24 ápr 28, 15:51:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ao no Exorcist/A kék ördögűző - befejezett  (Megtekintve 36627 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #90 Dátum: 12 jún 13, 13:09:16 »

Ez de rohadt jó :O Tehetséges a srác! Asszem ezt sz*rrá fogom hallgatni  Hümm-hümm

Én már azzá is hallgattam! Nekem is nagyon tetszik! Pedig nem igazán csípem az angol verziókat, inkább a japánnál maradok! De a srác hangja nagyon ott van!
Viszont találtam egy nagyon jó kis amv-t, nagyon tetszik:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=CsZhiP1hMuY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=CsZhiP1hMuY</a>
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #91 Dátum: 12 aug 28, 14:43:55 »

Hali, a részeket le tudom valahonnan tölteni?
Fordítások-> Anime projektek alatt lévő letöltések mind a megaupload.com-ra visz, amit megszüntettek. A torrentes oldalon, meg nem találom. Válaszokat előre is köszönöm.
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #92 Dátum: 13 jún 07, 23:00:35 »

A movieról valami infó?
Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #93 Dátum: 13 jún 09, 13:09:10 »

Ha jól tudom, decemberben volt a mozikban, még nem találtam meg fent a neten, ha valakinek sikerült, szóljon  kacsint
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #94 Dátum: 13 júl 10, 17:26:22 »

Végignéztem az anime 25 részét és már az első epizód után nagyon megtetszett. Bár volt egy kis Soul Eater fílingje a dolognak, amit Pheles tovább erősített, de ez ne zavarjon meg senkit. Később, ahogy jöttek a fordulatok egyre jobb lett. A grafikára nem lehet panasz, ahogy zenékre sem, bár az első op-end páros jobban tetszett mint a 2.. Szereplők is abszolút megnyerőek, történet is egész jól levezetett. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Megéri végignézni, jól keveri a humoros, olykor komoly érzelmeket.
A moviet még nem láttam (ha tudtok linket és feliratot akkor küldjétek pü-ben akár), viszont megnézntem a spec Kuro részt és a 10db 1 perces kis poén részeket.

Amúgy a manga még mindig megy? Mert AA szerint még folyik a kiadása. Akkor ez is olyan lenne mint a Soul Eater, hogy az anime alternativ befejezést kapott? Mert akkor el kellene kezdenem a mangát is.
(ha esetleg leírtátok korábban, akkor bocsi, hogy nem olvastam visszább, csak nem akartam esetleges spoilerbe futni)
Naplózva

....................................................................................................................
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #95 Dátum: 13 júl 10, 17:30:22 »

A manga még mindig fut és igencsak más a története. Viszont elég hébe-hóba adják ki. Most is már vagy két hónapja nem volt rész. Persze alaphelyzetben is csak havonta adnak ki egy részt, de elég gyakran vannak egy hónapos szünetek. Szomorú
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #96 Dátum: 13 aug 26, 22:28:56 »

Akkor aszem ennek is meg kell várnom a végét. Mindig megszívom ezekkel.
Megnéztem a Soul Eaetert, tetszett, majd kiderült, hogy a mangájának más a sztorija, de csak havonta jön. Megnéztem ezt, ugyanez a helyzet. Megnéztem a Beelzebubot, szintén ez a helyzet.
Miért történik mindig ez?!  Szomorú (költői kérdés)

Akkor aszem megvárom, amíg vége lesz. Nem tudnák több hetet várni a folytatásokra.
Naplózva

....................................................................................................................
Oldalak: 1 ... 5 6 [7]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!