24 jún 26, 19:34:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 201389 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #150 Dátum: 08 aug 23, 19:27:46 »

Nekem nem volt ilyen gondom, de lehet ez rossz crack-től, lehet codec probléma is, de az is lehet, hogy valami programmal ütközik ami a gépeteken van. Pontosan
Naplózva

DreadItachi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202

no1 hentai fan X3


« Válasz #151 Dátum: 08 aug 23, 19:45:45 »

Köszi a helpet letöltök még 1 cracket xD már a harmadikat Nevet de köszi
Naplózva
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #152 Dátum: 08 aug 23, 20:05:24 »

Ki próbáltad méd az uninstalt is ? Csak mert nem egy játéknál előfordul hogy még egyszer újra kell tenni hogy jó legyen. Jah és Richard : hát a demo......... rohadt jó ! Nagyon jól lehet használni az erőt benne ,de sajna azért van benne egy-két bug és még a kijelöléshez is hozzá kell szokni mert a sok tárgy közül nem mindig azt jelőli ki amit akarok.......
Naplózva
Richard
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206



« Válasz #153 Dátum: 08 aug 24, 08:14:36 »

Igaz hogy nekem nincs xbox360 vagy ps3-am de nagyon várom ps2-re. De remélem azért ha mongyuk a játék szinvonala eléri a god of war 2 játékélményét és azt a grafikai szinvonalat én tökéletesen elégedet lesze a ps2-es verzióval.
Egy kérdésem lenne TheMonstrum, hogy gondolom a kombók minden konzolon ugyan azok lesznek. De igazából arra lennék kíváncsi hogy amikor csinálsz egy combót akkor az egy külön rituálé vagy csak megnyomsz 2 gombot és mongyuk felemeli a levegőbe a katonát és majd ellöki vagy valami hasonló?
Naplózva

DreadItachi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202

no1 hentai fan X3


« Válasz #154 Dátum: 08 aug 24, 10:08:57 »

Nah megint help kéne xD  Pirul

Jedi academy felraktam crack és mikro indítom wrong diszkt ienko???
Naplózva
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #155 Dátum: 08 aug 24, 11:30:14 »

Igaz hogy nekem nincs xbox360 vagy ps3-am de nagyon várom ps2-re. De remélem azért ha mongyuk a játék szinvonala eléri a god of war 2 játékélményét és azt a grafikai szinvonalat én tökéletesen elégedet lesze a ps2-es verzióval.
Egy kérdésem lenne TheMonstrum, hogy gondolom a kombók minden konzolon ugyan azok lesznek. De igazából arra lennék kíváncsi hogy amikor csinálsz egy combót akkor az egy külön rituálé vagy csak megnyomsz 2 gombot és mongyuk felemeli a levegőbe a katonát és majd ellöki vagy valami hasonló?
Nem minden konzolnál ugyan azok a gombok, van aegy két kombo de az olyan hogy maksz felugrasz a levegőbe és ott nyomsz egy villámot vagy ellököd a csávot a levegoben vagy ott nekiálsz kardozni vagy ha simán vágsz eggyet és az első vágás után a háromszöget (villámlás gombját) nyomod akkor meg a kardod belesz vonva villámlással , de a komojabb kombok pl.: amikor kettévágsz egy  kis lépegetőt (nem jut eszembe a neve  Gondolkozik ) akkor ott kicsit vagdosni kell meg minen és amikor lement az élete valamennyire akkor ott bead egy jó kis animációt hogy pl.: nyomj egy kört , egy X-t stb.. , de biztos lesz még késöbb még egy két jó dolog de csak ennyit lehetett csínálni a demoban....
Naplózva
Richard
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206



« Válasz #156 Dátum: 08 aug 24, 12:22:59 »

Értem azt hittem hogy a combók az minden vezzióba ugyan azok lesznek de akkor nem.
Amit a végén írtál hogy ha megsebzed és akkor odamész hozzá és nyomsz egy kört és akkor jönn az animáció. Ezt úgy képzeljem el mint a god of war 2-be  (nem tudom hogy játszotál e vele)?
Naplózva

TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #157 Dátum: 08 aug 24, 13:17:36 »

Sajna nem játszottam vele, mert nekem csak PS3-am van, de én ínkább a Resident Evil 4-hez hasonlíttanám.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #158 Dátum: 08 aug 28, 08:49:46 »

Nekem sincs semmilyen konzolom, szóval nem tudok nyilatkozni. De ami filmet láttam a demóról, azokban kicsit a GoW-ra hasonlít.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #159 Dátum: 08 okt 29, 16:19:22 »

Azt hiszem hogy a minden idők 2. legjobb Star Wars os PC játék. ( A Lego Star Wars 2 után )
A játék maga RPG stílusú ami nekem már alapban " bevágódik " (xD). Valamikor a birodalom előtt 100 játszódik. Egy emberel kell végig játszanunk több bolygón is életet. Csinálhatunk fejvadászos küldetéseket, Rabolhatunk emberektől, vehetünk segéd droidokat és még több tucat lehetőség kínálkozik.
Úgy a lényegét még nem tudom most kezdtem el vele játszani de nagyon jó egyenlőre.
A játék úgy kezdődik hogy felébredünk egy köztársasági szállító hajón ahol egy parancsnok áll a segítségünkre. Jelenleg még csak az első bolygn tartok de ma kezdtem el játszani xD

Megjegyzés : Ha nem tudsz profi szinten angolul Ajánlott fordítással játszani. Akár egy - egy más válasz is meghatározó lehet a játék kimenetelére.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #160 Dátum: 08 okt 29, 16:52:29 »

Én a KoToR 2-vel játszottam de nem sikerült továbbjutni az 1. pályáról Nevet
Naplózva
Enterei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #161 Dátum: 08 okt 29, 17:03:33 »

Az elsőt 2* végigjátszottam, mindkettőt más végkifejlettel, de ha még nem játszottad végig inkább nem lövök le semmi poént. A másodikkal én is csak 1-2 bolygóig jutottam, de ez inkább köszönhető a lustaságomnak. A játék nekem nagyon tetszet, rengeteg rejtett küldetés és elhintet érdekes információ található benne mely nagyon feldobja a hangulatot. Nekem a legjobban a három jedis felállás tetszet, mindegyik más specialitással, így ritkán kerültem szorult helyzetbe és általában könnyedén győztem. Amennyiben elakadsz vagy kérdésed lenne, írj és ha tudok segítek.
Naplózva

Lásd meg mások szemében a reményt, és ne taposd el.
norbie 12
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 294

zabuza bácsi :-)


« Válasz #162 Dátum: 08 okt 29, 17:07:59 »

én is mind a kettöt végig játszottam de 1 történetre épül szinte mind a kettö lesz 1 mestered aki... ja bocs nem akkarom le löni a poént ( ha akarjátok folytattom )
Naplózva

szia szeretem a narutott ennyi :-)
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #163 Dátum: 08 okt 29, 18:16:46 »

Nah hát le akadtam az első bolygón. Ott tartok hogy lent voltam az alsó városban a kitaszítottaknál. Itt dumáltam mindenkivel, a hapit aki bent ragadt az elkerített körzetben nem tudtam megmenti xD ( egyszer meghaltam másodszor hagytam ) Itt aztán még vissza mentem a felső városba is de fogalmam sincs mit kell -.-"
Valaki segítene pls ? xD Jah és amúgy érdekes fűvel eléggé be laggol nekem ott az alsó városban de max grafon fű nélkül alapban fut. Ez ennyit számít, avagy valamit elb@sztam ? xD
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 29, 18:19:41 írta Obi_Wan » Naplózva
Csirguz
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 202



« Válasz #164 Dátum: 08 okt 29, 18:26:11 »

Hát az én gépemen gyönyörűen futott, rosszabbat vártam ikszdé Csak a 2-t játszottam végig, de már a SW játékoknál megszoktam hogy végigjátszás nélkül sehol sem vagyok. Mit mondjak a Kotorról? Csoda RPG! Annak aki szereti a szerepjátékokat, RPG-ket, és nem gyűlöli a Star Wars-ot annak mindenképp ki kell próbálnia! Én kifejezetten nem vagyok SW fan, de ez akkor is nagyon jó játék! 1 hét alatt vittem végig, de napi több óra kockulás szinten Nevet

Ui. kihagytad a "the"-t a címből!

Jaa és már volt egy Star Wars-os játékok topic ^^ nem kellett volna még1et nyitni Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 29, 18:28:53 írta Csirguz » Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!