24 okt 08, 00:22:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullmetal Alchemist  (Megtekintve 164527 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #525 Dátum: 10 jan 10, 13:36:23 »

Letelt 24 óra szal gondolom írhatok, pláne hogy kijött az új chapi Nevet Nevet

Scar nagyon durván tolja, habár Bradley már alapból sebesülten érkezett így hátrányból indult de még ígyis nagy fegyvertény hogy tudja hárítani a támadásait és hogy ilyen csúnyán megsebezte...nameg az hogy nemcsak pusztítani tud mostmár még erősebbé teszi. A xingi kiscsaj pedig "kissé" elméretezte az erőviszonyokat Nevet
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #526 Dátum: 10 jan 10, 16:35:37 »

Ohó! Scar vagy lemásolta a fivére karját vagy a könyvből megtanulta, hogy kombinálja a távolsági alkímiát a hagyományossal és elkészítette a kört.

Szegény kiscsaj tényleg benézte ezt, bár ha Hohenheim segít, lehet esélye. A kérdés az, hogy Pride miért nem támad?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
senbonzakura
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 8


« Válasz #527 Dátum: 10 jan 13, 21:17:33 »

Végig néztem a Fullmetal Alchemist első animéjét ami úgy végződik hogy át kerül a földre Ed. Ennek van folytatása valami formában vagy csak ennyi az egész??
Naplózva

Anime 4 Ever Mosolyog
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #528 Dátum: 10 jan 13, 22:45:50 »

Az első Fullmetal Alchemistnek van egy Movie-ja ami befejezi a történetet, a Shamballa hódítója.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #529 Dátum: 10 jan 15, 13:12:12 »

Ohó! Scar vagy lemásolta a fivére karját vagy a könyvből megtanulta, hogy kombinálja a távolsági alkímiát a hagyományossal és elkészítette a kört.

Szegény kiscsaj tényleg benézte ezt, bár ha Hohenheim segít, lehet esélye. A kérdés az, hogy Pride miért nem támad?

Hát Pride is nagy árat fizetett a "kapuzásért"ahogy elnéztem Nevet Habár azért nem semmi hogy ilyen 5 évesnek látszó testben hogy ugrál a támadások elől

Az új anime op jó lett, az előzőnél 100x jobb, csak szegény Greed olyan kevés időt kapott a közepén hogy legelső nézésre azthittem az openingbe belenyomtak egy Bradley vs Envy-txD
Naplózva

uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #530 Dátum: 10 jan 24, 20:41:05 »

Most akkor ki az első homonculus? Selim vagy az aki Hohenheim véréből jött létre? Vagy ez a kettő ugyanaz.
Végre megtudtam ki az a srác az első op-ből
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #531 Dátum: 10 jan 24, 20:47:14 »

Alap hogy "a Father" az első Nevet Minden más homunculus belőle született meg.
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #532 Dátum: 10 jan 25, 04:53:45 »

Nem akarok beleszólni, de én úgy értelmeztem, hogy Pride az első hommunculus, ezt ő is mondja a 37. részben. Mosolyog

Egyébként a "Fater" valami más, nem hiszem, hogy hommunculus volt, mikor még abban a kis lombikban volt, az valami más volt és a transzmutáció révén szerzett egy testet, de az sem olyan mint a hommunculusoké, inkább olyan mint Hohenheimé, egy hallhatatlan test, de ő nem hommunculus, eleve valami más volt és más is lett belőle.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 25, 04:58:43 írta Csibe19 » Naplózva

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #533 Dátum: 10 jan 25, 05:40:40 »

Tudod Csibe én nem olvasom a mangát, de szerintem smán lehet father az első.
Eleve, mi az, hogy homonculus? Honnan tudod, hogy father nem nem az, ha azt se tudod mi az?
És Pride meg lehet az első Homonculus, amit father hozott létre.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #534 Dátum: 10 jan 25, 09:07:54 »

Nem tudjuk mi az a homunculus pontosan, bár még az első sorozatban volt egy olyan definiálása, mesterséges ember, de gondolom ez nem egészen igaz és az új sorozatban semmi nem derült ki róluk azon kívül, hogy a father különböző kísérletezgetéseinek eredményeként születtek meg.

Am nem tudom, hogy a father pontosan mi valójában, gondolom ki fog majd derülni, de ő valahogy nem olyan, mint az általa teremtett homunculusok.  Gondolkozik

Jah egyébként én se olvasom a mangát, mivel nem nagyon fordítja senki, az angolom meg nem valami jó sajnos, szóval bocs ha netán okoskodásnak hatott volna, amit mondtam. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 25, 09:09:50 írta Csibe19 » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #535 Dátum: 10 jan 25, 11:16:51 »

Ha a való életben vett meghatározását nézzük, akkor egyértelműen a kis lombiklakó a homunculus, de azzal, hogy megszerezte Van testét, meg bölcsek köve lett belőle/benne, így szerintem már másnak lehetne nevezni.

Pride meg szerintem úgy első. hogy Father önmagának eredeti formáját (azt a kis feketét) helyezte, vagy örökítette egy emberi testbe, ami talán szintén mesterségesen lett létrehozva. a többi meg talán úgy lett, mint Greed2, vagyis kövek által (több tudat által keveredve létrejött tudat került egy testbe)

http://hu.wikipedia.org/wiki/Homunkulusz
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 25, 11:17:51 írta Shiro » Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #536 Dátum: 10 jan 25, 13:52:03 »

Nem véletlenül mondja a kis fekete folt Hohenheimnak hogy szólítsa Homunculusnak, ő volt az eredeti.
Pride azért első mert őt hozta létre először Father, mert a büszkesége a legnagyobb...majd lesz animébe is szerintem ez említve, a Hohenheim-Pride találkánál, hacsak meg nem vagdossák azt is terjedelmileg.
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #537 Dátum: 10 jan 25, 20:30:11 »

Brotherhood ez vmi fantasztikus...én nemtom , h mangában ezek a részek, h vanak ( emlitgetitek itt , h megvannak erősen vagdosva) de  alényeg az, h elkezdtem nézni..azt hopsz má 40. rész...azt várhatom a heti megjelenenést! Fura amugy , h ebbe a mangában6 animében nincs sok szereplő más művekhez képest , de oan cselekméyn szála és története van, h az vmi bődület! Hohenheim története is jó arcon csapott! Kijött a 41. rész remélem még ma lesz hozzá hun sub !  Ördögi Ördögi
Naplózva
henrik
Vendég
« Válasz #538 Dátum: 10 jan 25, 22:41:30 »

Nekem az első évad openingje nagyon be jőn.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #539 Dátum: 10 jan 26, 20:14:35 »

Brotherhood ez vmi fantasztikus...én nemtom , h mangában ezek a részek, h vanak ( emlitgetitek itt , h megvannak erősen vagdosva) de  alényeg az, h elkezdtem nézni..azt hopsz má 40. rész...azt várhatom a heti megjelenenést! Fura amugy , h ebbe a mangában6 animében nincs sok szereplő más művekhez képest , de oan cselekméyn szála és története van, h az vmi bődület! Hohenheim története is jó arcon csapott! Kijött a 41. rész remélem még ma lesz hozzá hun sub !  Ördögi Ördögi
Hmmm....én evel nem értek egyet, szerintem itt is van annyi szereplő mint más mangákban. Jó nincs annyi szereplő mint mondjuk a Bleachben de hát hol van annyi mint ott?xD
Annyira erősen pedig nincs azért megvagdosva csak kihagynak pár dolgot hogy haladjanak, ami kissé zavaró mert már ígyis csak 30-40 fejezet választja el az animét a mangátol és nemtudom hogy akarják megoldani a folytatást ha utoléri.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!