24 szep 23, 14:14:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 507451 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1110 Dátum: 08 dec 24, 12:53:04 »

A 2 pontossal pontosan látja a mozgást, a hármasnál előre látja a mozdulatot.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1111 Dátum: 08 dec 24, 15:31:06 »

Az egy pontost nem tudjuk mire képes mert nem láttunk még olyat...

A két pontossal már  látja  a mozgást és érzékeli a chakrát és jutsukat is lehet "másolni" és hatástalanitani vele.

A hárompontos fejlettebben de ugyanezt tudja plussz klános genjutsu.

A pokolszem pedig balbal... amit írtatok  Hmm?
Naplózva


 
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #1112 Dátum: 08 dec 26, 20:58:18 »

Az én kedvenc vérvonal képességem a Rinnengan, mert az a legerősebb( szerintem a sharingannál is jobbÖ.  Ördögi
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Shainingu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #1113 Dátum: 08 dec 26, 21:02:03 »

Én nem tudom nekem tetszik Haku klánjáé a jégtükör, de ha lehetne, én kitalálnék egy saját kekkei genkai-t! Nyelvesít
 Nevet
Naplózva

\\\"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen…akkor válik igazán erőssé!\\\"
\\\"Do not be worried I have influence on you to protect you yet if I die.\\\"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1114 Dátum: 08 dec 26, 21:42:00 »

Moderátor:
Csak csendben jegyezném meg, még mielőtt a téma a "kedvenc vérvonal képességeink" gyűjtőhelyévé válna, hogy nem erre lett létrehozva anno. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rocklee1992
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #1115 Dátum: 08 dec 27, 11:14:15 »

Ez egyik legerősebb kekkei genkai nem más mint a mangekyou sharingan
most nem sorol fel hogy miért majd később legyen, annyi hogy 3 használják csak mondjuk
a rinnengant meg egy ember bár nem nagyonn ismerem. ?
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 28, 12:17:57 írta rocklee1992 » Naplózva

" Azon a napon, amikor ugyanilyen szemeid lesznek" Gyere utánam"
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #1116 Dátum: 08 dec 27, 11:21:22 »

Amugy maradjunk annyiban, hogy már csak ketten használják, mert a mangában (ha olvastad) Itachi meghalt  GondolkozikÉs asszem nincs több, amugy meg-most nem kötöszködésből- de szerintem, még nem jelenthetjük ki, hogy az MS a legerősebb (bár én is erre fogadnék), mert még nem nagyon ismerjük a rin'negan-t.
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
vellnerg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #1117 Dátum: 08 dec 27, 11:35:40 »

Sőőőt,egyik kekkei genkai-t sem ismerjük teljesen Mosolyog és eléggé kérdéses még a rinnengan Pontosan
Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1118 Dátum: 08 dec 27, 14:54:28 »

Hát én aztmondom,hogy amire már  kilencfarkú róka azt mondja,hogy még átkozottabb az ereje,mint a sajátja,az szentem dícséret tőle,és igazából ha télleg megnézzük,tsukuyomi,amaterasu+a 2 kombinációja,elég durva!

Meg nem tudunk semmit a rineganról,hogy egyátalán vérvonali képessség e,vagy csak valami különleges cucc,ami még nem jött elő senkiben csak peinben,mert ahogy jiraiya is mondta,mindaddig amíg nem látta a rinegant nagato szemében,nem is hitt benne,mert azt hitte hogy csak mítosz!

Szal mesélhetne már egy kicsit pein,hogy hogy is van ez a cucc,mert addig nem tudjuk mi lehet az ereje,amíg el nem mondja,vagy narutoék rá nem jönnek!
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1119 Dátum: 08 dec 27, 15:00:00 »

Kyuubi azt mondta, Sasu és Madara chakrája gonoszabb, mint az övé.  A családja és maga a Sharingan az ami elátkozott.

A Rin'negant eddig csak ketten birtokolták, a Rikudou Sennin és Nagato/Pain testei-állatkái. Az biztos eddig, hogy mind a 6 természetet haszálni tudja a tulaj, de semmi többet nem tudunk egyenlőre. És igen, vérvonalképesség, mivel egyike a 3 nagy szemtechnikának.
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 27, 15:01:26 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1120 Dátum: 08 dec 27, 15:08:30 »

Kérdés ha a Sharingan gonosz és átkozott és ugye állítólag a Byakuganból vált ki akkor mi történhetetett.
?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
dani025
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #1121 Dátum: 08 dec 27, 15:43:04 »

a rinnegen tulajdonságai:-360 fokos lefedettség (amit jiraija vs pein csatába mondta fukasaku )
                                         -látja a chakrát ( manga 429. amikor tsunade és pein beszélgettek)
                                         -letudja másolni a kézpecsétes jutsukat (amit jiraija vs pein csatába mondta fukasaku)
                                         -mind a 6 elem irányítása (amit jiraija vs pein csatába mondta fukasaku )

kb. ennyi jutott eszembe ha van még akkor írjátok le.Ha tévedek akkor javítsatok ki.
Naplózva

"Szerintem az a gyenge aki menőnek tartja azzal magát,hogy bunkónak teteti magát."
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1122 Dátum: 08 dec 27, 15:46:18 »

a 360°-s lefedettség csak annyit tesz hogy Mindegyik test látja azt amit egy másik is lát ezért olyan mint ha a háta mögé is látna Mármint én úgy vettem ki a mangából hogy így van de javítsatok ki ha nem Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 27, 15:46:54 írta xenon » Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1123 Dátum: 08 dec 27, 16:17:14 »

Hát arra hogy hogy történhetett a byakugan-ból a saringan,az lehetet hogy egy hyuga elment egy hosszú vándorútra vagy valami ilyesmi,és a hyugának születhetett egy gyereke valami más vérvonali kélpességgel bíró embertől,és annak a a gyereke tovább vándorolt,akkor megin ugyan ez történt,és így tovább...

Így pedig létrejött a saringan!
De az is lehet,hogy valami démonfílingű pali,mint mondjuk Rikudou,mert igazából nem nagyon ismerjük a naruto történelmet szal benne van a pakliban,na szal Rikudou fíling pali összejött egy hyugával és így jött létre,de az is lehet hogy nem is a byakuganból jött létre a saringan,hanem egy egészen más történet,mert igazából még sasukéék sem tudhatják pontosan,vagy lehet hogy tudják,csak nem árulják el,mert ez egy klán titok lehet vagy nemtom!
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 27, 16:20:00 írta con » Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #1124 Dátum: 08 dec 27, 19:16:59 »

con
amit leírtál, az a tengu elmélet, leegyszerűsített változata (kb) aminek semmi alapja nincs
a rin'negannal kapcsolatban meg xenonnak van igaza, vagyis énis úgy tudom.
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!