24 szep 22, 00:26:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 506444 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2370 Dátum: 12 jan 12, 20:58:04 »

Persze hogy nem hinném el, de én azt hitten, hogy az amaterasu, a tsukoyomi és a susanoo a MS megszerzésével jön. Az amaterasu a jobb, a tsukoyomi a bal szem képessége, és mindkettő kell a susanoohoz. Ezen a 3 alap technikán kívül még meg lehet szerezni mást is lásd Sasuke kombinációja. Meg őszintén, te mire következtetnél abból, hogy sasuke megszerezte az MS-t és egyből tudta ezt a 3 jutsut? Én arra, hogy ez a 3 jön az MS-sel. Őszintén szólva a sharingan sose érdekelt annyira, és ezért nem is olvastam többször azokat a fejezeteket, amiben arról van szó.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 12, 21:05:04 írta Domynyk » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #2371 Dátum: 12 jan 12, 21:05:31 »

Ott van kakashi igaz neki csak 1 ms-e van ,de akkor most neki tsukoyomija van vagy amateraszuja? És mért nem használja őket hisz nagyon jó technikák.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2372 Dátum: 12 jan 12, 21:13:27 »

Érvelhetnék azzal, hogy ő nem uchiha, de ez szerintem sem jó indok. Mind1, nem nagyon érdekel, részemről lezárva. Ha használja, használja, ha nem, nem. Szóval lehet továbbhaladni más technikára. Mondjuk a shakutonra( scroch release) nem tom hogy fordították le magyarra. Szerintem egy elég jó technika. Képes az emberből elpárologtatni az összes vizet, hogy végül kiszárad. Elég morbid, de hatásos. Ördögi
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2373 Dátum: 12 jan 12, 21:18:59 »

És ott van Shishui, neki sem volt Sussanoja, sem amaterasuja, sem tsukoyomija. Egyszerűen a sharinganok mind mind különböznek. Nem kötelező mindegyiknek tudnia ezt a három jutsut. Lehet olyan is, hogy az egyik jobban fekszik valakihez. Itt egy példa: Itachi-hoz inkább a megtévesztés a genjutsu, és a megingathatatlanság állt közel. Itachi sussanoja pont ilyen volt. lepecsételő kard, áthatolhatatlan kard. Még a Tsukoyimi is hozzá illet. Ezzel szemben Szöcske inkább forróvérű, bosszú és harcmániás. Hozzá az amaterasu illik. Ha megnézed a sussanoja is amaterasu kardot visel. Testvérek, hasonló  sussanok, és mégis ég és föld a külömbség. Ott van Madara. Az ő sussanoja is más. Én azt sem tartom lehetetlennek, hogy az ő susanojának különlegessége a meteor megidézése(bár ez csak feltételezés).  

De a robbantós se semmi. Ha hozzáér valakihez, csak egy adag por marad helyette. 
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2374 Dátum: 12 jan 12, 21:23:16 »

Ja, az is király, de a shakuton szerintem kreatívabb Nevet meg sztem jól ki lett találva, hogy pont ez a kiszáradásos jutsu ez a homok falu ninjájáé Pakuráé volt. Sivatag-kiszáradás illik egymáshoz.

Madara susanooja sokban különbözik a többitől. Egyrészt két arca van. 4 karja van, és nem 3, amik képesek Madarával együtt pecséteket formálni, lásd meteor.

Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2375 Dátum: 12 jan 12, 22:01:20 »

Biztos hogy hatásos technika. Bár engem érdekelne, hogy egy vízből lévő shinobi ellen mi lenne. Ha bekapja a szárítást mondjuk Suigetsu, mi történne?

Igen, és erre akartam az előbb rávilágítani. Madara messze eset a két testvértől. Nem biztos hogy rendelkezik az amaterasuval.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2376 Dátum: 12 jan 13, 08:40:58 »

Elképzeltem, ahogy Suit eltalálja egy iylen, és simán gőzzé foszlik.  >.<#
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2377 Dátum: 12 jan 13, 15:32:32 »

Tényleg, nála az vérvonal képesség? Mármint a víztest. Vagy van valami spéci jutsu, ami ilyenné teszi és kész?
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2378 Dátum: 12 jan 13, 15:38:44 »

Vérvonalképesség. Láttuk a bátyjánál is, és a 2.(?), kagylós mizugakétől is egy vízpisztoly, aki szintén Houzuki volt.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2379 Dátum: 12 jan 13, 16:35:42 »

Tényleg? Akkor elvileg a vizet irányítja, vagyis képes rá bármilyen formában? Legyen az jég, gőz vagy tiszta víz?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2380 Dátum: 12 jan 13, 17:05:28 »

Szerintem csak folyékony vízzel működik, de ezt nem tudom igazából másra alapozni, minthogy nem utal rá semmi, hogy ne így lenne Nevet
De amúgy csak a testét képes vízzé alakítani, és abba még több vizet olvasztani, meg irányítani a vizet amivel fúzionál, és amihez van elég chakrája.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2381 Dátum: 12 jan 13, 17:26:39 »

Nem vérvonal, hanem Orochimaru kísérleti patkánya Nevet Van egy csepp szakadéknyi különbség Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
renato
Vendég
« Válasz #2382 Dátum: 12 jan 13, 17:28:22 »

Mangetsu is? A Második Mizukage is? Suigetsu a vérvonalképessége miatt képes vízzé válni.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2383 Dátum: 12 jan 13, 18:19:00 »

Suigetsu, Mangetsu es a 2. Mizukage is HOUZUKI Nevet szoval a vizze valas egy klan jutsu.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2384 Dátum: 12 jan 13, 20:38:51 »

Akkor Orochimaru mit kísérletezett vele, mert átokpecsétje nem volt Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!