24 szep 29, 14:17:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 509524 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #630 Dátum: 08 máj 02, 13:32:36 »

Ööööö ezt a chuunin vizsgan mondtak asszem, h minden amit a harcban hasznalsz az csak 1 eszkoz, h elerd a celod. Az mar csak az illetotol fugg, h milyen jol hasznalja azt a bizonyos eszkozt! Mosolyog

A uchihakat meg  a sharingan miatt soroltam kozelharcba. Nem csak masolni lehet azzal a  kepesseggel, ha jol tudom. De nem is ezen volt most a lenyeg!
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #631 Dátum: 08 máj 02, 13:36:23 »

miiii?  Hmm? mikor mondták, hogy a sharingan semmit sem ér a byakugan ellen??  Hmm? Sasuke Haku ellen is nem azért nem tudott győzni, mert a sharingan béna, hanem azért, emrt Sasuke volt béna. Hasonlítsd már össze Itachit, madarát, vagy a shippuus Sasukét Hakuval meg Nejivel.  Hmm? Meg ha a Sharingan nem lenne jó, akkor miért lett volna a legerősebb klán, meg a legerősebb hadsereg az 1. Hokage által irányított levél mellett?  :/

Szerintem te msot hülyeségeket beszélsz..  :'X és bocs, hoyg ezt mondtam... xDD <--- ezeket az üzeneteket Sakura19-nek mondtam. xDD csakhoyg ne legyen belőle félre értés.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 02, 13:37:34 írta Saphira » Naplózva

sakura19
Vendég
« Válasz #632 Dátum: 08 máj 02, 13:43:19 »

 Igen igaz hogy, a fegyver hatékonysága is a mesterétől függ... De akkor mi olyan nagy szám bennük... Meg van egy csomószor amikor úgytűnik... Na ez legyőzhetetlen... Pl: mikor a nagy gyilkos Gaara a homokkal Kimimaro-t gyötörte... Eddíg ő volt a nagy legyőzhetetlen ász és jön egy ilyen semmirekellő hang shinobi és alíg bír el vele....  Gondolkozik szal... csak ezt nem tudom elfogadni...  Ördögi
És Saphira akkor mondták hogy semmit sem ér mikor a válogatóban Neji Hinata ellen kűzdött....  :'X És ezeket a hülyeségeket a sorozatból vettem ugyanis nem a mangát olvasom....
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #633 Dátum: 08 máj 02, 13:44:34 »

Ez is hulyeseg sztem. A sharingan 1 jo kepesseg amit tudni is kell hasznalni. Ugyanez vonatkozik a Byakuganra. Hiaba van 1 eros fegyvered, ha nem tudod jol alkamazni. Hiashi Hyuugaval azert megnezem mit kezdene Sasuke, de meg Itachi is igen csak megizzadna. Mosolyog Pedig neki csak 1 "szaros" byakuganja van. Ember holtaig tanul.  Nyelvesít
Naplózva

sakura19
Vendég
« Válasz #634 Dátum: 08 máj 02, 13:51:33 »


 Igen... hát aki jó az jó... De most nem is erről beszélek mert szerintem minden képesség ugyanarra képes és lehet ugyan olyan jó... Hanem arról hogy az anime-ben mindenki csak arról beszél hogy melyik a legjobb és a leerősebb... Pedig, mondjuk nem mindegy hogy Hiashi vagy Neji használja pl. azt a byakugant... A lényeg hogy az anime arra fekteti a hangsújt hogy mindíg az újonnan feltűnő képességek a legjobbak, eközben folyton arról beszélnek hogy nem mindegy kié... akkor döntsék már el....  >.<#
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #635 Dátum: 08 máj 02, 13:55:50 »

Ez a tipikus kisgyerek effektus!  Meglat vmi ujat  es egybol az kell neki. Meg az aaa mennyivel jobb meg minden, es egybol elfelejti azt, amihez hozza van szokva. Persze ettol lehet, h nem jobb az az uj dolog, csak ismeretlen meg szamara. Mosolyog
Naplózva

sakura19
Vendég
« Válasz #636 Dátum: 08 máj 02, 14:11:42 »


 Hát, akkor jól figyelj... Nekem mind1 hogy melyik képesség a legjobb... Mert nem ez a lényeg aki igazán akar az mindenféle képességek nélkül igaz shinobi lehet... Mint Lee... És byakugan sharingan vagy istentudja még mennyi van... mind elbújhat egy komoly Tai justu mellett... (vagy nem... >.<#)
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #637 Dátum: 08 máj 02, 14:28:11 »

de jól van már. xDDD Hiashi??? xD Az egész anime során egyetlenegyszer muatták harcolni. xDDD legalábbis úgy emlékszem. xD de rossz a memóriám szóval szóljatok ha tévedek. xDD Ne mondjátok mrá, hogy Itachi ne tudná legyőzni.  :/ egy Amaterasutól szerintem simán kifeküdne  :/ mi a jó azon kívül a byakuganba, hogy látja a chakrát meg kitudja lőni azokat a chakra pontokat??  :/ a sharingannak meg kismillió képessége van: másolás, tsukuyomi, amaterasu, susanoo, az örök MS... szerintem azért van különbség köztük.  :/ xDDD
Naplózva

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #638 Dátum: 08 máj 02, 14:29:07 »

Sakura19!
Ha neked van egy Magnumod, az ellenfelednek meg egy ílya, akkor hiába tiéd a jobb fegyver, ha nem tudod használni.
A sharingan igenis erős, mert az a létás, amivel másolni lehet, nem gyenge+ Genjutsuba, is lehet küldeni vele az ellenfelet.
És a Ms-ról még nem is beszéltünk.
Sasuke bénán használta a Sharingant a Part-1-be, Kakashinak meg kevés a chakrája.
Ezért tűntek gyengének. De Itachi, aki negyon jól ismeri a Sharingant, nem lenne olyan könnyű ellenfél.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #639 Dátum: 08 máj 02, 15:54:04 »

akkor mondták hogy semmit sem ér mikor a válogatóban Neji Hinata ellen kűzdött....  :'X És ezeket a hülyeségeket a sorozatból vettem ugyanis nem a mangát olvasom....

szentem ez nem pont így volt
azt monták hogy a byakugan a tiszta látás szempontjábol jobb mint a sharingan de ez semmit nem jelent, mivel a shari-val ugyanugy látod a csakrát csak a tanketsut nem + lehet vele elég kemény illúzió technikákat alkalmazni és másolni persze, meg ott az MS szal csak annyival jobb a byakugan hogy látod vele a csakra pontokat
ennyi  kacsint kacsint
Naplózva
sakura19
Vendég
« Válasz #640 Dátum: 08 máj 02, 16:04:02 »

 
Ja amúgy bocs, ha félre érthetően írtam... Én nem azt mondom hogy bármelyik képesség is gyöngébb lenne a másiknál... erről szó sincs... Csak az zavar hogy az anime-ben Kakashi kijelentette hogy a byakugan jobb a sharingannál... Mikor eddíg az volt a legkirályabb fegyver.... De ha mondjuk egy Sasuke és Hinata kűzdelem után Kakashi is megértené hogy, a byakugan ugyan annyi dologra jó mint a sharingan... csak nem mindegy kinél van.... Ennyi...

Ja és kérlek ne veszekedjetek ilyeneken... annyira gáz... sértegetitek egymást miközben lehet hogy egyetértenétek....  :'X >.<#

Ja és a byakugan.... nem épp csak erre jó... mert mindenen átlát a byakugannal... nem csak a testen... és nem csak a tenketsu-kat látja... 

 Ördögi
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #641 Dátum: 08 máj 02, 16:10:20 »

igaz felderítésre jó

és igen nem mindegy kinél van mert egy átlag ember nem tudja mire használni még a nagy Kakashi senpai sem a Hyugáknak meg azért jó mert erre épül az   
összes teknikájuk
Naplózva
sakura19
Vendég
« Válasz #642 Dátum: 08 máj 02, 16:14:24 »


 Erről van szó...  Ohh My God De a Hyuga-k közül Neji a legjobb... Senki nem tanította neki a Jusu-kat magától jött rá arra a sok mindenre... Csodáltos...  Hümm-hümm
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #643 Dátum: 08 máj 02, 17:24:28 »

Hmm...
Kakashi a Chuunin-vizsgán asszem nem azt mondja, hogy a Byakugan jobb, hanem hogy azzal jobban lehet látni a chakrát mint a Sharingannal. Pedig a Sharingannal is lehet látni, mert amikor Lee elkezdi nyitogatni a kapukat, akkor Kakashi is a Sharingannal nézi.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
nviktor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #644 Dátum: 08 máj 02, 17:35:10 »

Kakashi nem a chakrát látta hanem a jutsu-t Pontosan
Naplózva

Szép vok csak az arcomat nem látjátok Nevet
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!