24 szep 22, 12:15:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 646778 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rolika13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #2085 Dátum: 08 dec 03, 20:58:49 »

Vagy lehet a fű faluba volt vmi késérlet és így lett zetsu a falujából kiközösítették és elkerült az akatsukihoz
Naplózva

Vanny
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

a világ ura x3


« Válasz #2086 Dátum: 08 dec 04, 11:14:23 »

de még semmi érdekeset nem csinált...nem? Vagy azrét mer vmi nagyfőnök szerű vagy mer csak elfeledkezett róla Kishi  Nevet sztetek mi a rangja az akatsukiban? ?
Naplózva

"azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos "
"normális voltam egészen odáig, amíg nem találkoztam ezekkel az idiótákkal, akiket a barátaimnak hívok"
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2087 Dátum: 08 dec 04, 11:47:21 »

Zetsu ilyen megfigyelo, felderito szerepkorben van nem?! Nekem legalabb is eddig ez jott le...
Naplózva

Vanny
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

a világ ura x3


« Válasz #2088 Dátum: 08 dec 04, 12:11:18 »

nem tudom.... mert eddig még nem is láttam harcolni, csak esetleg Tobival mászkált el vhova, de akkor se csinált semmit... :/
ja és mi az a mangába Zetzunál hogy " zu-zu-zu" ??? amik pl előjön a fából Tobi mellet
Naplózva

"azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos "
"normális voltam egészen odáig, amíg nem találkoztam ezekkel az idiótákkal, akiket a barátaimnak hívok"
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2089 Dátum: 08 dec 04, 12:40:10 »

A "zu-zu-zu" azt a hangot jelöli, amikor előjön vhonnan. A mangák tele vannak ilyesmivel. Egyébként Zetsu szerintem is alapvetően kémkedik, meg mozizik a harcoknál  Nevet de biztos, hogy fontosabb a szerepe mint, ami látszik. Pl. nekem eléggé az volt az érzésem, hogy ő régebb óta tudja kicsoda Tobi mint a többiek.
Naplózva


Hiei
Vendég
« Válasz #2090 Dátum: 08 dec 04, 12:59:35 »

Nekem Zetsunál az a gyanús ,hogy Tobi nem parancsolgat neki és ő sem beszél úgy Tobival mintha a főnöke lenne. Ő ilyen kakukk tojás de nem véletlen ilyen rejtélyes , biztos lesz valami fontos szerepe a csapatbanxDD.
Naplózva
Vanny
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

a világ ura x3


« Válasz #2091 Dátum: 08 dec 04, 13:30:10 »

mindenesetre ez a zu-zu-zu tök poén xD
amúgy jah nekem is szemet szúrt h kölcsönösen vmennyire tiszteletben tartják a másikat....
 Vígasztal xD
Naplózva

"azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos "
"normális voltam egészen odáig, amíg nem találkoztam ezekkel az idiótákkal, akiket a barátaimnak hívok"
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2092 Dátum: 08 dec 04, 13:33:11 »

Ha jol emlekszem, akkor Zetsu tolta be Tobit az akatsukiba ugye? Szal biztos tudnak vmit 2en, amit a tobbiek nem. Mosolyog
Naplózva

rolika13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #2093 Dátum: 08 dec 04, 14:08:49 »

vagy lehet zetsu csata figyelés közbe elemzi azokat akik harcolnak és ha vmi fontos személy harcolt akkor azt jelenti peinek vagy madarának
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #2094 Dátum: 08 dec 04, 14:13:06 »

Ebben lehet igazság Roli én is hasonló képp gondolkodom róla. Zestu ha nem is főnök ő lehet Tobi jobb keze. Viszont a shippuudent elején mikor a gyűrűs miújság volt Zestu is lekezelte Tobi erre Chakra hívta fel a figyelmem... Ezért nem értem igazából hogy mi lehet a kettejük viszonya és mi lehet álóeverának a szerepe a AkábanxDD.<---- erre még azt se lehet mondani hogy megjátszották mert csak ketten voltak ott senki más nem volt jelen tehát nem színészkedtek...xDD.
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2095 Dátum: 08 dec 04, 14:23:01 »

zetsu: narutopedia szerint

Kusagakure
falubol jött

jelképe
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Hiei
Vendég
« Válasz #2096 Dátum: 08 dec 04, 14:34:32 »

Amíg az animben, mangában vagy más hívatalos oldalon amit Kishi aláírt nem szerepel ez csak találgatásxDD.
Naplózva
Vanny
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

a világ ura x3


« Válasz #2097 Dátum: 08 dec 04, 16:36:10 »

és ha maga Kishi se találta még ki? Nevet de még a mangában a későbbiekben biztos kiderül 1-2 dolog róla / róluk
Naplózva

"azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos "
"normális voltam egészen odáig, amíg nem találkoztam ezekkel az idiótákkal, akiket a barátaimnak hívok"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2098 Dátum: 08 dec 04, 17:57:43 »

Lehet, hogy Kishi nem mondta ki de annyira bement ez a köztudatba, hogy nem fogja egyszercsak azt mondani, hogy a rejtett kannibál faluból jött. x)
Naplózva


 
Vanny
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

a világ ura x3


« Válasz #2099 Dátum: 08 dec 04, 18:17:13 »

hááát xD eléggé... köhöm....érdekes lenne xD habár ki tudja Nevet  Amúgy arról a kékhaju csajról tud vki vmit a nevén kívül?
Naplózva

"azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos "
"normális voltam egészen odáig, amíg nem találkoztam ezekkel az idiótákkal, akiket a barátaimnak hívok"
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!