24 szep 22, 05:49:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 506662 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1635 Dátum: 10 ápr 29, 19:43:26 »

Én szerintem mind a 6 chakrt birtokolja a használó, de nem tudja őket egyszerre alkalmazni, se vegyíteni.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1636 Dátum: 10 ápr 29, 21:06:03 »

lenne egy kérdésem a rinnegan hoz
ha képes mind a 6 elemet használni akkor a keverék elemeket(mint a fa elem) mért nem ?

Mert azok is vérvonal képességre épülő dolgok. ^^ <--- Oké, ez nem igazi indok. De nem is nagyon tudjuk, mit tud a Ren'ningan.
Azért vegyük sorba:
- Hat elem (Amiből nem tudjuk, mi a 6.),
- Elvileg akinek Rin'nenganja van, az minden jutsut képes elsajátítani (kivéve talán a más vérvonal képességekre épülőket),
- Látja a chakrát. De azt nem tudjuk, hogy a Byakuganhoz és a Sharinganhoz képest milyen szinten.
- Ezzel lehet legjobban olvasni Rikodou sennin kőtábláját.
- Feltételezhetően a Shinra Tenseinek és a Chibaku Tenseinek is köze van a Rin'neganhoz, mivel elvileg Rikodou sennin hozta létre a Holdat, amikor a Tízfarkú teste köré épített pár(száz) tonna kavicsot. ^^"

A hat Pein test osztott látása (szerintem) nem Rin'negan képesség. Mivel egyszerűen csak arra vezethető vissza, hogy mind a hat testet Nagato irányította, így ő volt az "agy". Mintha 6 önjáró, vezérlőegység nélküli adnroidot egyetlen központi számítógép irányítana. És így a 6 egység érzékelőin beérkezett összes adat egy helyre fut össze. ^^

____________________________________________


Reagálás ERRE a hsz-re:

... (bár a sharinganos leíráshoz hozzátenném, Deidara harcnál Sasuke a sharingannal ép hogy látta a chakrát a föld alatt lévő aknákban és a levegőben is. Valamint a Naruto harcnál is valamenyire előre letudta olvasni a mozgást)

Am ha a testben képes látnia  chakrát akkor a levegőben mértne látná? ...

Deidara taposóaknái esetében a taposóaknákban volt a chakra. A mikrobombák esetében is a pici bombácskákban volt a chakra. A Végzet Völgyében is, a DémonRóka Palástja Naruto teste körül volt.
Vagyis a Sharingan (és a Byakugan is) feltételezhetően csak akkor látja a chakrát és annak áramlását, ha az valami szilád testen belül, vagy a körül van. ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 30, 14:47:04 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1637 Dátum: 10 ápr 30, 16:17:04 »

Ha jól tudom, a 6. elem a sötétség (=gravitáció).
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1638 Dátum: 10 ápr 30, 18:33:50 »

Én ha jól emlékszem, akkor a sötétség az 5 elem eggyütese.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #1639 Dátum: 10 máj 01, 09:47:04 »

Ennek az elemes dolognak van külön topicja ,de azért megkérdezem melyik fan oldal a forrásotok?Mosolyog Mert ,hogy a mangában ,csak megemlítették a 6. elemet és azt ,hogy a Rinnegan használója azt is tudja kezelni sokat a gravitációra gondolnak valóban,de sötétségről ,meg ilyenekről szó se volt ^^
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1640 Dátum: 10 máj 01, 12:04:37 »

OFF: Én csak abból gondolom hogy mikor az Isteni Birodalom alkotta a Halálcsillagot, ahova Narutót zárta egy fekete gömböt lőtt fel ami mindent magához szívott a közelből.

Vajon a Byakugan mennyire tudja olvasni a táblát? Elvileg neki a legnagyobb a "látás" képessége.
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 01, 12:09:14 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1641 Dátum: 10 máj 01, 12:17:06 »

Narutoclone:Az a chibaku tensei volt,egy normális technika amit Nagato használt,nem egy új elem volt smirksweat

titius:szerintem az ilyeneket maguk találják ki.bár az rosszabb mintha valahonnan olvasnák xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Sasori
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 13

Chunin


« Válasz #1642 Dátum: 10 máj 30, 09:29:19 »

én új vagyok szal lehet h hüjeséget fogok mondani de szerintem annak aki a rinnegant használja az tudná is használni a fa jé és kristály elemeket is de ahoz az eredeti testb kéne mert az tud mindent smirksweat
DE ez csak egy feltételezés
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1643 Dátum: 10 máj 31, 13:52:46 »

Azt nem tudjuk, hogy Rin'negan birtokosa tudja-e keverni az elemeket, csak azt, hogy (elvileg) tudja mind a hatot* használni. De mivel az elemek keverése vérvonal képesség, csak úgy mint a Rin'negan, így nem valószínű, hogy tudná. ^^

* A hatodikról fogalmunk sincs micsoda, korábbi elmélkedéseinket lásd a szomszédos "Elemek..." témában. Mosolyog

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sasori
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 13

Chunin


« Válasz #1644 Dátum: 10 máj 31, 15:13:16 »

Szal akk nincs olyan ember aki egyszerre több vérvonal képességet is tudna birtokolni??
ez nekem fura mer sztem ha tudja az összes elemet akk azt lehetne kombózni is smirksweat
igy lenne logikus
Naplózva
xXx_Yondaime_xXx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 42


Kedvenc forumozoim: Chakra, Dant-C, STM, Shiro


« Válasz #1645 Dátum: 10 máj 31, 15:18:40 »

Így lenne logikus, de mint sok minden más ez most másképp van, ha 2 elemet egybekeversz (jég, fa, láva, sav) akkor az már különleges képességnek számít, tehát vérvonal képességnek. Amúgy az már nagyon durva lenne hogy a Rinnengan-nak még ennyi kekkei genkai-ja lenne...
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 31, 15:20:28 írta xXx_Yondaime_xXx » Naplózva
Sasori
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 13

Chunin


« Válasz #1646 Dátum: 10 máj 31, 16:48:15 »

de akk a rinnegan csak az elemeket tudja a kombókat nem
Akk nem is oan nagy szám:D:D
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #1647 Dátum: 10 máj 31, 17:07:32 »

Nem is olyan nagy szám... ezt inkább meg se hallottam (láttam). Az hogy mind a 6 elemet tudja használni, eleve egy hatalmas előny, gondolj csak arra hogy mindegyik elem egy másikkal szemben erősebb, míg valamelyik ellen gyengébb. Így gyakorlatilag csak a kekkei genkaioknak van esélye ellene (legalábbis elméletben). És akkor még nem is beszéltünk az egyedi technikákról mint a shinra tensei...
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Sasori
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 13

Chunin


« Válasz #1648 Dátum: 10 máj 31, 17:41:08 »

de a kekkei genkai nem oan ritka ugyho meg birják oldani

sztem csak a hat test fölötti irányítás miatt jó ebk a sharingan meg a byakugan is ugyanolyan csak ez élesebb...Nevet
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #1649 Dátum: 10 máj 31, 18:12:37 »

Nos, nem tudom hogy vagy vele, de szerintem nem véletlen hogy Rikudou-sennin a ninja-világ atyja, birtokolta a rinnegant, ez azért jelenthet valamit. Ráadásul lehet én emlékszem rosszul de mintha a visszaemlékezések alapján a valódi testével Nagato minden test technikáját egyszerre tudta volna használni, ami be kell hogy lásd, nem semmi dolog, tekintve hogy külön-külön alig bírtak velük.
És az se lehet véletlen hogy a rinnegant tartják a legerősebb dojutsunak, olyannyira erős hogy sokáig a létezésében is kételkedtek.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!