dátum: 10 jan 26, 20:18:25 »

Hát remélem akkor belassítanak egy kicsit... Ezt az animét nem kéne fillerekkel elrontani...de előbb utóbb... Neeem
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #541 Dátum: 10 jan 27, 01:11:56 »

Hát figyu ha beérik a mangát, szerintem jó időre abba fogják hagyni, a Bones nem TV Tokyo, akik fillereznek ha kell ha nem, ők is tudják, hogy az tönkretenné az animét és egyébként is pont azért kezdték újra, hogy végre manga szerint is láthassuk hogyan alakultak a dolgok és eddig el kell ismerni még az első sorozat színvonalára is rávertek, pedig már akkor is nagyon magasra tették a lécet, nem hinném, hogy mindezt el akarnák rontani fillerekkel. Mosolyog
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #542 Dátum: 10 jan 27, 19:32:54 »

Szerintem is jobb az új verzió. Viszont szerintem az lesz, hogy ha beérik a mangát, az anime is havonta fog megjelenni.
Kéne egy oldal ahol a mangát is fordítják rendszeres frissítéssel. A Onemangán van angolul, de magyarul jobb olvasni. xD
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #543 Dátum: 10 jan 27, 19:37:53 »

Tegnap mintha találkoztam volna egy linkel egy oldalhoz ahol van magyar FMA manga...nem akarom más magyar fordítócsapat munkáját reklámozni szóval nem másolnám be de ha érdekel valakit írjon rám PÜ-ben és előkotrom neki.
Habár most néztem meg jobban és ha jól láttam csak 35-ig vannak meg eddig de folyamatosan fordítják Mosolyog
Egyébként én nem az onemangás verziót részesítem előnyben, mangastreamen hamarabb fenvann Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 27, 20:05:05 írta Den » Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #544 Dátum: 10 jan 28, 17:18:18 »

Azon az oldalon nem csinálják tovább. Olyat keresek, ahol folyamatos megjelenések vannak, és megvan a 103. rész fordítása.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #545 Dátum: 10 jan 31, 20:32:17 »

Rivális fan-sub csapatot ne emlegessetek a fórumon! Moderátor
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #546 Dátum: 10 feb 02, 15:37:40 »

Sorry Gabesz,, de úgy tudtam, hogy ez a szabály, csak akkor érvényes, ha olyan animéről/mangáról van szó, amit ez a csapat is fordít, meg hát más esetben nincs is igazán értelme ennek a szabálynak.

Am, hogy ne legyek teljesen off, a mostani rész nagyon idegtépő volt, az előző részben Ed súlyosan megsérült és azt vártam volna, hogy a következőben mutatják mi lett vele és hová vitte az a két kiméra, de nem még csak véletlenül se tűnt fel, de legalább volt helyette Hohenheim, aki nagy kedvencem annak ellenére, hogy a történet talán legrejtélyesebb figurája. Nevet
Egyébként nem semmi, ahogy az alkímiát használja, neki még csak a kezeit sem kell összeérintenie.

Csak a RAW-ot néztem  meg, de ha jól láttam, akkor Pride úgy fél tőle, mint a tűztől.  Gondolkozik 
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #547 Dátum: 10 feb 03, 09:53:11 »

Én is elkezdtem nézni Nevet Valamivel jobb a grafikája, mint a simának, viszont a japán hangok... kicsit megleptek xD Ed hangja olyan mint Hitsugaya+nka, vagy legalábbis hasonlit rá.

Már máskor is akartam kérdezni, h sose értettem, h mi határozza meg, h valaki milyen alkimista. Tüz, jég, acél stb stb - ez most stilustól vagy érzéktől függ?
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 03, 09:57:38 írta Renningan » Naplózva







Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #548 Dátum: 10 feb 03, 10:37:35 »

Elvileg ha az alkímia alapjait elsajátítja, bármit használhat. A kör + a "segédjelek" határozzák meg, mi lesz, utóbbi nélkül viszont semmit nem ér el. Persze minél jobban specializálódik valamire, annál jobb lesz benne.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #549 Dátum: 10 feb 03, 20:25:47 »

Én is elkezdtem nézni Nevet Valamivel jobb a grafikája, mint a simának, viszont a japán hangok... kicsit megleptek xD Ed hangja olyan mint Hitsugayának, vagy legalábbis hasonlit rá.

Már máskor is akartam kérdezni, h sose értettem, h mi határozza meg, h valaki milyen alkimista. Tüz, jég, acél stb stb - ez most stilustól vagy érzéktől függ?

Ed hangja ugyanaz mint Hitsgayának, és az előző Animében is ugyanez volt. Al hangja pedig egyébként Kurotsuchi Nemu és Kurosaki Karinnak is a hangja a Bleachben, és ugyanő volt a régiben is.

És az hogy mi a neve, vagy Stílus, vagy külső tulajdonság alapján. De leginkább hogy mit használ legtöbbször. Egyébként bármit tud használni mindegyik. Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #550 Dátum: 10 feb 03, 20:44:47 »

Én magyarul láttam, ezért volt ez egy kicsit megdöbbentő xD

De tetszik ez, japánul kicsit szokatlan, de majd csak bele szokok. Mennyi rész van eddig, nekem 30 van meg.
Naplózva







con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #551 Dátum: 10 feb 03, 20:53:05 »

...volt helyette Hohenheim, aki nagy kedvencem annak ellenére, hogy a történet talán legrejtélyesebb figurája. Nevet
Egyébként nem semmi, ahogy az alkímiát használja, neki még csak a kezeit sem kell összeérintenie.

Csak a RAW-ot néztem  meg, de ha jól láttam, akkor Pride úgy fél tőle, mint a tűztől.  Gondolkozik 
Az biztos hogy nem kispályás,ugye elvileg a homunculus megtanított neki mindent amit tud,azt meg láttuk hogy mit művelt az a bizonyos lombik apró lakója edék ellen,szóval keményen tolja/tolhatja a dolgokat Van Hohenheim. Nevet
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #552 Dátum: 10 feb 03, 21:30:17 »

Mivel Hohenheimben is van a bölcsek kövéből és megértette magát a benne élő lelkekkel igy hatalmas az ereje és a tudása. Nem csak a homunculus tanította. De az emberek akiknek a lelke benne él azok is.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #553 Dátum: 10 feb 03, 21:33:36 »

Én egyelőre azon vagyok ledöbbenve h. Mustang elvezstette a látását ezzel ah túl is éli nagyszabású vágyairól kénytelen lesz lemondani tulajdonképpen mint katona mint alkímista ami eddig volt annak nincs többé jövője..Pedig bírtam volna ha Mustanga a csűcsra jut...Bár már régóta nem a acsúcsfelé ívela a pályája...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #554 Dátum: 10 feb 03, 21:34:15 »

Plusz Hohenheim valószínűleg megtanulta a távolsági alkímiát is, mivel mondta is, hogy tud pár Xing-i technikát.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!