24 ápr 28, 10:28:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ao no Exorcist/A kék ördögűző - befejezett  (Megtekintve 36626 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #75 Dátum: 11 nov 05, 19:02:15 »

A Kuro ova nekem is nagyon tetszett, főleg, hogy egy extra manga fejezetből dolgozták fel -egy-két plusz jelenettel- ^^ Nem hittem volna, hogy ezt meganimésítik, de kellemes meglepi volt. Nem hibáztatom Konekomarut, hogy így letaglózta Kuro, ilyen macskát bárki elfogadna ikszdé

Az omake-k is nagyon jó~k, eddig nálam a Mephisto-Amaimon videó játék párbaj meg a most kijött Bon special a favorit X3

( Zárójelben a mangáról csak egy megjegyzés: éreztem, hogy az anime lecsapta azt a labdát amit Katou-sensei akart feldobni.. persze... naná hogy persze, a mangaka sokkal stílusosabban teszi  Kúl )
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #76 Dátum: 11 nov 05, 21:34:16 »

Bon special?
Erről valami bővebbet tudsz mondani esetleg itt vagy PÜ-ben egy letöltési linket tudnál adni?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #77 Dátum: 11 nov 22, 15:01:35 »

Sziasztok!

Valaki megtudja mondani, hogy az anime a mangát hányadik fejezetig dolgozta fel pontosan? Az animéje eléggé tetszett ennek a műnek, de mivel a mangája még mindig megy, gondolom önállósították magukat az anime készítői, csak úgy mint a Soul Eater esetében. Nevet

A válaszokat köszönöm előre is! Mosolyog (visszaolvasni nem akartam, hátha belefutok valami spoilerbe. ^^)
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #78 Dátum: 11 nov 22, 15:24:06 »

A választ a kérdésedre nem tudom, de szerintem érdemesebb lenne az elejéről kezdeni, mert nem valami hosszú (Nem úgy, mint a Hajime no Ippo Nevet), ha minden igaz csak 30 fejezet, legalábbis eddig.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #79 Dátum: 11 nov 22, 16:15:13 »

Hát, igen, az Ippo a maga kis híján 1000 fejezetével nem nevezhető túlságosan rövid műnek. Nevet Viszont ha az Exocist csak 30 fejezet, akkor tényleg jobb ha elolvasom, állítólag úgyis sokkal jobb a manga az animénél. Bár már egy ideje nem láttam hogy jött volna ki friss ch, van valami rendszer, hogy milyen időközönként jönnek a frissek? Vagy csak ahogy kedve van a mangakának? Nevet
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #80 Dátum: 11 nov 22, 16:33:16 »

Én úgy tudom, hogy a Jump Squareben jelenik meg havonta ezért is több az oldalszáma, mint a heti megjelenésűeknek.
2009 áprilisában jelent meg az első, de vannak csúszások a megjelenés meg az angol fordítás között, szóval lehet, hogy ezért tűnik furcsának.
Azt hiszem az utolsó azaz a 30. fejezet a novemberi és úgy rémlik, hogy a Square következő számában nem lesz új fejezet, mert szüneten van a manga.
Úgyhogy egy darabig nem is lesz új fejezet.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
sanyi-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #81 Dátum: 11 dec 09, 17:27:50 »

Én most néztem végig az egészet ,nekem is nagyon tetszett a karakterek is jól ki voltak dolgozva és szerintem a történet is egyedi, ............de nem tudom mennyire tértek el az eredeti történettől de én ugy érzem ez a story sokkal többet érdemelt volna mint csak 25 részt ,és ebből kifolyólag ugyan tetszet az utolsó 5 rész is és a befejezés se rosz de valahogy bennem teljes mértékben egy ürt hagyott a történet ,ennek szerintem egy simán folytatólagos animének kéne lennie aminek senki sem tudja hogy hol lesz a vége mint pl a naruto, bleach ,one piece stb ez a story szerintem megérdemelné, éppen ezért remélem hogy ezzel még fognak mit kezdeni vagy előről elindítják vagy ezt folytatják, de nagyon remélem mert ez nekem valahogy olyan teljesen kifejletlen lett így végeredményben Szomorú
De ennek ellenére nagyon élveztem és télleg okkal lehet sorolni a legjobbak közé:D
Naplózva
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #82 Dátum: 11 dec 16, 08:29:11 »

Én is reménykedem folytatásban, ill. újrafeldolgozásban (mentsen az ég, hogy ezt a kitalált végkifejletet folytassák ikszdé), de kizárólag a manga befejezte után.
Annyira jó lett volna látni egy kidolgozott arc-ot animében, ahol a többiek azt emésztik hogy Rin a sátán fia, közben meg pörög a Értelmes cselekmény, mint a mangában. Helyette, mint valami rossz szerepjátékban, betömörültek az iskolába és környékére, és kb. mindenki megbékélt a ténnyel szép csendesen. Kivéve Konekomarut, de az ő hasracsapott őrjöngésére nem találok szavakat mennyire rossz volt.ikszdé jó, mangában is van egy kisebb kirohanása, gondolom abból költötték át, de ott csak kiabál, nem pedig megszállja a kotlós tyúk
Mindenesetre szerintem sokkal jobban megéri egy hónapot várni a következő fejezetre, mint anno egy hetet egy filler részre (fillerek..szegény Gambling részt is meggyalázták azzal a kristályosított Rinnel, meg Amaimon dínó formájával... ez sose heverem ki..).
No mindegy, várjuk a januárt egy kis igényes akcióért X3
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #83 Dátum: 12 jan 24, 17:35:46 »

OMG ! =D van ugye az exorcist soundtrack http://www.youtube.com/watch?v=_2amTMsoui8&feature=related . Olvastam hogy el kell indítani és 10 másodperccel utána még egyszer el kell indítani egy másik ablakban és akkor lesz igazán epic =D Kiprobáltam és tényleg =D Probáljátok ki ti is =D Durva !
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #84 Dátum: 12 jan 24, 17:54:19 »

Megcsináltam xD baromi jó :O
egyébként ez egy nagyon jó kis manga, az animét még nem láttam, milyen befejezése lett? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 24, 18:02:49 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #85 Dátum: 12 jan 24, 20:22:57 »

Lew: ez valami hihetetlenül jó Ohh My God ^^

Én nem olyan régen fejeztem be, nekem nagyon tetszett. Mosolyog A mangát még nem olvastam, de a közeljövőben tervezem :3 Kedvencem Mephisto volt, óriási arc Hehe és Amaimon.. hibbant egy alak az egyszer biztos Nevet de ezért [is] szeretem.
Én úgy hallottam [lehet téves infó, de azért megkérdezem], hogy csinálnak második évadot is. Ez igaz? ha már volt róla szó, akkor elnézést, nem olvastam vissza sokáig-
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #86 Dátum: 12 jan 24, 20:41:58 »

szerintem ennek a mangának van eddig a legszebb rajzolása, amit láttam ^^ Mármint nekem az ilyen Mephipso, Amaimon-rajzolású, manószerű, funky-öltözködésű karakterek nagyon bejönnek ^^
Johnny Deep és Amaimon között itt nagyon durva hasonlóság van o.O OMFG
http://neon.hu/film/igy-nez-ki-johnny-depp-vampirkent-264999
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #87 Dátum: 12 máj 29, 15:02:03 »

Ez de rohadt jó :O Tehetséges a srác! Asszem ezt sz*rrá fogom hallgatni  Hümm-hümm

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=j-p-E0WSRCg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=j-p-E0WSRCg</a>
Naplózva


Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #88 Dátum: 12 máj 29, 15:36:44 »

Nekem nem jön be, pedig én is előszeretettel hallgatok angol verziókat  Pontosan

Szerk:
Nem akarom teleoffolni a topicot, de ezt azért belinkelem, a kedvenc ilyenem:
Az eredeti: (Mobile Suit Gundam 00 op)
http://www.youtube.com/watch?v=0PwmW5YQBVQ
És a fandub:
http://www.youtube.com/watch?v=RHvfT-LLhyw
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 29, 17:32:05 írta Amnael » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #89 Dátum: 12 máj 31, 16:07:08 »

Erre mondják hogy ízlések és pofonok =) Egyébként amit te linkeltél szintén nagyon jó. Én is előszeretettel hallgatok angol verziókat =) Tök jó hogy nagyjából be tudom lőni miről énekelnek a dalban. Feltéve hogy a fordítás hellyel-közel pontos.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!