24 jún 27, 03:08:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tales Runner  (Megtekintve 58201 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
kristof
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 35



« Válasz #60 Dátum: 11 szep 08, 15:42:52 »

Dr. Hell küldijeit zokni szinten tudod elkezdeni. elöbb az egyik pro megmondta hogyan lehet ingyen gp-t szerezni és MOST szereztem 4 gp-t!! Nevet Kúl Majd elmagyarázom hogy kell, előbb még szálldogállok a fellegekben a gp-ért  ikszdé Ördögi

Télleg nagyon jó lehet az ingyen GP,de mikor mondod el??Erre várok régóta!xD
Naplózva
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #61 Dátum: 11 szep 08, 15:43:53 »

MOST! ikszdé
az ingyen gp hack nélkül:
Annyi az egész hogy le kell szedni a Hotspot Shield progit a hivatalos honlapjáról és telepíteni kell, és elindítani. felmész a Tales runner honlapjára, és belépsz. ahol bejelentkeztél ott a " My gPotato " szöveg. Arra katt, és itt láthatod mennyi gp-d van. a bal oldali sávban van egy " Fill-Up! " arra is katt. Itt az " Others " -nél van " Earn gPotato Now! Free! " erre menj és itt lehet kattingatni. van amelyik telepítős van amin videót kell megnézni és kapod a gp-t (ez a kedvencem Nevet ) némelyik adatokat kér, azokat nem mertem megcsinálni. Fölösleges is mondanom, hiszen a progi miatt fölül mindig írja mit kell csinálni. én a Peanut Labsban szoktam szerezni.
Remélem érthető Nevet próbáltam a gombokat is ábrázolni ahogy kinéznek.

Am én is jobban örülnék Minecraft prémiumnak xD

tkrisz2 amit most csinálsz, az a kedvenc pályám, mindig azzal szoktam menni multiban, ajánlom még megunás előtt ott gyakorolni és nézni hogyan viszik ki mások. Nemtom mi olyan nehéz, én pölö az 1. cápásat is masterben vittem ki, de a mostanit nem tudom elverni

Szerk: elfelejtettem mondani, hogy már 322 gp-t is szereztem
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 08, 15:46:59 írta Viktor-sama » Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #62 Dátum: 11 szep 08, 17:42:00 »

LOL én találtam 2-őt az egyik nem elérhető azzal kapsz 124-et a másikért 399-et kapsz de az meg kéri mobil telefon számomat :S Nekem nem jött be pedig kéne alchemist cuccokhoz meg persze karikra Nevet
Naplózva

Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #63 Dátum: 11 szep 08, 18:22:47 »

Sajna nagy részük ilyen >.<# van egy 1900 gp-s is csak kár hogy nem működik xD
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #64 Dátum: 11 szep 08, 18:46:28 »

De am nekem mért csak 2 van?(mármint "küldikből" hogy gp-t kaphass) ikszdé Ja és még 1 Viktor-sama segítenél? Ez a z ugrás ugrásos energia takarékos gyorsaság érdekelne emrt nekem nem akar sikerülni >.< És még 1 kérdés Nevet Ki a legjobb kari szerintetek? Szerintem apollo (aki tud vele játszani (én nem azért nem használom) az egész jó eredményt ér el ) meg az ördög srác
Naplózva

Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #65 Dátum: 11 szep 08, 18:55:58 »

Kezdőknek egyenlőre elég akkor is nyomni a dashot amikor zuhan lefelé, utána belejönnek mikor kell nyomni.
Szerintem Kai és Rought a legjobb. Nemsoká jön egy új kari, Yuki nővére, ninja csaj nem jut eszembe a neve >.<# de szerencsére ez már tr-be kerül!! jeje! Nevet 70.000 körül lesz
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 08, 18:56:32 írta Viktor-sama » Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #66 Dátum: 11 szep 08, 19:23:28 »

Az nagyon jó lesz Nevet Am yuki-t hogy lehet megszerezni? Mert nagyon jó kari és gondoltam megveszem de nem birtam mert se gp-ért meg se tr-ért nem lehet megvenni gondolom valamit tenni kell érte :S
Naplózva

Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #67 Dátum: 11 szep 08, 19:43:51 »

a boltban set item-character set. itt lehet gp-ért megvenni, ruhákkal. Roughtot is itt fogom, hisz itt ruhákkal 800, characternél pedig 1200 gp... ikszdé
ingyen gpnel: ha nem kapcsolod be a hotspot ot akkor tényleg csak 2 van, de ha be van, akkor 100 is. és csak ezzel működik, mert ez a progi ellenőrzi megcsináltad-e.
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #68 Dátum: 11 szep 08, 20:27:06 »

Na jó köszi a segítséget sikerült végig csináltam összeset és kaptam 16 gp-t ... ikszdé Am 4/3-ada olyan hogy sorry but ... valami a másik negyede meg olyan hogy add meg az adataidat -.-" Nem tom hogy sikerült anyi pénzt összeszedned de grat ikszdé
Naplózva

Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #69 Dátum: 11 szep 08, 21:01:17 »

csak a video nézősre, a progitelepítősre, és a peanut labs által készített tesztekre vadászok. többi sztem mind fake
445 gp...
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 08, 21:08:05 írta Viktor-sama » Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #70 Dátum: 11 szep 09, 13:08:05 »

na végig vittem az 5. survivalt, most jön a 6. survival, ami megint 1 cápás.
ez azért már nehezebb, mert pl pont olyankor jött 1 hullám, amikor szinte semmit nem tudok csinálni, bele ugrok a hullámba xD

meg három negyedénél 3 fele osztódik a pálya, szóval kisebb a hely az ugrálásra, és belezavarodtam Nevet
na mind1, ezt is átviszem mint az elözöt 5-öt
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #71 Dátum: 11 szep 09, 13:36:50 »

Én is itt vagyok leragadva, tényleg nehéz... ha a vége felé beleesel buktad. mivel hiábaugrasz vissza, nem lesz meg a lendületed a következőre ugorni. Már tényleg várom a kövi karit, Kuro-t, ezen vagy jövőhéten lesz benne.
597 gp... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 09, 13:47:13 írta Viktor-sama » Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #72 Dátum: 11 szep 09, 13:44:21 »

ÁÁÁÁÁ sikerült legyőzni 2-es survivalt ikszdé 10 másodperc és master clear lett volna -.-" Am azzal mit nyerek?Nevet Am 3-adik a legkönnyebb sztem ott elsőre eljutottam arany folyósó kezdetéig Nevet Aztán meg 5-ödik próba után felbaxot és kinyomtam ikszdé Találtam 1 rohadt jó valamit 400 gp és majdnem fullos az összes képesség (futás sebesség kontrol stb stb ) de nagyon rondán néz ki és nemelhet rá cuccot adni :S Sztetek megvegyem vagy ne?Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 09, 17:11:23 írta Andor2000 » Naplózva

Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #73 Dátum: 11 szep 09, 18:47:40 »

sztem ne, 30napos cucc. Meg sok ember nem szereti ezt az embert, úgy hogy kickelnek is sokszor. (mert a képregényben ez az egyszárnyú a főgonosz)
mennyi a gp-d száma?

Rikan várunk a guilbe Csók
Naplózva
adampatrik98
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 130


Captain Teemo on duty


WWW
« Válasz #74 Dátum: 11 szep 09, 18:49:00 »

Andor szerintem vedd meg de te tudod.Viktor nekem nem sikerült a gps letöltötem elinitotam és mindent követem amit leirtál.Amit pedig a talesba beszéltünk azok alpján se boldogultam jó lenne a köüldenél képeket.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!