24 ápr 28, 05:54:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 23869 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #15 Dátum: 11 ápr 21, 15:56:51 »

Természetesen Orihime. Ez nem is kérdés. Amellett. hogy buta és irritáló, még a kedvenc lány karakterem( Rukia) vetélytársa Ichigo kegyeiért. Kell ennél több... Rajta kívül  csak Hinamorit nem bírom, de őt csak azért, mert már réges-régen meg kellett volna halnia.
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #16 Dátum: 11 máj 31, 15:38:40 »

Hát számomra Chad a legirritálóbb egyszerűen a legidegesítőbb irritáló hogy nem beszél semmit és még a képessége is csak ütöget mint egy boxoló ez nem egy box catorna Figyelmeztetés
Bár szerintem Orihime egész jó karakter kell egy ilyen bele hogy ne tudjuk kivel fog összejönni Ichigo meg egyébként kit rabolnának el ha olyan erős lenne ikszdé Pontosan
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #17 Dátum: 11 jún 15, 18:19:09 »

Én Ichigot utálom, tudom furcsának tűnik, de nem bírom elviselni, hogy mindig neki kell győznie, és hogy olyan erős( már nem az Nyelvesít) és hogy azt hiszi, hogy mindenkit neki kel megvédenie, és hogy neki mindenhez köze van, pedig jó pár dologba nem kellett volna beleütni az orrát.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #18 Dátum: 11 jún 15, 19:35:50 »

Ez egyébként a komolyabb ellenfeleinél mindig így van Nevet Mindig csak 3. alkalomra veri le őket, kétszer kiütik előtte.
Példák:
Byakuya: 1. Emberi világban, 2. amikor Yoruichi mentette meg Ichigot, 3. Ichi win
Grimmjow: 1. Emberi világ még talán Vaizard maszk előtt, 2. 11 másodperces Vaizard maszk, 3. Ichigo win
Ulqiorra: 1. Ezt mondjuk nem nagyon lehet számolni, de amikor Yammival megérkeztek az emberek világába akkor kiütötték egyszer, 2. Átlyukasztotta a mellkasát miközben Ichigo védte Nel-t, 3. Ichigo hollow-ja nyert Nevet
Aizen: 1. Byakuyás harc után SS-ben, 2. Fake Karakura, 3. Ichigo nyert

Na, ha a 2:1-es összesítések is számítanak, akkor Eperkének szinte még nem is volt győztes harca xD
Viszont Aizent szerintem nyugodtan számolhatjuk, hogy egyszer legyőzte még ha nagy árat is fizetett érte.

És ha végignézzük (Kenpachin kívül) ennyi volt a komolyabb ellenfeleinek száma kb Nevet

Höh most nézem a topik címét, akkor már ahhoz is írok valamit xD
Lehet meglepő, de én nem Orihimét utálom a legjobban. Az utálom szó kicsit erős rá, de se Aizent nem kedveltem, se Tousent. Kaname a sorozat elején az igazságérzetével még szimpatikus volt, de mikor kiderült, hogy konkrétan mit is takar a felfogása elég nagyot csalódtam benne. Plusz még meg is őrült a végére...A másikkal is ez a bajom. Hogyoku előtt még bírtam a karakterét, de mikor ott üvöltözött hogy márpedig Ichigo nem lehet ennyire erős, esküszöm én akartam felrúgni Eperke helyett xD
Naplózva

anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #19 Dátum: 11 jún 25, 14:38:34 »

Ja Ichigoban az engem is irritál ,hogy mindenbe beleüti az orrát... sokkal királyabb lenne egy olyan főhős aki laza és ha valami balhé van a közelben,de neki nincs semmi köze akkor nem foglalkozik vele,csak akkor ha segítséget kértek tőle, de azt lazán intézi el.....na szóval a menő hősőket szeretem, akik nem megjátszák magukat
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
balazs9966
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #20 Dátum: 11 júl 02, 13:16:49 »

Én Gint utálom fölleg azt az undorító csótány fejét, és amikor mosolyog a lehunyt szopott gombóc fejével. Ojaj nem is mondtam STARK-ot nem is volt méltó 1. espadának egy lusta semmittevő bolond volt , az nem harc volt amit ő csinált.
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #21 Dátum: 11 júl 02, 18:30:03 »

Én szerencsés vagyok, mert nem utálok senkit ikszdé A szereplők nagy részét bírom, az idegesítő karaktereken meg csak röhögni szoktam Nevet

Látom, Ichigo-ban főleg azt nem szereti mindenki, hogy mindenbe beleüti az orrát... Én a hangulat-hullámvölgyeit nem szeretem ikszdé Úgy értem, mindig az van, hogy ő a nagy hős aki odamegy leverni a gonoszt, de aztán ő marad alul, aztán átvált emo-üzemmódba, de jön valaki és ad neki egy lelkifröccsöt, aztán újra ő a hős, és kezdődik az egész elölről Nevet
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #22 Dátum: 11 júl 19, 18:29:14 »

Orihimét utálom. Nagyon gáz a csaj, állandóan csak Kurosaki-kunt tudja mondani mást nem, meg mi az hogy olyanokat gyógyított meg akik majdnem megölték őt ezt sosem értetem  Technikai KO Na meg mindenki útjában van semmit nem csinált az egész történet alatt azonkívül, hogy csak gyógyított, nem is értem miért pont ő kapott erőt és mért nem Tatsuki kapott? Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 19, 18:30:10 írta ronandinho » Naplózva

Neptunusz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #23 Dátum: 11 dec 30, 19:08:06 »

Én először Gint és Mayurit utáltam ma már inkább semlegesek nekem.
Orihimével nincs bajom, lehet rajta nevetni bár mostanában már tényleg inkább idegesítő mint vicces, az elején voltak jó jelenetei.
Ichigonak nekem már a kinézete unalmas valahogy, amikor a dangai után megnőtt a haja akkor menő volt erre megint rövid lesz = , =
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #24 Dátum: 12 jan 07, 13:32:27 »

lássuk csak.. orihime :hieijel értek egyet buta mint a föld..

Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #25 Dátum: 12 jan 21, 19:33:12 »

Kit utálok a legjobban... Ez egy nehéz kérdés, sokáig Gin vezette nálam a listát, aztán a Las Nochesen való részek alkalmával Orihime rúgott az első helyre de végül nem más lett a győőőőőőztes mint: Ichigo  >.<#
Amellett, hogy buta, mint a föld, még irritáló is. Ez a nagy "megmentem a barátaimat" duma halálosan idegesítő, legalábbis számomra. Arról meg ne is beszéljünk, hogy ezek a "power-upok" nála megölik az egész anime nézhetőségét. Ahol leginkább felfedeztem ezt, az az Ulquiorra vagy Aizen elleni küzdelme... Uquiorra már a 2. formájában halálra alázta majd végső formájában... jujj na azt ne is említsük.. erre ő beáll Vasto Lord formába és simán elkeni.. na persze.. Mosolyog Aizen ellen is.. hajajajaj.... nem is mondom inkább. >.<

Szóval engem épp a főhős idegesít a legjobban. Nevet

Nem akarok új hsz-t ezért ide válaszolok: természetesen sokat, de közel sem mindben megy ez.. legalábbis nem ez a szöveg megy minden harc előtt/közben. Arról nem is beszélve hogy ezek a semmiből powerupok sem általánosak, itt terjedt el, sajnos.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 21, 19:43:44 írta Aizen » Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #26 Dátum: 12 jan 21, 19:36:20 »

Hány animét nézel ezen kívül?? az összesben ez van
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #27 Dátum: 12 jan 21, 19:44:42 »

Azért ez nem anime függő dolog hanem az anime stílusa szerinti, ahol a főhős nem könnyen murdel meg. Sőt mindenkit előbb vagy utóbb legyőz. A halála csak a legutolsó pillanatban következhet be, csak is azután mikor leverte a fő gonoszt, megmentette a barátait, családját, netán az egész világot. smirksweat
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #28 Dátum: 12 jan 21, 21:52:14 »

Orihimét! Ki mást?
1 nyavajgó sirógép aki elviselhetetlen.
De öszintén az anime/manga nélküle nem lenne Bleach  Nevet (ja, ha nem lenne akkor elérné számomra a Naruto szintjét a Bleach,
de a One Piece és Dragon Ball szintlyéhez még igy is kevés)
Eperke néha idegesít, meg néha 1-2 karakter de Orihimét ki nem állhatom, SimánCuki(Tsukisima) legyőzhette volna,
pofán rughatta volna, megerőszakolhatta volna, vagy mit bánom én mit csinált volna vele de ő rontja a sorozatot  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 21, 21:55:30 írta Saiya-jin4ever » Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #29 Dátum: 12 jan 22, 20:08:44 »

Nálam inkább a a kérdés, kit szeretek ikszdé a legtöbb ember közömbös, de én az életszerű karaktereket kedvelem, nem a fekete-fehér sablonokat.
Akit nems szeretek, és eszembe is jut:
- Orihime: Hinata 2.0, csak még idegesítőbb. És az, hogy meggyógyította azt a két arrancar csajt, akik elötte félig agyonverték, nevetséges és szánalmas. Ilyen ember nem létezik,vagy ha mégis, akkor a zártosztályra való
- Ulquoira: őt főleg azért nem, mert nagy a fangörl-tábora. Az egész karakter naggggyon ki van emelve, ennek ellenére semmit nem tudunk róla, semmit nem csinál, csak néz komolyan, és kiveri 1-2 emberből a lelkét. 'Zseniális'. Ezért már megérte megrajzolni.
- Gin: iszonyúan taszító, pont mint egy kígyó. Az a folytonos mosolygása.......  Szerencse Hányingerem van tőle. Olyan mint Sai egy sokkal-sokkal roszabb verziója.
- Matsumomo, ha így hívják. a szerepe abból áll, hogy a mellei mutogatja, mert ugye vonzza a férfi olvasókat, gondolta Kubo. Meg Gin után nyavajog néha.
- Mayurit első körben utáltam, most már nem érdekel.
- Hinamori: szerintem kardálló a csaj, vagy minimum 9 élete van. Hányszor kapott halálos sebet? Legalább kétszer. meghalhatna már végre. Nem csinál semmit, csak a baj van vele. De szeretem én az ilyet.
- Ishida: nem szimpi benne semmi.
- Ichigo. Kifejezetten nem gyűlölöm, de annyira-annyira sablon shounen főhős, hogy az már szánalmas. 'Erősebb leszek', 'Még keményebben fogok edzeni', 'Megvédelek titeket'. A leggyakoribb mondatai nincsenek ám elcsépelve, ááá, nem.

Akiket szeretek: Kenpachi, a vele lógó kiscsaj, Byakuya, ichigo apja, kisuke, fekete macska, az a két kapitány, aki folyton együtt lóg: a kimonós, meg a másik, grimmjow, starrk, az a deidara hasnomás akinek az a súlyduplázó kardja van, a jégmágiás fiatal kapitány, ikkaku, meg a szépségmániás haverja.


A többi szereplő meg közönbös Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!