24 ápr 28, 13:08:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 23870 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #30 Dátum: 12 jan 22, 20:24:46 »

"mert ugye vonzza a férfi olvasókat, gondolta Kubo"
Nem hiszem hisz aki ilyeneket akar látni az vagy hentai-t vagy ecchit néz. Nevet

Amúgy látom a neveket nagyon tudod.

Én akiket utálok:
Orihime: kb ugyan azért mint te.
Csad: nem tudom az egész karaktere irritál.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #31 Dátum: 12 jan 22, 22:41:28 »

Mayuri: már a Rukia +mentős arcnál +utáltam az Ishidával vívott harca során (1 kísérletmániás sunyi kis gyökér)
A 2 arrankár nő (asszem h vmi Lori+ Menoli): szánalmasan nyáladzanak Aizen után, Grimochow is +mondta nekik a magáét h Aizen ilyen kis "senkikkel" nem is foglalkozik.
Yami: olyan primitív mint 1 tuskó nincs benne semmi "kifinomultság" mint a többi espadában (espadából még talán Noitra aki ellenszenves 1 kicsit, de nem annyira mint Yami).
Fillerben + az öreg bount pasas akinek 1 nagy bálnája volt: nemtom h mért de kiráz tőle a hideg (rossz értelemben)

A többiekkel úgyahogy nincs semmi bajom.
Orhimének csak 1 "zavaró" húzása volt számomra: +gyógyította azt a 2 arrankár nőt.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 23, 21:57:31 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #32 Dátum: 12 jan 22, 23:00:24 »

Putir: nem tudom a neveket, mert egyrészt bonyolultabbak mint a Narutoban, és annyira meg nem tetszik az egész, hogy megjegyezzem őket ^^ Kivéve néhány kedvencnél, akiknek meg könnyű Nevet És menet közben eszembe jutott egy: Isshin Ichigo apja, ugye? ^^

Ja, és meg valakik, akit nem a szívem csücskei:
- espada Yammi, mert IQ-ja egy muskátlival vetekszik. De a virág legalább szép.
- az a vak, aki nem tudja eldönteni, hogy jó vagy rosszarc legyen-e
- a haverja, az a rókafejű is idegesít néha
- Aizen, mert annyira fantáziadús (világuralom powaa), mint 6 pár rendőrcsizma.
- espada Apollo: mert azt hiszi magáról, hogy olyan rohadt okos, pedig nem. És még idiótán is viselkedik hozzá.

és akit szeretek még:
- Kaien-dono :"D bár nem láttuk sokat, R.I.P.
- espada Nnoitra: kellemesen pszichopata. Oké, annyira nem is szeretem Neliel miatt.
- Neliel
- Abarai Renji: egyedi kinézetú, és nagy arc hozzá ikszdé nem is értem, hogy felejtettem ki első körben.

szerk: mínusz egy kódtörő nektek, plusz egy szerkesztés nekem.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 22, 23:06:42 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #33 Dátum: 12 jan 23, 16:18:50 »

Apollóval én is ugyanígy vagyok amúgy.
Rajta kívl, bár gondolom írtam már idem, Orihimét nem csípem nagyon egyértelmű okokból.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #34 Dátum: 12 feb 04, 19:56:20 »

Nos, gondolkoztam, és beugrott Hitsugaya, na ő idegesít. Egy olyan remek kardot mint Hyourinmarut meg nem is érdemel meg. Most kíváncsi leszek rá, hiszen tökéletesítette a bankaiját, hogy mit hoz ki belőle. csak a kardja miatt nézem meg a csatáit, a személye irritál.

« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 21:34:06 írta Domynyk » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #35 Dátum: 12 feb 05, 14:13:49 »

Érdekes, nekem Toushiro az egyik kedvenc karakterem  ikszdé Imádom azokat a részeket, amikor a hadnagyával, Matsumoto-val vitatkoznak:))

Akiket nem szeretek

Tousen Kaname Ő a békére törekszik. Elvan a saját igazságérzetével, miközben hullanak az emberek körülötte. Nekem ez a két dolog valahogy nem fér össze.

Orihime Nem mindig utálom. (csak az esetek kb. 90 százalékában) Tök fölösleges karakter. Mindig meg kell menteni vagy védeni. Szerintem ideje lenne megtanítani harcolni.

Ichigo Néha idegesítő, hogy mindent egymaga akar megoldani, és minden 2. mondata az h "erősebbé akarok válni, hogy megvédjem a barátaimat"

ZommariHát nemtoom, róla egy hatalmas torta ugrott be, amikor először láttam. Valahogy nem szerettem és kész.

Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #36 Dátum: 12 feb 05, 18:59:38 »

Orihime felesleges? Lenne szerinted manga, ha ő nem lenne? Ichigo-t milliószor meggyógyította, Grimmjow-t is, a Shinigamikat is... nagyon sok haszna van.

Nos... én nagyon nem utálok senkit. Akit legkevésbé kedvelek, az Aizen, mert leszaggatta az egyik kedvencem karját [Gin], a másikat a reiatsujával nyomta le a földre, mert ellenszegült neki [Grimmjow], a harmadiknak pedig beszólt, mikor az szépen elzárta őt [Kisuke] Nevet. Ja, meg még Tousen, mert kihasználta, hogy Grimmjow nem verheti agyon Aizen jelenlétében... Más nagyon nincs.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 05, 19:01:12 írta renato » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #37 Dátum: 12 feb 07, 20:39:19 »

Na még 1 eszembe jutott Nevet Yama-jii. Kezdetben semmi bajom nem volt, vele, de amikor simán feláldozta volna minimum 4 kapitánya életét, akkor egy kicsit kiakadtam, hogy mekkora egy szemét. A kardja viszont lenyűgöző.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #38 Dátum: 12 feb 07, 20:47:52 »

Feláldozza? talán igaza volt amikor azt mondta, hogy ők tudják és vállalták a dolgot. Így nem is tudok haragudni rá. Ha emlékszel amikor Aizen rászólt, hogy mi történik ha az eddigi WW által begyűjtött lángot szabadon engedi akkor ő is megmutatta, hogy igen is törődik az embereivel és akár az életét is feláldozza értük. Tehát semmivel sem vár el tőlük többet mint amit ő is megcselekedne érettük. Én inkább azért haragszom, ahogy néha viselkedik és mutatja a nemtörődömségét. Na ez az ami kiakaszt benne.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #39 Dátum: 12 feb 08, 00:11:47 »

Nekem se nagyon akadnak ilyen karakterek de Tatsuki, Orihime kis barátnője rohadtul irritál... maga az egész jelleme olyan h legszívesebben fejbe rúgnám.
Illetve Aizen-t se bírom mert míg las nochesben trónolt addig az az istentelen arroganciája a sírba tudott kergetni, azt hitte magáról h ő az isten király! Egészen addig nem láttam a félelmet az arcára kiülni míg nem láttam h lepecsételik meg mikor Ichigo szabályosan ketté vágta a mugetsuval.
Naplózva
M-chan18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13


« Válasz #40 Dátum: 12 feb 17, 20:04:52 »

Akiket én nem bírok:

- Orihime: Az egész történet elején még egy aranyos kis karakternek tűnt, de ahogy tovább haladt a sztori... Nálam a Hueco Mundo-s részeknél csapta ki a biztosítékot. Ha valaki nagyon merész, megszámolhatná hogy hányszor "Kurosaki-kun"özött. Ha kiadnának egy Inoue Orihime kéziszótár szerű könyvet, 90%-a Kurosaki-kun lenne. Szóval... Hueco Mundo-tól napjainkig a falra mászok tőle.

- Yammi: Iszonyatosan ittiráló volt számomra már első látásra is, és utálnivaló a "zúzni-zúzni-zúzni mindent" stílusával. Az, hogy ostoba volt mint a fene, az már csak hab a tortán... ^^"

- Hinamori: Ííííj~ Na ő egy igazán érdekes karakter, sokan szeretik és utálják akár csak a kis Inoue-sant. Én azok közé tartozom, akik nem szeretik őt. Engem személy szerint zavart az Aizen-es istenítése. De részben sajnálatot is éreztem miatta, mert Aizen csak kihasználta. Na mindegy.
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #41 Dátum: 12 márc 29, 16:55:12 »

Orihime  Technikai KO Miért? Mert úgy néztem az animét, hogy ha még egyszer azt hallom, hogy "Kurosaki-kun" sikítani fogok.  >.<# Szerintem enél több magyarázat nem is kell xDD
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 29, 16:59:57 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Xairus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Válasz #42 Dátum: 12 márc 29, 22:01:11 »

Gyarapítom a tábort egy Orihime szavazattal. Rendben, legyen cuki, de ez a folytonos "semmire se vagyok jó" és "Kurosaki-kun"... akkor szoktam rá a dohányzásra, mikor kiderült...hogy.... o.O A hajcsatjában van az ereje. Ott, abban a percben, az "Orihime, hívd vissza a virágaidat" mondatnál éreztem, elhagy engem a lélekenergia. xD Régen volt, de azóta rémálmaim vannak.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #43 Dátum: 12 márc 30, 20:47:24 »

Oké...eljutottam arra a pontra, hogy bírom őket: Kisuke-Yourichi, Ukitake-Kyoraku, Kenpachi-Yachiru, Renji (első karakter a mangában). Aztán vagy egy közömbös réteg: Nel, Yama-bá, Mayuri,Unohana, ezek. A többit mind retard: Grimmjow, Apolló, Nnoitra, Yammi, Ichigo, Oriime meg ezek. Meg mindenki, aki az 'előbb lövök aztán meg nem kérdezek' IQ-szinten van.
+1. Sasakibét szeretetem, mert ő volt az első jó, aki meghalt. Végre!
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 30, 20:49:21 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #44 Dátum: 12 márc 30, 21:15:31 »

Orihime a kis cuki virágpajzsos cuccaival o.O Meg ahogy felsorolja azt a 3 virágot és aztán: "Ezt én elutasítom."
Mintha ő lenne a kis királylány.
De amúgy nem utálom.. Annyira ikszdé Én 1ik animés karaktert se szoktam utálni különösebben. Kivéve a b.zikat xDDD Vannak közömbösek, és akiket jófejnek tartok. De mivel a topic nem arról szól, ezért őket nem sorolom fel Mosolyog
Inkább elondom, h ki az, aki idegesített. Pl.: A bauntos fillerben volt 1 dezertált halálisten. Kenpachit akarta kinyírni, sóval engem ő elégéé idegesített. xD Meg a jelleme is.
Orihime: Nem mindig, mert van, amikor már csak egyszerűen nem érdekel. Bár szerintem kár, h van. Mert így kubo túl sok mindent megtehet 1 harcban következmények nélkül. Orihime majd meggyógyítja, úgyse jó másra xD
Unohana: Ő nekem a legközömbösebb karakter, akit valaha is látttam animében. Ahoz képest, h 1 kapitány, semmit nem szerepel és semmit nem csinál. xDD És a személye is nagyon közömbös.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 24, 12:31:10 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!