24 szep 23, 00:24:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 507118 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1335 Dátum: 09 szep 24, 16:38:01 »

A Naruto manga 396/11-en csak aktiválja, gondolom azért, hogy ha bunyóra kerülne a sor, azonnal "kéznél" legyen. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1336 Dátum: 09 szep 25, 20:23:34 »

Ha már a mangekyounál tartunk. Nekem csak nem rég esett le, amikor összehasonlítottam Sasuke és a bátyja Susanooját, hogy Itachinál a a tengu páncélt viselő harcos, amit a teljesen materizálódott Susanoo "tengu-szörny-páncélja" teljesen beborít (késöbb csak a száján át látni a szemeit) tulajdonképpen a valódi Itachit és az "álarcát" szimbolizálja.
Nem tudom, másnak ez lejött-e, mondjuk annak, aki azokat a  fjezeteket már egyben olvasta, de azért ez is tipikus Kishimito...
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 25, 20:32:42 írta STM » Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1337 Dátum: 09 szep 25, 22:21:13 »

Igen, itt jöhetne szóba az az uchiha-s "démon dolog" amiről beszéltünk múltkor.Én Tobi Susanoo-jára lennék kíváncsi, az milyen lehet, ha már Sasuke-nak is ilyen elvetemültül néz ki! Nevet (persze ha Tobi valóban Madara)
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1338 Dátum: 09 szep 26, 14:02:27 »

Én azt nem értem ebben az MS témában még most se(mondjuk még nem is hangoztattam Nevet), hogy mégis: Hogy lesz egy tesó Uchiha használt MS-éből öröké működő cucc a másik tesónál? Madara annó megvakult kikapta öccse szemét, berakta és állítólag még most is mükszik úgy, hogy bármikor használhatja a jutsukat, na de Madara miért nem cserélt a tesójával annó ha a "használt MS" szem megjavul a tesó testében? vagy a klánban bárki csinálhatta volna ezt... (vagy a megvakult szem már használhatatlan?? mert akkor Saske, Itachi nem éppen jó állapotban lévő szemeivel semmire se fog menni....)
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1339 Dátum: 09 szep 26, 14:05:37 »

Hát, szerintem csak testvére szemeit tudja használni egy Uchiha, de ha mégsem, akkor talán pont arra játszik, hogy a saját EMS-ét Sasuke majdani EMS-ére cserélje, tovább fejlesztve a szemeit.
Azt, hogy miért nem cserélte ki a testvérével a szemeit (ha tényleg úgy történt ahogy mondta) és hogy miért működik egy Uchihánál a beültetett szem, ami egy másiknál már hazsnálhatatlanná vált, már sokan kérdezték, de még senki nem rukkolt elő elfogadható válasszal.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1340 Dátum: 09 szep 26, 14:19:58 »

Felvetődött korábban, hogy Tobi hogy tudta az amaterasut, likvidálni a testén. Vagy átengedte magán, vagy Sasuke trükjét használta, amire Itachi nem volt képes, az Entont (remélem jól tudom). Azaz írányította az amaterasut. Ezt csak a bal MS el lehet megcsinálni.

Ha Tobinak MS szem kellet volna, akkor már rég megtalálta volna a módját h kinyírja Itachit, és azt ültese be magának. Hisz még ő sem sejthette hogy Itachi öccsének a szemei erősebbek lesznek. vagy ha neki Sasuke szemei kellenek, akkor ezzel az erővel már rég megölhette volna. Nem pedig csellel veszi rá.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1341 Dátum: 09 szep 26, 14:30:52 »

Az Amaterasu elfolytásához viszont nem kell Enton, Sasuke ezt korábban az "amaterasus szemével" is csinálta, tehát feltehetően Itachi is képes volt rá.
Ráadásul Itachinak a jobb szemében volt az Amaterasu, a balban a Tsukiyomi, Sasukénál fordítva, úgyhogy az ezzel kapcsolatos megállapításod már eleve hibás adatokból indul ki.

Tobival és Sóska szemeivel kapcsolatban félreértettél. Itt azon van a lényeg, hogy egy másik ems-re cseréli. Beültetteti Sasukével a bátyó szemeit, aztán elveszi tőle.
De igazából, noha elképzelhető, hogy ilyesmire készül, valószínűtlen, hogy ezt tervezi.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 26, 14:32:55 írta STM » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1342 Dátum: 09 szep 26, 14:56:25 »

Ebben valóban tévedtem. Végülis mind1. Ha már van egy MS sharinganod tudsz védekezni az Amaterasu ellen. A kérédés azaz, hogy Tobi MS el védekezett, vagy a saját technikájával. Csak átengedte magán. Gondolkozik

Hát igen EMS el kapcsolatban sok kérdés van. Tulajdon képen még csak használatban se láttuk. Az is meglehet hogy teljesen más mint a sima MS. Itachi megjegyezte, hogy egy új dojutsu jött létre az átültetésből. Magyarán lehet hogy minden tudásunkat amit az MS ről vagy akár sharinganról tudtunk, kukába dobhatjuk.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #1343 Dátum: 09 szep 30, 18:52:21 »

Szerintem meg a kérdés az EMS ,múltkor gondolkodtam el azon ,hogy ugye úgy lehet megszerezni ha kiveszed egy másik MS használó szemeit.De azt nem értem mert ugye kiveszed az övét majd a sajátodat és berakod a sajátod helyére .Nah igen ,de akkor a másik két megmaradt MS-t mért nem rakta be mondjuk Madara az öccsének? És így lenne két EMS használó. Én igazából ezt nem értem ,de remélem Kishi megmagyarázza...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1344 Dátum: 09 szep 30, 19:20:38 »

Azért, mert Madara "nekem adta a szemeit, puszta önfeláldozásból" sztorija hazugság.
Bár, van ami ez ellen szól. Az biztos, hogy ha várunk, Kishi' majd megosztja velünk.
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #1345 Dátum: 09 okt 01, 15:30:06 »

Amúgy animét nézve rájöttem hogy kb semmit nem tok a Rinnenganról ikszdé Valaki felvilágosítana hogy mitől is olyan hiperszuper?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1346 Dátum: 09 okt 01, 17:11:38 »

Majd akkor jössz rá, ha Pein Konohába megy. A "hat test" működése is független a dojutsutól (leszámítva a chakra vevők/adók eredetét) Maguk a szemek valószínűleg nem tudnak semmi különöset, viszont a rinnegan tulajdonosa rendelkezik egy-két elképesztő képességgel.

Ha nem akarsz várni:
SPOILER
A rinnegan birtokosa képes manipulálni a gravitációt, magához rántani dolgokat, vagy (mintha telekinézést használna) mozgatni azokat a levegőben, bármilyen irányban, taszítani, akár egy óriási gravitációs lökéshullámot létrehozva, ami letarol egy egész várost, vagy éppen egy nagyon sűrű gravitációs magot teremtve, ami magához vonz mindent ami a közelében van (állítólag Rikodou ezzel a technikával alkotta meg a holdat, de ez csak legenda), és valószínüleg így repülni is képes ezzel a gravitáció-manipulációval.
Hatalma van az élet és a halál, vagy inkább a lelkek felett, feltámaszthatja  a holtakat, ha van egy ép test, amibe visszatérhetnek, vagy kitépheti valakinek a lelkét, a halál feletti hatalmát használja a testei "karbantartására" is, és valószínűleg ez a hatalom a lelkek felett teszi azt is lehetővé, hogy másodpercek altt kiolvasson bármit, amit akar egy ember elméjéből.
Rikodou-sennin örökségének részét képzi még a Gedo Mazou, ami lényegében egy hatalmas lélekfaló démonszobor, amit a használója közvetlenül vezérel, úgy, hogy a valami chakravezető fém rudakon át a szobor a gerincéhez kapcsolódik.
Nagato később ebből csinálja meg a "bijuu szívó szobrot".
Feltételezhetően az éhes szellem birodalom ereje is a rinneganhoz köthető, és az is, hogy Nagato minden elemet képes volt használni, és olyan kivételesen hatalmas chakrával rendelkezett.
Azért, így összességében eléggé odavág, nem? Pojén

SPOILER end
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 17:12:49 írta STM » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1347 Dátum: 09 okt 01, 18:51:37 »

419es manga 2. oldalán Pein látja a konohai erőteret és Jiraya ellen is ha jól emlékszem kívül maradt az erőteres trükknél a mezőből szal szerintem látja a csakrát.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 18:52:12 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1348 Dátum: 09 okt 01, 19:19:30 »

Tényleg? Ennek utánanézek, bár végül is, figyelembe véve, hogy Rikodou-sennin teremtette meg a ninjutsut, logikusan hat.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1349 Dátum: 09 okt 01, 20:39:35 »

Apropó EMS.. Mivan ha Kisi, a Gedo Mazou-t akarja behozni a képbe. Tudjuk hogy a Rin'negan mutálódott verzója a Sharingan. Persze sok irányba megváltozott( bizonyos szinten precízebb lett, másfelől elvesztette egykor erejének bizonyos részeit).. De mivan, ha az EMS ereje a Gedo Mazou.  Gondolkozik Az EMS már már annyira színtiszta erő, új dojutsu, hogy képes megidézni a Gedo Mazout.. és irányítani a nélkül hogy fekete fém nőne ki belőled. Nevet
http://www.onemanga.com/Naruto/447/08/

Vagy valami Gedo Mazou/Susanoo keverék. Én simán kinézem h valami ilyen über táp cucc lesz az EMS képessége. Itachi megjegyezte annó.. Hogy a kyubi irányításon kívül is volt valami más ereje... Ami miatt Madara megállíthatatlan volt. Pl egy Susanoo val kombinált Gedo Mazou brutálisan beadná Nevet Jó tudom erre kicsi az esély, de most felspanoltam magam rajta. Nevet

Tobi pedig Sasukét is szinkronba akaja hozni a Gedo Mazou val. Az EMS és e technika közt biztos van valami kapcsolat. Mert külömben Kisi nem hozta volna be ezt a Uchihák Rikodou mester utódjai. A fiának mien dojutsjua is volt? Sharingan, vagy Rin'negan?  abbol a kis képből sokat nem lehet kivenni :S

És Itachi Narutonak meg valami olyat adott, ami megötri egy esetleges Gedo Mazou ba való csapdába esést. Ezzel azoknak is ártva akik épp kiszívják belőle a bijjut. Nevet Fuuh gyerekek nagyon elszált a fantáziám. Rendesen meggyőztem magam Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 20:44:14 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!