24 ápr 27, 16:10:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 23866 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #60 Dátum: 13 júl 14, 14:55:50 »

Kit utálok a Bleach-ben? Nos, van egy pár. de aki a prímet viszi e téren nem más, mint Szayel. Olyan, mint egy fúzionált Dexter és Haruno Sakura, s sajnos nem csak kinézetben, hanem még gesztikulálás terén is.
Naplózva
Nii-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17


Hadnagy


« Válasz #61 Dátum: 13 szep 20, 13:24:45 »

Én Yammyt utálom a legjobban
remélem nem kell ecsetelni hogy miért
az egész szereplö visszataszíto
Naplózva

A marhának olcsó szórakozásai vannak az idiótának pedig ingyenesek.
(á´la Finlandia)
(igazán nem lényeges de:hosszú ö-t és magyar y-betyt. nem tudok írni ugyanis Finn országban egy kicsit más keybordok vannak)
hell.girl
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #62 Dátum: 16 jan 24, 14:34:48 »

Elég sok mindenkit nem csípek.
Pl Ichigo "földi" barátai közül senkit. Chad és Ishida a leginkább irritál, Orihime kis szerencsétlen, bár annyira nem vagyok kiakadva rajta mint itt a legtöbben  Nevet Meg aztán hiába Ichi a főszereplő, ő sem igazán tüzel fel... De elfogadom, hogy ez elsősorban róla szól.

A shinigamik közül Byakuya szerintem kicsit túl nagy arc, bár ettől nem utálom, de nem túl szimpi, ez a "nekem elveim és oltári becsületem van". Rukiától meg a hideg ráz. Idegesítő, gyenge kis fruska, ő rá már mondhatom, hogy utálom. Soi Fongot meg Komamurát sem igazán bírom, előbbi elképesztő nagy mellénnyel jár kel, Komamuráról meg az a kifejezés jut az eszembe, hogy: BÉNA  Nevet

Aizent is utálom. Azt hiszem ennyi. A többiek vagy semlegesek, vagy kedvelem őket.
Naplózva

Ha kedves vagy valakihez, nem leszel az emberiség legalján. Azt jelenti: van valamid, amit megoszthatsz.
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!