24 jún 26, 19:13:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 201378 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #345 Dátum: 09 jún 15, 15:26:15 »

Számomra abszurd volt. Gondolj csak bele: Darth Vader fél kézzel levágott egy csatában több Jedi Mestert, a Jedi templomban végzett a Rend kardforgató mesterével mikor még nem lett belőle terminátor. Nem is beszélve a Rend könyvtárosáról (Jocasta Nu), An'ya Kuróról a Sötét Asszonyról, és egy regiment másik Jedi Lovagról. Erre jön egy kis fiatal töpszli és az Erő által teremtett megatáp Erőhasználót lenyomja és még utána az Uralkodót is és még csak ki sem fárad.  >.<#     
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #346 Dátum: 09 jún 15, 19:46:42 »

Sidious kinyírta őt.

Hát igen, de Chad Vadert lenyomni meg az Erőt használva zúzni, mindenkit, porrá poén.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
kazuma89
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 145



« Válasz #347 Dátum: 09 jún 16, 13:52:13 »

SW:The Force Unleashed játékideje nálam 5óra 18perc...De gyász már......... Neeem
Naplózva

http://neyusatsu.hu/
<---Győri Anime Klubb nézz be!
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #348 Dátum: 09 júl 01, 20:32:14 »

Megint én vagyok. KotOR II, Nar Shaddaa. Luurza feleségét kéne kihozni a menekült-táborból, de az őröket el kéne intézni. A 2 kidobóembert a bejáratnál kiiktattam, de ez nem elég valamiért. Mit csináljak?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
sallaid15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #349 Dátum: 09 júl 01, 20:54:58 »

Letudnád írni hogy mi a küldi lényege lehet hogy tok segíteni
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #350 Dátum: 09 júl 01, 21:00:52 »

Megint én vagyok. KotOR II, Nar Shaddaa. Luurza feleségét kéne kihozni a menekült-táborból, de az őröket el kéne intézni. A 2 kidobóembert a bejáratnál kiiktattam, de ez nem elég valamiért. Mit csináljak?

Ha jól tudom a csajhoz kell visszamenni és szólni neki, hogy már mehet.  Mosolyog
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #351 Dátum: 09 júl 01, 21:51:24 »

Aha -_-"

És az Exchange figyelmét hogy tudom felhívni magamra?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
sallaid15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #352 Dátum: 09 júl 01, 21:53:50 »

A google a barátod(meg van a 4 szó Mosolyog )
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #353 Dátum: 09 júl 02, 11:34:11 »

Csináld a questeket Nar Shadaa-n, és épp eléggé felhívod magadra a figyelmet Mosolyog
Mellesleg SW TOR gameplay (pre-alpha állapot, szóval még ne ítélkezzünk, nekem mondjuk nagyon szimpatikus amit láttam idáig): Klikk
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 02, 11:37:04 írta MoonTiger » Naplózva

Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #354 Dátum: 09 júl 22, 17:47:05 »

Hmm...valaki nem tudja véletlenül hogy a Kotor I-et hogy tudom elindítani Vistán? A 2. részhez kiadtak vmi javítást...az el is indult, de valahogy az első rész jobban a szívemhez nőtt Nyelvesít
Ha elindítom a gamet a launcher még elindul...behozza nekem az Ebon Hawk-ot töltőképernyőn...áll úgy magának pár secig aztán vissza windowsba Nevet --> Nah szal ha valaki tud rá mondani valami jó megoldást azt megköszönném^^

Noh de 1 kis értékelést is írjak már a 2. részről Nevet ....ha nem mint Kotor 2-őt nézem meg, akkor egy egész jó kis RPG game lett belőle, viszont ha figyelembe veszem h az első része milyen iszonyat jóra sikerült....nos ebből a szemszögből a Kotor II egy moslék -.-. A Story eléggé gyenge +a Kotor I végébe rendesen beletúrkál, azt átvittem mind2 oldalon és 1ikben se volt olyanról szó h Revan bácsi otthagyott mindenkit és elment világgá. A mellém szegődött karakterek se lettek túl jók...
+Ott van még a nehézségi szint....egy egyszerű Jedi WeaponMasterrel összesen 1x kerültem olyan helyzetbe a játék alatt h kapkodnom kellett a force Heal vagy az életmentő csomag után, az is csak azért volt mert huzamosabb időre kaptam 1 paralyze-t ...a játék többi része annyiról szólt vele h force jump az ellenre, 1-1 mesteri gyorstámadás mindenkire és kihalt az egész környék.(Remélem a Consularral nehezebb a játék...arra azt írta h csak tapasztaltabbaknak szal még van remény Nevet )
Noh de összesítve 10/5 ha Kotorként nézek rá ...
(Szal vki adjon 1 tuti tippet amivel beüzemelhetem az első részét Nevet )
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #355 Dátum: 09 júl 24, 17:09:07 »

Egyetértek veled Feo, a KOTOR 1 nekem is jobban tetszik. Konzullal egyébként tényleg nehezebb egy kicsit a játék de csak nagyon kicsit. :/

Egyébként ezt a Pathet próbáltad már hozzá?

http://ftp://ftp.lucasarts.com/patches/pc/SWKotOR1_03.exe


 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #356 Dátum: 09 júl 25, 02:15:30 »

Patch-ot próbáltam, de úgy csak rosszabb lett Nyelvesít (így már errorozott is Nevet)...viszont sikerült összehoznom végre Nevet
Beleéltem magam a dologba és elsprinteltem Tatooine-ig...csak kaptam 1 kellemes bugot és így a Mission Vao karakterszál kilőve Nevet, az úgy meg nem járja szal kezdhetem előről  Byebög
Azért thx a helpet Rondar  Mosolyog
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #357 Dátum: 09 júl 25, 14:58:48 »

Noh de 1 kis értékelést is írjak már a 2. részről Nevet ....ha nem mint Kotor 2-őt nézem meg, akkor egy egész jó kis RPG game lett belőle, viszont ha figyelembe veszem h az első része milyen iszonyat jóra sikerült....nos ebből a szemszögből a Kotor II egy moslék -.-. A Story eléggé gyenge +a Kotor I végébe rendesen beletúrkál, azt átvittem mind2 oldalon és 1ikben se volt olyanról szó h Revan bácsi otthagyott mindenkit és elment világgá. A mellém szegődött karakterek se lettek túl jók...
+Ott van még a nehézségi szint....egy egyszerű Jedi WeaponMasterrel összesen 1x kerültem olyan helyzetbe a játék alatt h kapkodnom kellett a force Heal vagy az életmentő csomag után, az is csak azért volt mert huzamosabb időre kaptam 1 paralyze-t ...a játék többi része annyiról szólt vele h force jump az ellenre, 1-1 mesteri gyorstámadás mindenkire és kihalt az egész környék.(Remélem a Consularral nehezebb a játék...arra azt írta h csak tapasztaltabbaknak szal még van remény Nevet )
Noh de összesítve 10/5 ha Kotorként nézek rá ...
(Szal vki adjon 1 tuti tippet amivel beüzemelhetem az első részét Nevet )

Jó összefoglaló. A történet mentségére annyit, hogy a játék eléggé befejezetlen. Eredetileg egy sokkal kerekebb, összetettebb történetet terveztek, és alternatív befejezés-lehetőségeket. Erről itt olvashatsz bővebben.
Nekem összességében tetszett a 2 is. Mondjuk én is barom könnyűnek találtam, főleg a vége felé. Villámokkal gyakorlatilag másodpercek alatt ki lehet pucolni egy rohadt nagy területet. És ezt még Light Side-on is nyugodtan megteheti az ember, főleg ha Consularral van, és abból továbbképzett Jedi mesterrel. (30. szinten 600+ jedierőm volt xDD) Egyébként Consularral én kb. 5-6. szintig találtam nehezebbnek a játékot, utána egyre könnyebb lett, a végén már gyerekjáték volt. Szomorú
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #358 Dátum: 09 júl 25, 16:53:47 »

Darth Traya is Atris - Instead of Kreia being at the core, it'd be Atris in her dark robes. ...ennek valahogy jobban örültem volna Nevet Kreia-t sose bírtam szóval fárasztó volt a végén annyit bámulni a képét Nyelvesít
A játék nehézségéről meg annyit hogy elsőre eléggé siettem, és jópár side questet sztem kihagytam, +a legénység pár tagja olyan szinten unszimpatikus volt hogy nem is nagyon beszélgettem velük(ezzel is buktam pár side questet ha minden igaz +sokkal később kaptam új kasztot a kelleténél).
Lv 16-on szántam rá magam h végre beszéljek Kreia-val is..hátha mond vmi értelmeset, és akkor jött ez a kasztváltósdi Nevet, az ötlet maga tetszik, de ez mégtovább könnyíti az egészet. Az alap jedi guardiannal is rémesen egyszerű volt az egész, hát még így hogy kaptam 1-2 eléggé tápos skillt weaponmasterként.
Consularral csak annyi a bajom, hogy a sok force közül elég kevés érdekesség van...legalábbis szerintem Nyelvesít , de 1 próbát az is megér majd.
+Most hogy elkezdtem Kotor I-et is ismét (jó kis felderítő/jedi sentinel Nevet ...életemben nem volt még ilyen kasztom de mind1 Nyelvesít) mégjobban megmutatkozik a 2 közötti nehézségi szint különbség Nevet ...itt a gyógycsomag eléggé aktív barátom lett, +ha nem figyelek oda pár sec alatt kipereghetnek a csapattagok(és ha jól emlékszek ebben nincs resurrection szal a harc végéig nem kelnek fel Mosolyog) ...noh, asszem kicsit belefeledkeztem az írkálásba Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #359 Dátum: 09 júl 25, 20:27:15 »

Én kotor1ben hagytam ki első körben jópár sidequestet. Tetszett a story, és nagyon siettem. Bár elsőre a kettőt is nagyon pörgettem, az igaz. Mosolyog
Kreia? Eleinte én se nagyon bírtam, de a végére egészen megkedveltem. Új kasztot csak 15. szinttől lehet kapni. Szal nem veszítettél sokat. Előtte nem is ajánlja fel az öreg a dolgot. A csapatból én két tagot szerettem nagyon, Mandalore-t és a Handmaiden-t. Velük mindig egy csomót dumáltam. Mosolyog
1ben egyébként Canderous volt a főkedvenc, utána Bastila. Bár az első részben általában jobbak voltak a kísérők. Azt az élményt pedig amikor megtudtam, hogy én vagyok Revan, semmihez se lehet hasonlítani. Nevet Igencsak meglepődtem a dolgon. xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!