24 okt 08, 00:21:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullmetal Alchemist  (Megtekintve 164522 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #510 Dátum: 10 jan 01, 23:24:46 »

Most a Brotherhood-ról beszéltek? A sima FMA-t láttam végig de ezt az újat nem, amúgy hány részes lesz  ? Hmm?
Naplózva

....................................................................................................................
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #511 Dátum: 10 jan 02, 00:08:29 »

A Brotherhood nem tudni hány részes (lesz), mert jelenleg is fut a manga cselekménye szerint.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #512 Dátum: 10 jan 02, 00:25:08 »

Jelenleg KB 60-70 részesre tippelem.  Valamint nagyjából ezeknél a részeknél fogja beérni a mangát amit ha jól tudok a vége felé jár, szal lehet hogy ott lesz egy kis fillerezés (és akkor rászámolhatunk még pár részt) vagy lehet olyan olyan eseménynek lehetünk tanúi, hogy két médiumon majdhogynem egyszerre jelenik meg az utolsó fejezet.
Képzelem Hayashima reggel elolvassa az újságban, este meg megnézi a tévében xDD

cserritüske feliratot itt találod. xD
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #513 Dátum: 10 jan 02, 01:01:04 »

Filler nélkül szerintem is ottan körül lessz, habár még nincs olyan közel a mangához az anime. Csak azt nemtudom mi értelme kihagyni részeket amik a mangában benne vannak, egyes részeket teljesen kihagynak a többit pedig karcsúsítják, egészében kéne visszaadniuk a mangát és akkor nem leskelődne filler bácsi a sötétből.
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #514 Dátum: 10 jan 02, 20:14:37 »

Akkor a sima FMA (anime) története az teljesen más mint a mangában? Valaki ezt is magyarázza meg lécci, hogy van  Technikai KO
Naplózva

....................................................................................................................
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #515 Dátum: 10 jan 02, 20:27:17 »

Van a manga. Ebből csináltak egy animét, aminek tök más sztorija van, mint a mangának. A hőbörgés miatt elhatározták, hogy csinálnak egy másik animét amely a manga történetét követi -> ez a FMA Brotherhood.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #516 Dátum: 10 jan 02, 22:00:32 »

Ez így nem teljesen igaz.
A "sima" FMA, úgy kb, Greed(kapzsi) felbukkanásáig elégge követi a mangát.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #517 Dátum: 10 jan 02, 23:56:47 »

De akkor utána a többi már másik történet, tehát a mangában nem hal meg Maes Hughes ?
Naplózva

....................................................................................................................
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #518 Dátum: 10 jan 03, 00:35:40 »

Hát ő mondjuk pont meghal. De például más a homonculusok eredete más őlte meg Rocbell-éket meg ilyenek
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #519 Dátum: 10 jan 03, 01:11:05 »

És a mangát honnan lehet letölteni magyarul? Mostmár kiváncsi vagyok rá  Pontosan Amúgy én a simát magyarul néztem (fogalmam sincs miért, felirattal minden jobb), és emiatt nem vagyok tisztában a nevekkel, fogalmakkal, ki az a Rocbell?
Naplózva

....................................................................................................................
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #520 Dátum: 10 jan 03, 02:11:54 »

Mangát a magyaruté a manga.hu -ról tudod leszedni, de az anime már előrébb van a fordításnál, de azért elolvashatod, mert a Brotherhoodban Greed (Kapzsi) megjelenéséig sűrítve voltak az események.

Rockbell az Winry családneve, vagyis a szülei akik orvosok voltak az ishbali háborúban. (ez benne volt a sima animébn is)
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #521 Dátum: 10 jan 03, 14:59:15 »

Tényleg, most hogy mondod, így már emlékszem. Ezért szeretem ezt a fórumot, nem szólnak be, nem néznek hülyének (annyira  smirksweat) ha hülyeséget írok  bow. KÖSZI

És a Shamballa hódítója c. film vagy movie, az a sima úgymond folytatása?
Naplózva

....................................................................................................................
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #522 Dátum: 10 jan 03, 15:04:38 »

Mondhatni igen, az a movie az első anime eseményét viszi tovább így az se manga szerinti cselekményt dolgoz fel.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #523 Dátum: 10 jan 03, 15:19:59 »

Igen az a elsőnek leadott animesorozat folytatása, ami úgymond elhelyezi az anime világát a téridő kontinumban.

--megelőztek--
..hm miért is ne?...

Den az aláírásod melyik animéből van? az tuti, hogy az egy kekkai (magis barrier) ott a karakter körül, szal tudni akarom.

---eddig felesleges és off ez a hsz, szal ki kellide találnom valamit, hogy legalább addig megmaradjon míg választ kapok----

 Belenéztem az utóbbimanga fejezetekbe és Al majdnem visszakapta a testét de szegénynek valahogy elment tőle a kedve.
viszont mintha valami hasonló rémlene, csak azt nem tudom eldönteni, hogy az egy másik animében volt, vagy pedig a régi FMA végén...hmm[/glow]


ez talán megteszi xD
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #524 Dátum: 10 jan 03, 15:54:10 »

Igen, Al nagyon önfeláldozó volt hogy inkább a barátai védelmére alkalmas testben maradt pedig már nagyon rég vágyott az igazira...nagyon jó kari ő is Mosolyog

Nem ismered fel Shiro?xD Mind az avám mind az ala Ilyasvielt ábrázolja, innen már gondolom tudod hogy Fate Stay Night...habár az ava Fate Kaleides de az már részletkérdésxD
Naplózva

Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!