24 szep 23, 00:17:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 647226 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #1890 Dátum: 08 aug 20, 09:26:14 »

Sasori bármikor maga elé ránthat egy bábot a százból. Egyébként mivel Sasori bábtestében nem valami sok vér csordogál, ezért Hidan jutsuja csak akkor működne rajta, ha azt a kis célt eltalálja, ahol Sasori a maradék szerveit tárolja. Amúgy ha Sasori felszeleteli Hidant, mint a szalámit, akkor szegény még beszélni sem fog tudni, nemhogy mozogni. Amúgy szerintem Hidan az eddig teljesen feltérképezett tagok közül a leggyengébb. Sasorit már említettem, hogy miért. Deidara pontosan azt csinálná vele, mint Shikamaru, csak ő dobálhatná a bombákat a magasból. Itachi urnába teszi a hamvait, Kisame apróra reszelné őt azzal a ráspoly szerű kardjával, de Kakuzu és Pein is legyőznék.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1891 Dátum: 08 aug 20, 10:21:15 »

Bla..bala...bala... de Kakuzu és Pein is legyőznék.
Ezt a végén kb úgy mondtad, mintha kétséges lenne.
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1892 Dátum: 08 aug 20, 15:47:40 »

Egyetértek,szerintem is Hidan az eddigi leggenygébb csak a kaszájával hadonászik(azt is írtólassan Nyelvesít) nameg van kemény 1 darab erős jutsuja és esze se sok.Egyetértek senseiel,a Kisame-Itachi az eddigi legerősebb meg ott még csapatmunka is volt részben.
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1893 Dátum: 08 aug 20, 15:59:43 »

Egyetértek veled kedves tanítványom ikszdé Mosolyog de abban nem Hogy Hidan lassú lenne, mert nem az sőt ha az akatsuki tgjainak erejét gyorsaságban mérnék akkor ő lenne a legerősebb. Pontosan
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1894 Dátum: 08 aug 20, 16:02:46 »

100%-ig biztos vagy ebben azért én erre nem vennék mérget Mosolyog
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1895 Dátum: 08 aug 20, 16:18:28 »

Hát figyelj amíg Shikamaru el nem fogta az árnyékával addig olyan gyorsan mozgott, hogy gyakorlatilag senki nem tudott vele lépést tartani. Pontosan
Naplózva

Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #1896 Dátum: 08 aug 20, 17:09:12 »

ahoz már nem volt elég gyors hogy észrevegye hogy Shikamaru vért cseppent a kaszára. Na főleg shikamaru meg a gyorsaság. El tom képzelni milyne gyorsan jöhetet az a kasza Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 20, 17:50:43 írta Crusnik » Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #1897 Dátum: 08 aug 20, 17:20:02 »

Bla..bala...bala... de Kakuzu és Pein is legyőznék.
Ezt a végén kb úgy mondtad, mintha kétséges lenne.

Nem érzem kétségesnek, csak nem akartam túl terjengős lenni. Sőt, Itachit leszámítva talán Peinnek lenne a legkönnyebb dolga vele.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1898 Dátum: 08 aug 20, 19:15:03 »

no igen van benn valami ahogy megszívatta Shikamaru az tényleg vicc volt pedig ő nem a sebességéről híres valóban Nevet de azért megfigyeltétek 2 ilyen erős állatot mint Hidan ill. Kakuzi erejükhöz képest milyen ostobán haltak meg olyan hosszú ideig nem tartott? Én valahogy ezt nem tartottam igazságosnak
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1899 Dátum: 08 aug 20, 20:04:26 »

Én evel ugyanígy vagyok de Sasorinál.Milyen dolog az már hogy már sima bábokkal is meg tudta ölni a történelem legerősebb homok shinobiját és a második harcában már ki is nyírják Neeem.Mertha még valami elit csapat vágja le őt mint Hidanékat na de azért Chyo és Sakura,hát....többet ki lehetett volna hozni belőle,például nagyon szivesen megnéztem volna ott a hídnál az Oro és Kabuto vs Sasori és Dei(?) csatát Nevet.
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1900 Dátum: 08 aug 20, 21:45:45 »

Néha úgy érzem (sőt elég sokszor) ahogy néztem az Akatsuki tagok hullását olyan érzésem támad mintha nem bontakoztatnák ki a tagokat teljesen és az erejüket se használják ki ez nekem túlzottan nem tetszik Hidan,Kakuzut,Sasorit,Itachi,Dei ezeket elnéztem volna még nagyon sokáig de elég lightos halált haltak min valami túlzottan nem kedvelt mellékszereplő
Naplózva
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #1901 Dátum: 08 aug 21, 01:43:56 »

Nem bontakoznak ki? Lol ők a legüber haxabb karakterek. Csak plottal lehet megölni őket. Szvsz legszarab gonoszai az anime történelemnek. Megcsinálják őket tök f*szára erre meg megölhetetlenek. Sokkal többre értékelem azokat a gonoszokat akiket le is lehet győzni. Mondjuk ez anynira nem Akatsuki hibája, a többiek lettek lebutítva. Nem tom kishi nagyon elcseszte az Akatsuki erejének érzékeltetését. Mert ahelyet hogy őket cisnálta meg volna jobban Konohat meg a többieket rakta vissza genin meg academy ninja szintre  Hümm-hümm
Naplózva
Yondaime0205
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #1902 Dátum: 08 aug 21, 10:49:20 »

Visszatérve Itachira ,és halálának körülményeire Ő már nagyon is hogy megakart halni sztem nagyon is nagy teher volt rajta mert lemészárolta klánját és azt akarta hogy ezért Sasuke álljon bosszút,amúgy ha olvasod a mangát abba  van egy olyan rész amiben arról is van szó hogy Narutónak is adott az erejéből,szal sztem ez így volt jó,én személy szerint sajnáltam mert ő volt az egyik kedvenc karim Mosolyog
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #1903 Dátum: 08 aug 21, 12:25:30 »

hidan halála nem volt értelmetlen... kakuzué már annál inkább.. mert kakashiék ellen használt jutsukat is de naruto ellen nem sok mindent csinált.. ha minden szívből hazsnál egy jutsut naruton akkor naruto elmehet a francba a rasenganjával
Naplózva

So troublesome....
Kakashi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Válasz #1904 Dátum: 08 aug 21, 12:38:08 »

CSatlakoznék az előttem szólókhoz: Itachi valóban igy akatr meghalni, mondjuk igyis ugyis meghaltvolna.Am tényleg kárérte( Itachi and Kakashi for ever).
Kakuzu hahála viszont igencsak kókányra sikerölt. Én is többet vártam attol aki az 1. Hokagéval is küzdött. Na de mind1 >.<#
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT,
SZEMÉTNEK HÍVJÁK....
..........AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
Oldalak: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!