24 jún 29, 19:41:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tales Runner  (Megtekintve 58421 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #45 Dátum: 11 szep 06, 12:13:48 »

na nekem is sikerült, és most értem haza suliból, kicsit pihenek aztán megpróbálom azt a cápát legyőzni a survivalnál Nyelvesít
eléggé profi lehet aki az utolsót is simán megcsinálja Nyelvesít
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #46 Dátum: 11 szep 06, 20:15:24 »

Nah Andor megkérdeztem
/w [játékos neve] [amit írni akarsz]
/j [ha már írtál annak a játékosnak ugyannak szól ez a szöveg]
félreértés elkerüléseképp ne írjátok a szögletes zárójelet smirksweat
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #47 Dátum: 11 szep 06, 21:29:33 »

Nagyon szépen köszönöm Nevet Am sikerült átverekednem magamat az első survival-on a másodiknál 1 csík és beérek -.-" Am második sokkal könnyebb mint első csak ott első sebnél halál ikszdé Am kéne csinálni 1 jó kis szobát Nevet Pl hétvégén mert akkor sztem mindenki ráér majd én csinom és Magyarok lesz a szoba név és Guild a jelszó Nevet
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #48 Dátum: 11 szep 07, 10:36:06 »

én a 4. survivalnál tartok, ami eléggé nehéz, és idegesítő "-.-

hogy van az a polip, amelyik az 1.-nél is van, lövi ránk a villámokat, + csapdák is jönnek, közben mögöttünk jön a csaja, vagy felesége nem tudom, és kilapít minket ha utolér minket :/
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #49 Dátum: 11 szep 07, 12:13:05 »

Mindenki ily pro? Én még az "esper" polipot se gyűrtem le ikszdé. Amúgy majd ha játszok akkor belépek a guildba. (LHatsu még mindig a nevem ikszdé)
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
kristof
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 35



« Válasz #50 Dátum: 11 szep 07, 12:30:55 »

Oké majd beveszünk minden magyart,vagyis akit csak lehet.
Mikor tudsz leghamarabb fellépni?
Naplózva
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #51 Dátum: 11 szep 07, 12:43:00 »

Andor, mi már csinálunk sokszor szobát, és a neve mindig Magyarok vagy Magyar volt, a jelszava hun <-Guild helyett ezt használd bow
Lehet a guildben feladatokat csinálni, aminek az a lényege, hogy pl az egyik feladatban le kell győzni a bosst 3 céhtárssal. Ezekért kapunk céhexpt amivel majd szintet lép, és a farmba már rakhatunk cuccokat Nyelvesít ezzel persze a céh keresettsége is sokkal nagyobb lesz

szólok nektek ha megvannak az emberek feladathoz. (nem kötelező)
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #52 Dátum: 11 szep 07, 13:16:33 »

Én jövök szívesen feladatozni majd ha kell ikszdé. Jól hangzik Nevet. Bár tuti én fogom elszúrni legtöbbször de legalább röhöghettek rajtam ikszdé.

Megpróbálok még ma csatlakozni, csak sok dolgom van >.<.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #53 Dátum: 11 szep 07, 13:59:34 »

Ez jól hangzik és az lenne a még jobb ha azt a survivalt tudnánk 3-an megcsinálni amit amúgy egyedül kellene és megadná ikszdé Mert akkor végig vihetnénk a polipostól kezdve (nem mintha nem lenne kész de mindegyiket megcsináljuk egyszer az rohadt jó lenne mert nem lenne uncsi meg a guild is több exp-t kapna Nevet )
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 07, 14:00:07 írta Andor2000 » Naplózva

kristof
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 35



« Válasz #54 Dátum: 11 szep 07, 14:41:22 »

Rikan nincs azon semmi vicces,ha valaki elront valamit.

Nah végre meg van a 2. emberem,erre várok vagy 2hete...1. volt az Apollo most meg vettem egy Charliet,remélem sokra mentem vele.
Amugy a játékos nevem:Kiraly(nagyon régi Nevet)
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #55 Dátum: 11 szep 07, 15:42:53 »

nem tudjátok, hogy a Dr. Hell küldetéseit mikortól tudom megpróbálni?

amúgy nem nehéz megcsinálni a survival küldiket, csak rákell jönni, hogy mikor mi jön. 1.-nél pl azokat az X-eket kell megjegyezni, meg ugye ügyesség is kell hozzá, az igaz xD
2. az könnyű, csak kikell kerülni azokat a hengereket, vagy miket, a kis meteorokra nem kell annyira figyelni, mert azok általában csak átpattognak feletted. a cápásnál érdemes takarékoskodni a dash energiával, mert ha beleesel a vízbe, és ott van már a cápa, akkor bekell dasholnod, hogy ne egyen meg. és én most tartok ott, hogy a 2 polip között kell eljutnom a pálya végére, ami eléggé nehéz. tele van minden csapdákkal, lövi rám az áramot, közben hátulról ki akar lapítani a felesége, vagy csaja Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #56 Dátum: 11 szep 07, 16:31:04 »

Dr. Hell küldijeit zokni szinten tudod elkezdeni. elöbb az egyik pro megmondta hogyan lehet ingyen gp-t szerezni és MOST szereztem 4 gp-t!! Nevet Kúl Majd elmagyarázom hogy kell, előbb még szálldogállok a fellegekben a gp-ért  ikszdé Ördögi
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #57 Dátum: 11 szep 07, 16:50:14 »

Ingyen GP? De fain  Ohh My God. Remélem hamar leírod a módját, hogyan lehet szerezni mert most inspiráltál rá  ikszdé.

Majd ha hazaértem akkor nekiülök az 1. survivalnak, de előtte belépek a céhbe Nevet.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #58 Dátum: 11 szep 07, 16:58:17 »

tkrisz igazad van de mégsem olyan könnyű mert miánst eltalál a meteor vagy a henger vége Nevet Most eljutottam az utolsó csíkhoz már láttam a cél egyenest és nem eltapostak?-.-"" Am ingyen gp az nekem is jöhetne de jobban örülnék treyman elmondaná hogy lehet minecrafton ingyen prémium tagságot szerezni ikszdé
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #59 Dátum: 11 szep 07, 17:28:44 »

én is ink az ingyen minecraft prémiumnak örülnék jobban ikszdé

na az elöbb játszottam picit, nekem ez az alibabás tetszett a legjobban eddig, tökjó Nyelvesít

na, már nagyon közel járok a 4. survival végéhez, de nagyon nehéz >.<
mert 3 negyedénél elkezdenek forogni körbe a villámok, és nehéz azokon átjutni, utána meg nagyon sok villám jön, majd megint elkezdenek forogni, és középen kell átjutni 1 kis részen, közben meg még ott is jönnek a villámok, ha meg ugrok, akkor még kisebb az esély arra, hogy átjutok.
de legalább már eljutottam az utolsó csík közepéhez Nyelvesít

ha vki survival 4-ezne:
érdemes az elején amennyire csak lehet közel menni a vörös poliphoz, mert általában hátra szokott ugrani, ha túl közel vagy hozzá, és így növekszik a tér a 2 polip között Nyelvesít


EDIT:

na sikerült túljutnom a survival 4-en nagy nehezen Nyelvesít

ez a survival 5 se vmi könnyű, mert jönnek felénk az úthengerek, vagy mik azok, nekünk meg pont arra kell futnunk, mert mögöttünk meg jön annak a felesége "-.-

nem igaz hogy nem tudják megtervezni olyanra, hogy ne párosával legyenek xD
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 08, 15:10:48 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!