24 ápr 29, 12:41:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: BleachFan.Hu Rajzpályázat  (Megtekintve 13354 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Dátum: 11 nov 03, 14:37:54 »

BleachFan.Hu Rajzpályázat.

A műveket ebben a témában lehet kibeszélni.
Információk:
http://bleachfan.hu/news.php?readmore=125
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 02, 19:45:22 írta Szanisz » Naplózva



 
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #1 Dátum: 11 nov 03, 15:49:30 »

Már szavaztam is, bár nem volt egyszerű dönteni^^ Ügyesek voltak a jelentkezők :3 Ami engem illet, nekem a legjobban Kocsis Tamás, Balogh Dávid, Homola Gábor és Jánosi Anita rajza tetszett a legjobban^^ Nehéz volt dönteni ^^"

KT képén nekem nagyon tetszett, hogy az egésznek olyan misztikus hangulata volt, érdekes megoldás volt Mosolyog

BD képén nagyon sajnáltam, hogy a scannelés lerontotta a kép minőségét, pedig jó rajz lett. Nincs az, amit sok képen látok: másolnak, a különálló részleteket szépen le is rajzolják, de ezek a részletek egymáshoz képest aránytalanok, és pl. olyanok születnek, hogy az egyik szem óriási, míg a másik picike. Szerencsére itt ilyen nem volt, szépen össze lett rakva^^ Egy icipici Photoshop-tisztogatással helyre lehet hozni a szemcsésedést legközelebb;)

HG képe naaaagyon tetszett Mosolyog Szépen használja a színeket, az árnyékolás is szép, nincsenek eltorzulva a rajzok, és úgy összességében is jó ránézni! Nekem bejött Nevet

JA rajza egy devinatartos képet juttatott eszembe. Ott egy lány a Monochrome Faktor mangájából készített egy lineartot, aztán második verzióban 1-2 árnyékot pakolt bele. Nem volt mindenféle effektekkel megtoldva, nem volt semmi extra, csak egy fekete-fehér rajz néhol árnyékolgatva. De pont ettől volt egyszerű és tiszta. Nos, ugyanez volt, ami Anita képénél is bejött: viszonylag egyszerű és tiszta kacsint

Hogy végül kire szavaztam, azt nem árulom el, de gratulálok az összes rajzolónak! ^_^
Jah, és bocsi a monogramokért^^"
Naplózva

oby15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #2 Dátum: 11 nov 04, 21:39:20 »

A Bognar Bence rajza az mi a retek?
Ilyen sz***t nem lattam mar nagyon reg.Es az a 7 aki szavazott ra az valszeg fogyatekos
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #3 Dátum: 11 nov 04, 21:46:03 »

Mindenkinek megadjuk az esélyt, és saját tudása szerint alkot.
Ha nem tetszik, ne szavazz rá, illetve kerüld az obszcén szavakat. Ezzel magadat titulálod fogyatékosnak, nem a szavazókat. Mosolyog
Naplózva



 
Putir
Vendég
« Válasz #4 Dátum: 11 nov 04, 21:50:24 »

oby 15
Ez szerintem egy bleach x naruto hisz a kezébe egy rasengan van bár azt nem tudom kit ábrázol.
Talán egy hosszú hajú grimmjow shinigami?
Én Balogh Dávidra szavaztam ,de ahogy már Nikol is kifejtette a szkennelés miatt elég sok helyen rossz a képminőség.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #5 Dátum: 11 nov 04, 22:01:49 »

Megsúgom: Jövőhéten is nagyon jó alkotások lesznek, és akkor a jelentkezés, hogy már 2 héttel előre megvan majdnem az összes mű, és mind nagyon profik Nevet
Naplózva



 
Putir
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 11 nov 04, 22:06:57 »

Hogy lesz most mindenki szavazz arra ami tetszik és jövő héten is mindenki szavazhat és akkor a legtöbb szavazatot kapott mű a nyertes, vagy mindenki csak egyszer szavazhat?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7 Dátum: 11 nov 04, 22:19:21 »

Ugyan megkopott a tudásom, de nekem feltűnt, hogy oda van írva, hogy Rukia, ebből kiindulva az szerintem a 33. pusztítási módszer/technika (Hadou no sanjusan soukatsui. (Bár nem biztos, hogy jól írtam.).
Csak azért is.  Ördögi

Nekem egyébként Jánosi Anita rajza tetszett a legjobban, kíváncsi vagyok hogyan vagyis, hogy milyen eszközökkel készült.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #8 Dátum: 11 nov 04, 22:27:01 »

Hát remélem nem egy véletlenül PS-sel túlszintezett kézirajz, mert nekem is nagyon tetszett.
Remélem valami különleges technikával, és még láthatunk tőle hasonlót.
Annak viszont örülök, hogy sokan már újra elküldték jelentkezésüket a mostani indulók közül Mosolyog
Naplózva



 
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #9 Dátum: 11 nov 05, 08:03:34 »

Egyértelműen Homola Gáboré a legjobb, de a jelenlegi szavazás állás is majdnem helytálló.  Egyébként a legtöbb kép mandából, vagy animéből van kiszedve, és újrarajzolva. Ettől függetlenül akadnak jók. És bátrak is Nevet
Balogh Dávidé szintén nagyon jó, még akkor is az, ha másolt, bár kétlem, hogy az lenne.
Azt mondjuk nem értem, hogy kocsis tamásé mire fel ennyire jó, mert fogott két kész képet, betette egy fekete háttérre, egy ragyogás effekt átszinezve, és ennyi. 5-10 perc max... Mindenkinek más az izlése...
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 05, 08:15:57 írta Zer0 » Naplózva
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #10 Dátum: 11 nov 05, 10:37:46 »

Zer0: talán azért, mert - annak ellenére, hogy talán 10 perces munka - a végeredmény látványos és szép. Használhatott volna valami nagyon béna effektet, de nem így tette, jól választotta meg, mint csinál azzal a két képpel^^"
Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #11 Dátum: 11 nov 05, 12:36:06 »

Fúúú nagyon szép rajzok születtek meg kell hagyni Mosolyog De nekem még így is Balogh Dávidé és Jánosi Anitájé tetszik a legjobban. Dávidé azért mert magától csinálta (szerintem) a rajzott és tényleg nagyon szép lett bár csatlakozom az elöttem szólókhoz hogy egy kis fotoshop nem ártott volna a rajznak Mosolyog Jánosi Anitájé az nagyon egyszerű, és igazából semmi rendkívüli nincs benn. De pont ez benne a jó! Imádom a fekete fehér rajzokat. De mondjuk nem tudom hogy mért lett néhány helyen a haj olyan elmosódott de ha már valahol olyan akkor az összes fehér pontos helyen lehetett volna olyan szebb lett volna az én kicsi szememnek ikszdé Kocsis Tamáson is gondolkodtam de ott minél tovább néztem egyre jobban látszott hogy nem is volt vele olyan sok munka és abban az nem tetszett... Homola Gáboré szép meg minden csak egy baj van vele. Én ki nem állhatom Nnoitrát, ezzel már el is ásta magát nálam ez a kép. Bognár Bencén meg csak egy jót nevettem  Mosolyog talán majd legközelebb többet bele ad. Devildantéjé is elég szép lett de ha több időt töltött volna még pár árnyék egy kis maszatolás sötétítés ilyesmik beletételével akkor szebb lehetett volna.
Hát ennyi lenne azok akik úgy megragadták a figyelmemet. Mosolyog (Ha valakit megsértettem volna elnézést)
Naplózva
kisoma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #12 Dátum: 11 nov 05, 14:24:12 »

Nagyon sok  jó rajz van, de nekem speciál Hyroshi95 képe tetszett a legjobban mert ő nem a szokásos módon ceruzával készítette hanem gépen Nevet Igaz hogy gépen csinálta de nem csak úgy összevágott két képet mint Kocsis Tamás hanem a mangából újra rajzolta és azt pingálta ki (szerintem).Megnéztem a kép alján található címet
( http://hyroshi95.deviantart.com/ ) és nagyon tetszettek a rajzai. Már régebben láttam tőle egy rajzot amit azt hiszem a mangastream tette az egyik fordításuk végére.Ezenkívül még Jánosi Anita képe tetszett nagyon Nevet
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #13 Dátum: 11 nov 06, 12:47:47 »

Nekem nem igazán tetszettek a beérkezett képek, mert nagyon sok olyat már láttam, ami egy kis kiegészítéssel már volt itt-ott, mangában vagy máshol elkészítve... ezért én Balogh Dávid munkájára szavaztam, mert azon látszott hogy saját készítés, és elég ötletes is...
Naplózva
Tiebor-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #14 Dátum: 11 nov 06, 18:15:25 »

Én egyértelműen Homola Gábort választottam, mivel nagyon szép volt a rajza, és aki követi a Dragon Ball Multiverse mangát, az már találkozhatott a nevével, és egypár képével, azok is remekműk. Persze még nem rajzolt specialt, de remélem egyszer megkapja azt a feladatot is tőlük!
Naplózva
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!