24 jún 29, 12:53:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 201943 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #360 Dátum: 09 júl 25, 20:58:25 »

Én a Kotor 2-vel tolom egy jó ideje. (Xfire-n azért nem látni mert az Utorrent ledobja).
Egyszer majdnem kijátszottam, de az akkor volt amikor először játszottam vele, szal nagyon gagyi marad a karakterem ikszdé Nem tudtam a Kreia-val is kell beszélgetni hogy taanuljunk is vmit, illetve a konzolokon lévő dumát is érdemes meghallagatni mert XP-t kap az ember. Attonból nem csináltam Jedi-t (pedig jó)
Márvagy 3× kezdem újra egyszer az egyik betöltésnél elsötétedett a játék, újrakezdtem. Most a Menekült szektoros bolygón a polipfejűt nem öltem meg, pedig meg kellett volna. Sajna minden egyes pálya minimum 1-2 órát vesz igényba szal van egy kis feladatom
Naplózva

Dei
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 838



« Válasz #361 Dátum: 09 júl 25, 21:32:06 »

Force Unleashed Ultimate Sith Edition PC-re...még az idén.
Na most lehet örülni Lepiál Punker
Naplózva


Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #362 Dátum: 09 júl 25, 22:09:07 »

Sajna? Nyelvesít , ez lenne a jó öreg RPG lényege^^
II-ben én egyedül Briannaval meg Bao-Durral beszélgettem  Nyelvesít (Meg persze a végefelé már mindenkivel, még könyebb lett a game úgy h a fél csapat jedikből állt Nevet )
Hmm...az valahogy nem meglepő hogy ha Canderoust szeretted akkor Mandaloret is Nevet ( http://starwars.wikia.com/wiki/Canderous_Ordo ).
Hmm..Még Atton is egész elviselhető volt, főleg úgy h majdnem ugyan olyan karakter mint Carth Nevet
I. részben nálam Mission volt a févörit Nevet és igen...a Revanos dolog elég jó húzás volt^^
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #363 Dátum: 09 júl 25, 22:33:43 »

Ez komoly? Ha igaz, és JÓL megcsinálják a portolást, buli lesz...
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #364 Dátum: 09 júl 26, 07:44:38 »

Nah, egy jó hír végre. Mosolyog Bár ehhez gondolom igencsak tápos videókari kell majd.  Gondolkozik
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #365 Dátum: 09 júl 26, 07:49:55 »

Én sokadik végigjátszásra már azt csináltam, hogy egyáltalán nem fejlesztettem a csapattagjaimat, nem léptettem szintet velük. Így, amikor sikerült megdumálnom őket a jediségre, azonnal több szintet lehetett velük léptetni. Attonban eszetlen táp Jedi lett, mert ugye ő csatlakozik a legalacsonyabb kezdőszintel. Mosolyog
Mission-t én is bírtam, bár csak ritkán vittem magammal, mert nem volt túl erős. Inkább csak beszélgettem vele. Mosolyog A legnehezebb helyekre mindig a Bastila+Canderous párossal mentem, nem csak mert ők voltak a kedvenceim, hanem mert ők szerintem a legerősebbek.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #366 Dátum: 09 júl 26, 15:26:27 »

Én azt a bizonyos Missionös kvesztet sosem tudtam megcsinálni, elmondaná valaki hogy egyáltalán hogy lehet annak nekikezdeni?

Igazából a Kotor II-ben azért kellett kihagyni egy csomó mindent a készítőknek mert a határidőt be kellett tartani. Ezeket a kivágott dolgokat később le lehetett tölteni, így valamelyest kiteljesítve a sztorit (Sion árulása, HK-47 kivégzi GO-TO-t  - ezen a benyögésen szakadtam amit ott HK mondott ikszdé). Ennek ellenére valóban kissé fura volt a sztori, plusz látszódott hogy Birodalom Visszavág feelinget akartak kölcsönözni a játéknak, ezért is lett darkosabb a folytatás.

Karakterek szempontjából nekem majdnem mindenki szimpi volt az első részből.

Bastila Shan: az ő karakterét nagyon bírtam, olyan érzésem volt mintha összegyúrtak volna egy Anakint, egy Windut és egy Padmét. Nevet Meg bírtam ahogy mindig kioktatta Carthot ikszdé. Meg ha fiú Revannal voltam akkor a végén összejöttem vele. Nevet

Carth Onasi: Carth az a fajta tipikus mutatom a keményt de bezzeg valójában nem olyan vagyok karakter. Külön tetszett ahogy a gonosz karakterekre tekintett érdekes sztorikat szokott mesélni. Mosolyog Olyan érzésem volt mintha tényleg ő lenne Bastila után a másik Főszereplő osztályú karakter a történetben.

Mission Vao: Ő nagyon bájos volt, meg éles nyelvű. Nevet Meg amit Carthal meg Zaalbaarral lenyomtak, az nagyon tetszett. Nevet

Zaalbaar: Na, ő az aki nem volt szimpi. :/

HK-47: Ő viszont nagyon jó karakter. Nevet A KOTOR részben neki köszönhet pár díjat. Nem is csodálom, nagyon nagy jellem. Nevet

Juhani: A leszboszi Jedinő szintén szimpatikus volt, egyedül a hirtelen kirohanásai nem tetszettek.

Jolee Bindo: A tapasztalt, kissé bolondos Szürke Jedi karaktere nagyon tetszett. Nevet Jókat röhögtem rajta. Nevet

T3-M4: Neki nem is igazán volt jelleme. Ő csak szimplán aranyos volt. Mosolyog

Canderous Ordo: Na ez a vén mandalori annyira nem volt szimpatikus. Jó sztorikat mesélt de úgy igazán nem nyerte el a tetszésemet. Kissé Kenpachira emlékeztetett. Nevet

A KOTOR II-ből azonban már nem volt szimpatikus a csapat fele sem. Az viszont tetszett hogy ők tényleg beszélgettek egymással és állandóan társalogtak.

Atton: A pazaakmániás Han Solo másolat jó arc volt.

Mical: A titokban a női Exile-t kedvelő kissé béna figura tetszett, de Atton féltékenységi reakciói miatt vált még szimpatikusabbá.

Brianna: Ő volt a kedvencem a második részből. Őt ismerhettük meg a leginkább, és a végén tetszett ahogy egykori úrnőjével szembefordulva küzdött a szeretett Exile-ért.

Mira: Na ez a fejvadásznő meg pláne. ikszdé Azok a szerelmi tanácsok amiket adott Briannának... hát azon kész voltam. ikszdé

Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #367 Dátum: 09 júl 26, 15:57:25 »

Mission Vao side questet nem nehéz behozni, csak beszélj vele gyakran már Taristól kezdve. Elvileg Dantooine-on eljutsz vele ahhoz a ponthoz amikor elkezd Lenáról mesélni, aki 1 idő után felbukkan majd az Ebon Hawk-nál és úgy kezdődik tulképp a rendes quest..onnantól meg egyértelműen leírják majd hogy mit hogy. (Csak arra figyelj h amikor megérkezel Dantooine-ra az Ebon Hawk-tól jobbra lévő shopba mindenképp nézz be, nekem Lena bebugolt 1x és beragadt az ajtó mögé...persze erről nem tudtam és szenvedtem 1 darabig Dantooine-on Nevet )
Naplózva

Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #368 Dátum: 09 júl 26, 18:51:15 »

Én egy csomó ideig nem fogtam fel hogy a pazak-ot hogy kell játszani, aztán egyszer el is olvastam, nem csak átléptem és olyasmi mint a magyar kártyával a 21-ezés ikszdé
Néztem videókat youtube-on és láttam hogy a Eban Hawk-on lévő robotot megjavították és mennek vele. Nos én az egész játék alatt nem bírtam felépíteni szegényt ikszdé
Naplózva

Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #369 Dátum: 09 júl 26, 19:10:09 »

Megint én vagyok. KotOR II, Nar Shaddaa. Luurza feleségét kéne kihozni a menekült-táborból, de az őröket el kéne intézni. A 2 kidobóembert a bejáratnál kiiktattam, de ez nem elég valamiért. Mit csináljak?

Ha jól tudom a csajhoz kell visszamenni és szólni neki, hogy már mehet.  Mosolyog
Előtte el kell menni egy másik csajhoz, akinek elfogták a lányát. Kimenekíted a 3-ik szinten. Elmész a polipfejűhöz és a megölést válaszd, hiába kapsz sötét pontot, akkor azokat a disznófejeket is meg lehet ölni. Utána, a menekült emberes szinten vannak a katonák, azokat beszéd nélkül is meg lehet ölni, ha minden megvan akkor elküldheted.
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #370 Dátum: 09 júl 26, 21:54:47 »

Én kidumáltam magam polipkánál, de úgy is ment - elöl ÉS hátul is le kellett mindenkit szedni.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #371 Dátum: 09 júl 27, 08:36:23 »

Nekem meg sikerült úgy összehoznom, hogy lemészároltam a polipfejűt, meg az egész Exchange-t, de mégse kaptam DS pontot. Nevet

Kis segítség hasonló problémákhoz: KOTORII Walkthrough

És ez is jól jöhet: KOTORII Influence Guide
Egy elég részletes leírás arról, hogy mikor mit kell mondani a kísérőknek, vagy adott helyzetekben mit kell cselekedni, hogy az influence felfelé vagy lefelé menjen. (Am elég hiányos, nekem régebben volt egy táblázatom, amiben az összes influence-lehetőség benne volt. xD) De nagyon jól tud jönni ez is.

Természetesen mindkét fenti link tele van spoilerrel.
Naplózva
phamerik13
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Válasz #372 Dátum: 09 júl 27, 13:31:54 »

Dei hol láttad ezt az infot?Nevet
linket tudsz adni plz Nevet
Naplózva

Dei
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 838



« Válasz #373 Dátum: 09 júl 27, 14:54:22 »

Én itt olvastam először
http://gamestar.hu/star-wars-the-force-unleashed-ultimate-sith-edition-pc-re-is.html
Naplózva


rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #374 Dátum: 09 júl 28, 00:33:09 »

.......<--- kb ennyi a hozzáfűznivalóm ehhez a kibővített változathoz. Szegény Luke, szegény Obi Wan.... Lukenak esélye sem lesz ez ellen az Isteni erejű Sith ellen.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!