24 okt 08, 05:32:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullmetal Alchemist  (Megtekintve 164624 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #495 Dátum: 09 okt 16, 21:25:20 »

Nos, ha spoiler lenne, akkor inkább kivárom az animében. Mosolyog Remélem, hamar kiderül...
Egyébként, a 26. részben volt, ha jól emlékszem, amikor Ed látta Al testét - ami kissé elrettentő volt... -; tökre olyan volt, mint Edward. Először azt is hitem, hogy az ő teste az... De mikor jobban láttam, a szeme miatt gondoltam, hogy Alphonse lesz. Bár mondjuk, lehetett volna kevésbé Edre hasonlító kinézete is, szerintem. Mosolyog Na de várjuk ki a test visszahozatalát, amely még nem tom mikor lesz...
Remélem, happy end lesz a vége...

Egyébként, egy korábbi részben volt, mikor Winry visszautazott Rush Valley-be (?), akkor tényleg arra gondolt, hogy beleszeretett Edwardba? Mert nekem ez így esett le. Csak kissé csodálkozok rajta... Nevet
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #496 Dátum: 09 nov 17, 19:45:11 »

Hát az új chapi alapján nem lessz Greed vs Pride final showdownxD
A napfogyatkozásos ötlet meg nagyon ottvan, főleg animében adja majd meg a hangulatot Nevet
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #497 Dátum: 09 nov 28, 23:25:54 »

Látta vki az új részt?
Az új opening képileg elég faja sztem, csak kár hogy alíg van benne Greed de a zene meg úgy ahogy van nem jön be Pojén
Az ending meg  szvsz totál pocsék , már megint egy Winry-s kotyvalék, akkor inkább Hawkeye-al csinálnának egyet, aki amúgy is népszerűbb a pollok alapján...maga a rész meg nem sok újat tartalmazott de a végén bejött a "let it all out"-os rész, kis lelki fröccs Nevet

Az új Openingel kapcsolatban egyet kell, hogy értsek, jobb zenével, akár az eddigi legjobb Opening is lehetett volna, de így elég középszerű lett. :/

Az Ending viszont nekem bejön, bár én imádom Winry-t (L)_(L), szóval nekem minden bejön, amiben ő van és a zenéje is egész jó. Mosolyog

A mangát nem olvasom, de nem igazán esett le, hogy ki vagy mi a homunculusok apja és hogyan lehetséges az, hogy Hohenheim kiköpött mása, szóval ha valamelyik a mangában is járatos fannak van kedve, írja már meg nekem PÜ-ben, hogy mi erre a magyarázat, mert megöl a kíváncsiság, előre is köszi. Mosolyog
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #498 Dátum: 09 dec 02, 16:52:46 »

Ha jók voltak az észrevételeim akkor Sloth hangja ismerős lehet a Bleach fanok számára Nevet
Armstrong vezérőrnagy pedig még félelmetesebb mint a mangába, nem a kedvencem de nagyon eltalálták a karakterét az animében is, főleg Ed reakciója arra a bizonyos "kicsi" szóra a sokatmondó arról hogy milyen nő is az izomagy tesójaxD
Naplózva

Bore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 35

Naruto,Fairy Tail,One Piece FAN


« Válasz #499 Dátum: 09 dec 06, 11:58:13 »

Nem tudom de nekem King Bradley Führer hangja olyan ismerős hasonlít szerintem  a III. Hokage hangjára a Narutoból.
Am jó kis sorozat pár nap alatt megnéztem a Bh 34 részét Nevet s már várom a 35. részt.
Persze néztem az előző sorozatot is de így is elég izgalmas mert itt tudom hogy a bh-ban a manga eseményei zajlanak teljesen benne.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 06, 14:22:03 írta Bore » Naplózva

"Kaizoku oni ore wa naru!"
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #500 Dátum: 09 dec 06, 15:17:23 »

A Kristály alkímiát mutatják valamelyikben?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #501 Dátum: 09 dec 06, 19:22:54 »

Mire gondolsz? Ki csinált olyat és mikor? mert igy nem ugrik be.

ui: Egy nagy baj van a bh-s részekkel hogy a 24. percnél mindig vége xD
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #502 Dátum: 09 dec 06, 22:34:23 »

Tim Marcoh, a Kristály alkimista. Ő csinálta a robbantós hülyegyerek, Kimblee eredeti Philosopher Stone-ját az Ishvarian háborúban hadifoglyokból.

Pölö mikor Lust érte ment és elvitte Centra-ba, az elfogásakor átszúrta a csajt egy kristályoszloppal. Aztán a hölgyike túszul ejtett egy kiscsajt (a mangában volt mindez).

Ha máskor nem, az Envy elleni harcban fogják...
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 06, 22:37:59 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #503 Dátum: 09 dec 07, 01:19:31 »

Hát Lust már kiköpte az okoskristályt szal ha volt benne akkor már volt.

Meg volt már Envy-s harc de Marco nélkül

jelenleg meg ógy áll a helyzet, hogy Xar letépte az arcát és mennek északra

Amugy ez a Greed-es részek előtt volt? Mert azok ilen összetömöritve voltak csak, szal a lehet a BH.ból kimaradt.

Meg hányadik manga fejezet? mert a kb 29 fejezetig tömöröitve vannak az eseméyek.
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #504 Dátum: 09 dec 07, 09:10:12 »

Akkor azért maradt ki. Ez még az elején van.

Az a harc gondolom akkor volt amikor/mielőtt a tesók találkoznak Father-ral, Gluttony meg felzabálta őket. Nem, nem ott lesz, hanem Briggs mellett miután megfejtették Scar testvérének kódját és Marcoh elkészíti a PS-elleni pecsétet.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 07, 09:11:23 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #505 Dátum: 09 dec 16, 22:16:21 »

Aki olvassa a mangát válaszolna egy kérdésre?
Jelenleg (természetesen a manga szerint) ki irányítja Linget? Úgy értem visszaszerezte az uralmat a teste fellett?
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #506 Dátum: 09 dec 16, 22:50:11 »

Nos ha rosszul írom majd vki kijavít de nekem úgy jött le hogy vmiféle kiegyezés történt köztük, általában Greed irányít de Ling képes visszavenni bizonyos helyzetekben a teste felett az uralmat és Greed annyira nem ellenezte a dolgot...szóval osztoznak szvsz. Mosolyog
Naplózva

Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #507 Dátum: 09 dec 16, 23:18:44 »

Jól mondod, nemrég volt, hogy Ling átvette az uralmat és Greed ráförmedt, hogy legközelebb szóljon mielőtt átveszi az irányítást. Miután az öreg testőre kiütötte Linget, Greed visszakapta az irányítást.Mindenesetre érdekes szimbiózisban vannak, Lingnek van akaratereje, hogy a homunculus sem tudja elnyomni.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #508 Dátum: 09 dec 16, 23:27:10 »

Ráadásul jól együttműködnek, Greed mondta is, hogy a társa megtanította pár trükkre, mikor Wrath ellen harcolt.

Wrath vs. Scar! A harcos, aki előre látja a mozdulatokat egy Ishvari pap-harcos ellen, aki érintéssel pusztít. Izgi lesz!

Asszem most fog Father pofára esni. Hohenheim már elkészítette az ellen-kört, csak ő még nem tudja.

Szegény Roy!
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
senbonzakura
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 8


« Válasz #509 Dátum: 10 jan 01, 22:08:45 »

Valaki meg tudná honnan tudok hozzá magyar feliratott letölteni nagyon kéne köszönöm.
Naplózva

Anime 4 Ever Mosolyog
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!