24 szep 23, 14:21:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 507460 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1125 Dátum: 08 dec 27, 19:25:03 »

Hát én sem mondtam hogy van alapja,mert sejtése nincs senkinek hogy hogy történhetett,ezért írtam ezt le,én csak próbáltam elmondani hogy van egy-két lehetőség,de ha baj hogy mondok variációkat,akkor nem szóltam! smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 27, 19:27:38 írta con » Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #1126 Dátum: 08 dec 27, 19:29:42 »

 smirksweat nem leb@szni akartalak, csak fura volt, hhogy az elméleted mennyire hasonlít a tengu elmélethez
de bocs ha félreértetted vagy ilyesmi -.-"
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
balon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 131



« Válasz #1127 Dátum: 08 dec 27, 19:53:42 »

tűz,víz,föld,villám,szél,és mi a hatodik elem?
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1128 Dátum: 08 dec 27, 19:55:12 »

Nem tudjuk.
Az "Elemek..." témában már többször elmélkedtünk ezen.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #1129 Dátum: 08 dec 27, 19:56:02 »

erről csak találgatások vannak, de mivel peinnek 6 teste van és mind  a 6 egy elemet irányít, de van egy amelyik csak idézni tud, így logikus lenne hogy az idézés, de az meg nem elem.
chakra be írt elém, de mostmár mindegy...
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
balon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 131



« Válasz #1130 Dátum: 08 dec 28, 10:19:27 »

idézéssel csak megidézni tud. lehet hogy csak kishi kitalálta ezt az egészet és most azon gondolkodunk hogy mi a 6dik elem. különben is lehet egy csomó kekkei genkai csak nem ismerjük az összes dolog kishi fejében van
Naplózva


rocklee1992
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #1131 Dátum: 08 dec 28, 12:22:44 »

Amugy maradjunk annyiban, hogy már csak ketten használják, mert a mangában (ha olvastad) Itachi meghalt  GondolkozikÉs asszem nincs több, amugy meg-most nem kötöszködésből- de szerintem, még nem jelenthetjük ki, hogy az MS a legerősebb (bár én is erre fogadnék), mert még nem nagyon ismerjük a rin'negan-t.


Igazad lehet  amúgy bocs tényleg  már csak 2 használják, csak ki ment a fejemből ja és olvastam a mangát. Mosolyog
Naplózva

" Azon a napon, amikor ugyanilyen szemeid lesznek" Gyere utánam"
rocklee1992
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #1132 Dátum: 08 dec 29, 20:34:19 »

Meg szerintem azért is előnyösebb MS, nincs jobb szó rá mert még a rinnengan nagy meglepetéseket tartogathat, Mosolyog
tehát visszatérve, az MS-el ha jól emlékszem  mangába olvastam hogy azzal
lehet irányítani a Kyubbit. Nevet

De javítsatok ki ha nem Nevet
Naplózva

" Azon a napon, amikor ugyanilyen szemeid lesznek" Gyere utánam"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1133 Dátum: 08 dec 29, 20:38:23 »

Off: Ne dupla postolj

On: Madara valóban azzal irányitotta, de nem törvény h mssel lehet irányitani a bijuukat... smirksweat
Naplózva


 
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #1134 Dátum: 08 dec 29, 21:45:06 »

Hátt, végül is a mangában Mandát Sasuke, amikor Deidara bevetette a Deibombácskát, akkor Sasu a simpla Sharingannal irányította Mandát.Sztem a sharingannak valami köze lehet az állatmanipulációhoz...  Gondolkozik
De nem biztos. Mosolyog
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1135 Dátum: 08 dec 29, 22:07:11 »

Hát nemtom de szentem egy byuu nagyobb falat mint manda akár hogy is!

Meg ugye ha belegondolunk,azért lehet mangekyou saringannal irányítani a 9 farkút,mert ugye tűz országa->rejtett levél falu->uchiha klán és a kilencfarkúnak meg azért mondhatjuk hogy tűz beütése van,szal ez ilyen kötelék féleség,arról nem is beszélvbe,amit egyszer már említettem ezelőtt,ami alátámasztja hogy nem lehet normál saringannak irányítani a biuukat,legalábbis a kilencfarkút biztos nem!

Hogy mikor ugye yondaime lepecsételte a kilenc farkút,azért tette mert máshogy nem tudta megállítani,hogy ne pusztítsa a falut!
De ugye akkor még bőven volt uchiha klán,és ha lehetne irányítani a biuu-kat normál saringannal,ebben az esetben a 9 farkút,odamegy egy saringannal bíró uchiha,és elküldi a fenébe a kilencfarkút,és akkor a yondaime-nek szükségtelen feláldoznia magát,ha csak egy uchiha kell hozzá!
Szal ez bizonyítja,hogy normál saringannal nem lehet irányítani a biuukat!
Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #1136 Dátum: 08 dec 29, 22:25:06 »

Azt én nem is mondtam, hogy lehet.Csak azt, hogy a Sharingannak valami jelentősége van az állatmanipulációhoz.  smirksweat A bijuu, már egy egészen más helyzet.Amúgy sztem, nem azért tudta irányítani Madara a kilencfarkút mert tűz eleme van. Gondolkozik
De abban viszont igazat adok neked, hogy csak az MS-sel lehet irányítani őket.  Nevet
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
rocklee1992
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #1137 Dátum: 08 dec 29, 22:55:57 »

Azt biztos hogy a MS-nek van valami manipulácios képesége, de akkor lehetséges hogy valamilyen szinten
egy erősebb 3 pöttyös sharingan használó (pl:Sasuke) is képes manipulálni? Mosolyog
Naplózva

" Azon a napon, amikor ugyanilyen szemeid lesznek" Gyere utánam"
Hiei
Vendég
« Válasz #1138 Dátum: 08 dec 29, 23:24:54 »

Mandát ne keverjük már a kyuubivalxDD. Nincsenek egy szinten kizártnak tartom hogy sima sharingan hatással lenne a rókáraXDD.
Naplózva
rocklee1992
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #1139 Dátum: 08 dec 29, 23:35:17 »

Mondjuk azt a tényt én is kizárom hogy egy sima sharinganal lehet irányitani a Kyubbit,  Mosolyog
de nem vettem el azt tényt hogy lehetséges manipulálni egy sima sharinganal is:hmmm?:

pl: Sasuke társa Juggo, ő azért tart Sasukéval mert a sharinganal képes vissza fogni és
akkor nem ől Mosolyog


 
Naplózva

" Azon a napon, amikor ugyanilyen szemeid lesznek" Gyere utánam"
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!