24 ápr 29, 09:28:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: BleachFan.Hu Rajzpályázat  (Megtekintve 13352 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
delfi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 12



« Válasz #15 Dátum: 11 nov 06, 23:31:23 »

nekem ötletesség szempontjából Devildante képe tetszik a legjobban, ha szakszerűséget nézem, (nálam kézi rajzokban) akkor pedig egyértelműen Homola Gáboré nyer. De nagyon jó lett Balogh Dávid képe is, noha a képminőség nem a legjobb...
Naplózva
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #16 Dátum: 11 nov 07, 13:42:52 »

èn szeretnèk gratulàlni Homola Gàbornak,szerintem is az ovè a legjobb rajz Mosolyog Nagyon tetszik ahogy a szìnekkel bànt kacsint
Naplózva

kaien
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #17 Dátum: 11 nov 07, 21:16:14 »

Köszönöm mindenkinek aki szavazott (am. Anita vagyok)^^
A rajzról meg.. A/3 méretű, fekete tintával és ceruzával készült. A foltok a rossz képminőségnek köszönhetőek leginkább, ugyanis nincs szkennerem, és így sikerült megoldani Nyelvesít Aztán a képen fényerőt és kontrasztot állítottam, ezért lett ilyen sötét,  ezen kívül amúgy analfabéta vagyok az ilyen programokhoz, pedig Gimpet használok amit könnyű kezelni.
Az eredetiség meg..na igen, a kép a mangából van ikszdé Igazából ez volt az első Bleach-es rajzom, ezért is küldtem ezt, a többiben már azért van egy kis fantázia is ikszdé
Amúgy nekem Homola Gábor rajza tetszett a legjobban, nagyon szép rajz lett Mosolyog
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #18 Dátum: 11 nov 07, 21:33:21 »

Ééén nem mondom el, kire szavaztam, de Anita az egyik favoritom Nevet
Szívesen várjuk új műveidet is Mosolyog
Naplózva



 
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #19 Dátum: 11 nov 08, 15:44:02 »

Ha tudnék rajzolni a Photoshopot használni akkor én is megpróbálnék valamit alkotni.  Mosolyog
Én arra szavaztam ami szerintem a legjobb. Nyelvesít
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
GrimmjowSSJ3
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #20 Dátum: 11 nov 09, 23:52:15 »

Helló:)
Köszönöm szépen mindenkinek a szavazatokat:) Voltak jó munkák, és kevésbé jók is:) Remélem ezután is lesznek jó alkotások, és akik most nem nyertek azok is indulnak majd még a továbbiakban:)
Volt pár hozzászólás amin csak nevettem:D Pl.: Nem tetszik a munkám alapból mert Nnoitra van rajta:D Ahogy elnéztem sokan vannak vele, hogy Ichigo legyen a lapon és lehet az a mű akár milyen szintű az a jó, az az Isten. Szerintem itt nem ez a lényeg, hanem az hogy az a rajz, photoshopos munka milyen szinten van megcsinálva;) Bár ez az én véleményem, mindenki gy dönt ahogy szeretne, csak azért lássunk is ne csak nézzünk;)
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #21 Dátum: 11 nov 12, 11:09:59 »

Hehe hát igen ezt én mondtam Nevet büszkén kihúzom magam Pirul De nekem nem muszáj hogy Ichigo legyen a képen most is olyanra szavaztam amin nem Ichigo volt, én általában nem karakter szerint döntök de Nnoitra az az egy más téma nálam Mosolyog
A mostani résztvevők közül akik megragatták a figyelmemet: Milkoma: Nagyon szépen kivitelezett manga szinezés tényleg tetszett ahongy egyszerűen élővé varázsoltál egy képet gyönyörű lett Mosolyog
Stihl: Szépen rajzolsz! nem tudom hogy másoltad vagy magadtól csináltad de minden esetre szép lett a Kenpachi, bár nekem kicsit szélesnek tűnik az álla, és azt azért megkérdezném hogy hogy-hogy ilyen vadember kezelett hegyes körömmel? Nem néz ki rosszul de nem tudom valahogy nem illik anyira hozzá.
Kathalyn: Ha nem lett volna anyira pixeles a kép akkor szép lett volna... Pedig tök tetszett ahogy Orihimét árnyékoltad...
Kakas Krisztián: Hát csak anyit hogy nem tudom mindenkinek más az ízlése és ezt tiszteletben tartom, de szerintem anyira nem kiemelkedő hogy enyi szavazatot kapjon... (eleve volt már egy másik teljesen ugyan ilyen rajz csak az övé szines...)
Bíró Gréti: Szép lett, tényleg én szeretem az ilyet amikor az egész fekete fehér, és csak a szeme szines nagyon jól néz ki, szép az árnyékolás is de gondolom volt egy adott kép amit néztél... de attól függetlenül nagyon tetszik Mosolyog
Pintér László: Nagyon érdekes a képed... valahogy megtuttál fogni pont egy olyan pillanatot ahol jó ha így nem is tudom hogy ha így ecsetesek a vonások ( ikszdé ) tetszett szépen tudsz festeni, érdekes kép lett Mosolyog
A másik szériáról anyit hogy már 3-om személy van nálom akiről nem tudok dönteni Nevet ezek pedig:Gyöngyösi Péter; Homola Gábor; Pozsgai Barnabás ezek közül nem tudok dönteni sehogy se  Mosolyog
(ha a fentiekben valakit is megsértettem attól elnézést kérek)
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #22 Dátum: 11 nov 12, 12:26:26 »

Krisztiáné szép, bár én Pintér Lászlóéra szavaztam. Ebben lehetett a legtöbb munka, és szép is. Ezuán nálam Kakas Krisztián a második. Balázsé a 3. Stihl és V. Anna nem tudom, hogy másolta-e, de eléggé másolásgyanús. Ha ne akkor elnézést. A többi az elég gyenge lett.
Naplózva
chelsea00
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1


« Válasz #23 Dátum: 11 nov 12, 21:55:37 »

balint002: Valoban egy adott keprol masoltam, nem csak ugy fejbol.
En inkabb a fekete-feher kepeket szeretem, azert is lett az, de gondoltam jobban fog kinezni ha a szeme szines Nevet
Amugy nekem a legjobban Kakas Krisztián rajza tetszett,  igy raszavaztam. Nagyon jol sikerult es biztos, h sok munka volt vele. Es Pintér László rajza is nagyon jo.
(Bíró Gréti voltam  ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 12, 22:53:13 írta chelsea00 » Naplózva

Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #24 Dátum: 11 nov 12, 21:57:30 »

Gratulálok a csapat nevében is minden egyes nevezőnek. Kegyetlen jó munkák érkeznek hozzánk, és attól függetlenül, hogy éppen a héten ki nyer, a legtöbb mű feltöltésre kerül majd az oldalra Mosolyog
Naplózva



 
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #25 Dátum: 11 nov 16, 19:40:08 »

3. forduló főoldalon!
Gratula Kakas Krisztiánnak
Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 16, 20:42:12 írta Szanisz » Naplózva



 
Putir
Vendég
« Válasz #26 Dátum: 11 nov 16, 19:42:41 »

Nem gratula?Nevet
Nekem Pozsgai Barnabásé tetszik mert kon van rajta és ő az egyik kedvenc szereplőm .ikszdé
Naplózva
delfi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 12



« Válasz #27 Dátum: 11 nov 21, 14:23:37 »

basszus, a 3. fordulós rajzok mind nagyon jók, kár h csak egyre lehet szavazni. Így elég nehéz dolgunk van. Gratulálok mindenkinek. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!