24 szep 21, 23:53:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 506413 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1665 Dátum: 10 jún 02, 11:43:14 »

Igazad van Chakra-senpai, két Kekkei genkai-t akartam írni, nem tudom, hogy lett elem. Nevet

Igen, az a lényege, hogy öröklődik, de attól függetlenül az is csak egy testrész, Kakashi is birtokosa egy vérvonali képességnek, de mivel az nem az ő vérvonalának a képessége, jelentősen gyengébb az ő testében. Nincs ebben szerintem semmi kivetnivaló. Nevet
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #1666 Dátum: 10 jún 02, 15:19:30 »

Inkább a teste gyenge hozzá. Itachi is flashelt egy sort mikor Kakashi megkérdezte mennyit romlott a szeme.
Mivel Kakashi felébresztette a ms-t úgy, hogy nem is tagja a vérvonalnak. Szóval nem lehet kis dolog.
Naplózva
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #1667 Dátum: 10 jún 02, 17:04:03 »

viszont nekem nem rémlik hogy Kakashi megölte volna a legjobb barátját...Vagy az, hogy Obito kvázi miatta halt meg (már ha meghalt..) is számít? Akkor viszont kissé pontatlan az a leírás amit Itachi bátyó talált.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1668 Dátum: 10 jún 02, 17:12:56 »

Szerintem jó ez a megoldás, mert ennyi erővel akkora előny lenne az egyes klánokban, hogy akár uralomra is törhetnének

az is egy módszer, hogy megölöd a legjobb barátod, ez egy biztos módszernek hat.
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1669 Dátum: 10 jún 02, 17:54:45 »

Azt hiszem már sokan mondták, de Chakra-aniki biztosan, hogy nem az számít, hogy kit öl meg. A lelki sokkhatás az ami elő hozza az ms-t.
Sasuke sharinganjában a pöttyöket nézd meg milyen szituációkban jöttek elő. Az egyik mikor a barátját védte a másik mikor élet veszélyben volt.
Itachi is úgy ébresztette fel valószínűleg, hogy a legjobb barátját ölte vagy ölték meg előtte. Ez elég tré érzés lehetett neki.

Kakashi pedig elég sok mindent megtapasztalt az életben. Nem hiszem, hogy ne lenne ilyen érzéssel tele a szíve. Ismerve őt Obito halálát se tudja megbocsátani magának és Rint se tudta megvédeni. Saját magát emészti érte.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 02, 17:55:49 írta Hiei the legend » Naplózva
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #1670 Dátum: 10 jún 02, 18:10:10 »

igen, én is így gondolom. De akkor mi az istenért hiszik az Ucihák, hogy csak úgy működik ha saját kézzel ölöd meg a legjobb barátod (mint ahogy Madaráék csinálták...) Ez azt hiszem egy újabb bizonyíték arra amit Itachi is mondott, hogy az egész klán romlott. Hiszen rögtön a legrosszabb megoldást választják. (ez most off volt? ugye nem?^^)
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1671 Dátum: 10 jún 02, 18:13:14 »

nem hiszik azt. itachi erre élezte ki az egész storyt, hogy őt okolja azért, amit tett. ha nem mondja el ezt az apróságot, akkor sasuke nem érti, hogy mi van, és lehet, hogy nem akarja megölni. így viszont mi is megtudtuk, hogy egyáltalán nem kell gyilkosnak lenned egy mangekyou sharingan előhozásához.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1672 Dátum: 10 jún 02, 18:21:13 »

Mégis ez a leggyorsabb módja a hatalom szerzésnek. Minek várni, ha már most az enyém lehet ez a hatalom...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1673 Dátum: 10 jún 07, 22:52:40 »

Chakra, én úgy értettem, hogy a Kakashi Gaidenig nem volt képes aktiválni. De mivel az volt élete utolsó küldetése, azt hittem, hogy érthető volt a hozzászólásom. a 243. fejezetben mondja, hogy ez lenne a sharingan, látom a chakraáramlást, és a mozdulatokat. Tehát itt aktiválódott neki... ( csak hogy ne nézzetek már hülyének)

Higgadtság van, senki nem nézett hülyének. Akkor máshogy írtam volna. kacsint

De mintha nem nagyon tudnánk róla, hogy átlag milyen életkorban aktiválódik a Sharingan (kivéve Itachit, de ő hatalmas tehetség volt, vagyis ebben az esetben nem számít).

Másik dolog:
Az Uchihák között már maga a Sharingan is ritkaságnak számított. Vagyis ha valakiben még volt olyan erős a vérvonal, hogy fel tudja ébreszteni a képességét, már az nagy szám volt.

Ezeket csak azért írtam le, hogy ezekben a "tele van a karom, meg a falam Sharingannal"-os időkben is tisztában legyünk a Sahringan értékével. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #1674 Dátum: 10 jún 08, 20:27:23 »

Idézetet írta: Chakra
Youton/sav elem, feltehetően föld+víz,
- Futton/forrás elem (nem keverendő a futon/szél elemmel). Az egyik elem, amit használ hozzá az biztosan a tűz, hiszen a nélkül nem lenne gőz. A másik elvileg a víz, hiszen abból lesz a gőz. De akkor mitől savas a gőz...? Lehet, hogy használja a föld elemet is? Hármat egyszerre? o.O
Idézetet írta: Chakra
Lehet, hogy használja a föld elemet is? Hármat egyszerre?

Sztem Youton elemet kombozza a tüzzel.(Replusszolok Mosolyog)
Futton=(Föld X Víz) + Föld
Sztem vmi ilyesmi lehet.
Naplózva
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #1675 Dátum: 10 jún 08, 20:52:54 »



Ezeket csak azért írtam le, hogy ezekben a "tele van a karom, meg a falam Sharingannal"-os időkben is tisztában legyünk a Sahringan értékével. ^^


Viszont furi, hogy byakuganja bezzeg minden Hyugának van.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1676 Dátum: 10 jún 08, 21:14:26 »

de azt nem is kell "aktiválni"
Naplózva
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #1677 Dátum: 10 jún 12, 09:03:24 »

De az fura, hogy eddig akárhány Uchiha-t láttunk mindnek volt Sharinganja, még Obitonak is, pedig egy tehetségtelen hülyegyerek volt kb. És még sose mondtak egy konkrét dolgot erről, pl.: egy nevet, hogy némmá' ennek az Uchiha gyereknek nem nőtt ki a Sharinganja, vagy épp fordítva, hogy végre 10ből egynek előjött végre.
Nem látszik nekem olyan ritkának mint ahogy mondták.

Am. a Hyuuga-knal az a homlokpecsét dolog, arra is jó lehet, hogy a főháznak erősíti a kekkei genkai-át és akár gyengíti a mellékház vérvonalját, és ezért nem gyengült a vérvonalképességük a Hyuugáknak.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1678 Dátum: 10 jún 12, 12:03:44 »

A pecséetes dolog hülyeség. A byakugán más jellegü örökség, mint a sharingan, de még ennek a fent maradása is(mármint, hogy iylen tisztán fent maradt) a Hyuugák "öntenyésztési programjának" köszönhető. De za is léyneges, hogy a byakugan eleve meg van, fizikailag jelen van midnen Hyuugánál, míg a sharingant az Uchiha ha örökölte is, vagy tudja aktiválni, vagy nem.
Uchihát shraingan nélkül meg bőven láttunk.. csak az iylennek nicns nagyon szerepe a történetben. Ott volt példáául a két öregember, akivel Sasuke beszélt, de például Itachi és Sasuke anyjának sem láttuk, hogy volt-e sharinganja.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1679 Dátum: 10 jún 24, 19:37:15 »

Lenne egy kérdésem, ami nemrég ötlött fel bennem. Ha egy személy megkapja a sharingant meg a rinengant, akkor képes lenne bármilyen ninjutsut a kekkeigenkai-okon kívül leutánozni? Mert ugye a síma saringan az elemeket nem tudja maniplálni, de a rinengannak meg megvan az összes. Pojén
Naplózva
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!