24 szep 23, 16:29:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 507510 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1095 Dátum: 08 dec 19, 12:15:48 »

A hozzá közel álló személy az inkább itachi volt (azért mégis a bátyja) mert hát oro nem hiszem hogy annyira a szívéhez nőtt.
Orochimaru ,és Madara is mondja ,hogy azért tette ,hogy felébressze benne a ms-t és ,hogy megszabadisa az átokpecséttől.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1096 Dátum: 08 dec 20, 15:09:01 »

Orochimaru nem mond semmit, mivel már nem tud (szunya a genjutsuban).
Tobi tényleg mond ilyet, de ős is csak annyit, hogy Itachi meg akarta (sikerült is neki) szabadítani Sasukét az átokpecséttől és talán Orochimarutól is.

De ez már kicsit OFF.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #1097 Dátum: 08 dec 21, 12:34:50 »

úgy gondoltam ha már van ien topic leírom melyek azok a vérvonal képességek amelyeket szeretek Mosolyog

Szerintem legkirályabb a rinnegan, mert ugye minden technikát el tud sajátítani!?
2. helyre sorolnám a sharingant, szerintem jóval fejletebb mint a byakugan! és továbbfejleszthető ugyebár MS-é... nagyon király pl az amaterasu, vagy kakashi dimenzió kapuja... 
Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #1098 Dátum: 08 dec 22, 14:42:15 »

Hmmm.Valaki el tudja magyarázni hogy hogy működik a sharingan?  Nevet
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1099 Dátum: 08 dec 22, 14:56:37 »

5 fokozata van:
- aktiválás (csak az Uchihák 1/3-a képes rá)

- 2 pontos állapot (tisztán látja az ellenfél mozgását egy adott sebességig, le tud másolni minden technikát ha látja a jeleket ill. taijutsu mozgást)

- 3 pont (előre látja az ellenfél mozdulatait, Genjutsura képes)

- Mangekyou (meg kell ölni egy hozzá közel állót, képes lesz a Tsukoyomi, Amaterasu és Susano'o használatára illetve a Kyuubi irányítására. Hátránya, hogy idővel a használó megvakul)

- örök Mangekyou (nem vakul meg, egy új, teljesen különálló szemtechnika, valószínűleg még a Rin'negant is felülmúlja. Jelenleg csak Madara rendelkezik ezzel)

A Susano'o-t csak az tudja használni, aki tökéletesen elsajátította a másik két Mangekyou technikát. Kakashi Kamui-ja egy egyedi, ő általa kifejlesztett technika.
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 22, 15:02:36 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1100 Dátum: 08 dec 22, 15:39:09 »

Hát ez így nem igaz, a susanot a sima MS-el is lehet használni, a legjobb példa erre Itachi, am meg a két pontos sharingan nem látja az ellenfél mozgását és nem tudja lekövetni sem, csak másolni tud és látja a chakra színét. Pontosan
Naplózva

Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #1101 Dátum: 08 dec 22, 16:07:39 »

hmm. Szerintem úgy van, hogy : -1 "pöttyös" sharingan: látja a chakrát (de még alapfokon), és letudja másolni az ellenség mozdulatait.
                                                    -2 "pöttyös" sharingan: látja a chakrát (még mindig alap fokon), letudja másolni az ellenség mozdulatait, és 2-szer olyan lassan lát mint egy normális ember.
                                                    -3 "pöttyös" sharingan:látja a chakrát (mesteri módon: látja, hogy az ellenség milyen természeti chakrát használ- föld, tűz stb. pl.: Deidara VS Sasuke , + még előrre is látja kis képecskékben az ellenség mozdulatait pl.: Naruto-kyubi VS Sasuke), letudja pontosan másolni az ellenség mozdulatait, 3-szor olyan lassan lát mint egy normális ember, és illúziókat tud teremteni.
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 24, 11:16:17 írta Pesuke » Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1102 Dátum: 08 dec 22, 16:17:52 »

Csibe, a másik 2 Mangekyou technika a Tsukoyomi és az Amaterasu, nem a 2 állapot. Szerintem a 2 pontos is látja a mozgást, pl. Sasu vs. Oro az erdőben.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1103 Dátum: 08 dec 22, 16:26:58 »

Hát az amaterasu meg a tsukoyomi a sharigan használó bal+jobb szemében van és ha azt a két technikát elsajátítja a felhasználó és összedobja úgy jön létre a susanó!-én így tudom

Am meg azzal egyet értek hogy a két pontos saringan is látja a mozgást,csak nem olyan hatékonyan mint a 3 pontos!
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1104 Dátum: 08 dec 23, 13:57:58 »

hogy ne látná a mozgást, sima szemmel is látod, ha futnak előtted (az más kérdés, hogy ha olyan gyorsan futnak, nem tudod követni, míg a sharingannal igen)
Naplózva
vellnerg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #1105 Dátum: 08 dec 23, 14:54:58 »

a két pontos sharingan nem látja az ellenfél mozgását és nem tudja lekövetni sem, csak másolni tud és látja a chakra színét. Pontosan

Én ebben egy kicsit kételkednék,amikor naru vs sasuke volt,ott 2pontossal is követte naruto mozgásait is egy bizonyos szintig...ezen felül a sharingan olyan erős,mint a használója Pontosan Mosolyog
Naplózva

atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #1106 Dátum: 08 dec 23, 23:42:00 »

azért ez hogy:
egy pontos: láta a chakrát...
2 pontos: fejlettebb chakralátás....
vaze... ez nem pc játék hogy kifejleszeted a level tú póvert és akkor keményvagy... smirksweat
jó van különbség, de az sztem nem ennyire egyszerű
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1107 Dátum: 08 dec 24, 02:04:58 »

A Sharingannal nem lehet jutsut másolni!
Csupán olyan információkhoz juttatja a ninját, amelyet saját képességeivel ötvözve rendkivűl gyorsan képes elsajátítani egy megfigyelt jutsut.

vegyük Kakashit
Látja a csakrát, ebből megtudja, hogy milyen arányú keverékből mennyit hova kell összpontosítani.

Az agy és a szemközti információ csere jóval gyorsabb, mint egy normál szem esetében, ezáltal gyorsabb mozgásokat is meg tud figyelni, elemezni. -> taijutsu, kézjel-kombinációk megfigyelése.

továbbiak kakashi tulajdonságai:
megfelelő elemi csakra használat.
Taijutsu jártasság.
Már kézjelekből is tudja, hogy milyen fajta jutsuról van szó, ha már ismer hasonlót.
A megfigyelt dolgok felismerése, elemzése.
Elsajátítása.

xd nem kötözködés, csak szerintem
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 24, 02:06:21 írta Shiro » Naplózva

Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #1108 Dátum: 08 dec 24, 11:17:28 »

Most már kijavítottam atka94, de akkor magyarázd már el, hogy hogy van. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 24, 11:35:04 írta Pesuke » Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #1109 Dátum: 08 dec 24, 12:51:13 »

hmm ez most ilyenkor pofáraesés? vagy miva?  Pojén smirksweat
már csak azért is, mert az ok, hogy belekötöttem a hsz-ed-be, de én semm tudnám értelmesebben elmagyarázni  smirksweat
amúgy szerintem sehol nem magyarázták el, hogy pontosan mik a különségek, csak mikor sasukénél előjött a 3pontos sharingan (mikor narutoval harcolt) hírtelen elég pro lett... de hogy mitől..  >.<#
(ja am atól hogy elmondtam a véleménym még nem kellet volna átírnod)
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 24, 12:52:46 írta atka94 » Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!