24 ápr 28, 15:57:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 23872 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Dátum: 11 márc 28, 08:38:51 »

A kérdés adott. Egyszer talán felsorolom szavazásnak, de most biztosan nem:D.

Én személy szerint Gint utáltzam mindig is... egy mocwskos súnyi kiszámíthatatlan irritáló karakter. Ránéztem és kirázott tőle a hideg. A kinézete mindene egyszerűen irritáló. Olyan érzésem támadt tőle, hogyváááá meggyaláznám alig vártam a percet, hogy valaki ki belezze.

Természetesen Orihimét is szívből gyűlölöm, alig várom a percet mikor meghal. Olyan buta minta  föld.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 28, 08:39:32 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1 Dátum: 11 márc 28, 13:30:12 »

Én Byakut nem bírom igazán. Nem tudom miért, szerintem olyan nagy cool mayer csávónak teteti magát, hogy nem néz a húgára mióta örökbe fogadta, valahogy nem tetszik ez a stílus.

Orihime meg az a kifejezés a szememben, hogy rémes. Utálom, semmi jó nincs benne. Sírni tud Ichigo után, rikácsol mint egy anyós, aztán még féltékenykedik is. Mellékesen meg gyenge mint a harmat... A nagy mellén kívül semmi külső szépsége nincs. Viszont az egyik újabb fejezet "borítóján" elég jól néz ki. De csak ott. xd
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2 Dátum: 11 márc 28, 14:01:59 »

Nekem még csak nem is tetszik egy tehén. Agya a tudása és a személyisége is a mellébe szívódott. Tipikus tehén. Olyan srácoknak való akik vele egy kaliberűek. Lusták és buták. No és a nagy mellen kívül másra nincs szükségük. Rikan felébresztetted benne  az érzést el is feledtem mennyi utáltam azt a tehenet. Nem hentaiban akarom én látni inkább valalmi gyilkossági magazinban áldozat kéntXDD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3 Dátum: 11 márc 28, 15:55:52 »

Én is csatlakozom az Orihime ellenesekhez. De én a legjobban Nnoitrát utálom. Ő egy egoista (cserép edény más néven) karakter aki mások érdekében egy fűszálat se mozdítana és a saját társait is megtámadja.  Nemyóó Egy pozitív tulajdonsága sincsen, vagy legalábbis én nem vettem észre. Szegény Nellel is, hogy elbánt mert nem tudta tisztességes harcban legyőzni...
Orihime egy fokkal jobb mert ő csak irritáló. Nevet Arra jó, hogy gyógyítsa Ichigót másra nem nagyon...
Még Tosent nem bírom papol össze vissza az igazságról csak ő nem tudja, hogy mi az. smirksweat
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #4 Dátum: 11 márc 28, 17:36:06 »

Én a legjobban Mayuri kapitányt utálom.
Irritáló, rohadék. Az alkalmazottaival úgy bánik mint a véres ronggyal.
Plusz: Fehér a feje. Utálom, akinek fehér a feje. Kiskoromban sokkot kaptam egy pantomim-reklámtól, azóta ha meglátok egy bohócot, vagy egy Kurotsushit, akkor kiráz a hideg, nem kapok levegőt, izzadok és az ájulás illetve hányinger kerülget.  Lehánylak
Úgyhogy őt utálom a legjobban
Naplózva



 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5 Dátum: 11 márc 28, 19:18:51 »

Én Gint és Momo-chant rühellem a legjobban. Ichimaru tuajdonságai és tettei nem besorolhatóak se a jók közé , se a rosszak közé. Szimplán féreg. Hinamori pedig nem akar meghalni , pedig már emberek százezreit lehet ellátni a belőle kifolyt vérből.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6 Dátum: 11 márc 28, 22:28:03 »

Igaz is, hogy felejthettem el a jó öreg Hinamorit. Tuti ő ette meg Brook gyümijét és nem ám halandónak egybő shinigaminak. Idegesítő és még csúnya isxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7 Dátum: 11 márc 29, 18:27:05 »

Én Chad-ot szeretem a legkevésbé.
Kis böszme.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8 Dátum: 11 márc 29, 20:36:29 »

Böszme Nevet
Amúgy nem válatnak ki belőlem nagy indulatokat a bleach karakterek, de Orihime elég irritáló... meg a kerti törpét sem bírom.
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #9 Dátum: 11 márc 30, 12:49:10 »

Kell olyan karakter is, mint Orihime( én nem utálom bár nem is szeretem ) nem lehet mindenki okos meg tehetséges Nevet
A Bleach-ben nincs olyan karakter akire azt mondanám hogy "utálom" mindenkinek van valamilyen szerethető tulajdonsága vagy egyedi szerepet tölt be vagy ilyesmi.Úgy mondanám inkább hogy a legkevésbé szerethető karakter: ...Hinamori.Először is csúnya, másodszor tök gáz ahogy imádja Aizent, plusz nem különösebben erős.
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Zafyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


-


« Válasz #10 Dátum: 11 ápr 10, 21:29:44 »

Utálni nem utálok senkit, viszont nem szeretem Orihimét. Mint ahogy előttem is sokan írták, buta, sipákol és nem való semmire. Mellesleg a szókincse is elég szűk. Ha nem a "Kurosaki-kun" folytonos ismételgetése lenne a dolga, akkor talán ki lehetne bírni, de így ő a legunszimpatikausabb.
Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #11 Dátum: 11 ápr 14, 19:51:56 »

én is utálom Orihimét egyszerűen annyira idegesítő amikor sipákol sír stb,de komolyan semmi értelmeset nem tudod csinálni 167 rész alatt amit megnéztem de szerintem nem is fog
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #12 Dátum: 11 ápr 15, 21:58:37 »

Azért volt egy értelmes rész, ahol be tudott nyögni egy magához képest aranyköpést, de a többi tabu. Én azt utálom még OriHerczegnőben, hogy nem képes Ichi elé állni és elmondani neki, hogy szereti. Legalább nem szenvedne utálna, bár szerintem kapna egy "Öhh én nem"-et Nevet.

plusz nem különösebben erős.
tök gáz ahogy imádja Aizent
Szerintem tökéletesen megfelel egy hadnagy szintjére, hiszen a fillerben is jól elverték Matsumotoval Hainekot és Tobiumet.
Aizen imádatához meg annyit fűzök, hogy Ő csak abban hitt amit látott, és nem képes felfogni, hogy Aizen "gonosz". Ha neked nyalizna már "kis korod" óta valaki, sőt még az életed is megmentené, és kedves szavakkal illetne, majd később valóra válik amit szerettél volna vele kapcsolatban, és egy érdekes kötődés alakul ki köztetek te sem tudnád egy hamar feldolgozni, hogy az ideád le akarja igázni a világodat, és csak egy senki voltál számára, de te mindig igyekeztél megfelelni neki és a legjobbat nyújtani. De ez csak az én véleményem.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Cucclama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #13 Dátum: 11 ápr 19, 23:19:38 »

Sziasztok! Hallottatok már olyan Bleach-fanról valaha, aki Hitsugayát és Ishidát nem bírja? Nem? Én sem. Én vagyok az egyetlen... Túlbecsült karakterek... Epic Fail mind a kettő!
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #14 Dátum: 11 ápr 20, 09:53:56 »

Én az utálom fogalomhoz kicsit gyenge vagyok, de nem bírom őket, szóval nem vagy egyedül. Ishi folyton okoskodik, Toshiro meg úgy alapjáraton nem szimpatikus.. Szóval talán még őket nem kedvelem.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!