24 szep 22, 22:20:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 647189 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Yondaime0205
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #1905 Dátum: 08 aug 21, 12:54:08 »

Hidan megérdemelte, Shikamaru nagyon átverte.Ez így volt jó h bosszút tudott állni Asumán.Az viszont valóban igaz h Narutot Kakuzu simán begyakhatta volna de azért azzal az edzés folyamattal Naruto is fejlődött.Későbbiekben meg Sasuke jogosan nyer Deidara ellen nagyon sarokba szorította a harcuk végére.Sztem a avégére az akatsukisuk nagy részének csúny haláluk lesz Pein re leszek majd én kíváncsi vagyis inkább Narutora h mire megy Pein ellen.De ez még csak a jövő zenéje kacsint
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #1906 Dátum: 08 aug 21, 13:07:41 »

ja mert azért naruto meg jiraya között van egy kis különbség Nyelvesít és jiraya 3-al alig bírt el nemhogy naruto elbírjon 6-al Lehánylak
Naplózva

So troublesome....
Yondaime0205
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #1907 Dátum: 08 aug 21, 13:13:09 »

ez is igaz így még egy ideig tuti h nem tudja túlszárnyalni Naruto Jirayat de ki tudja h még milyen fordulatok vesz a történet
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1908 Dátum: 08 aug 21, 14:09:18 »

Hidan megérdemelte, Shikamaru nagyon átverte.Ez így volt jó h bosszút tudott állni Asumán.Az viszont valóban igaz h Narutot Kakuzu simán begyakhatta volna de azért azzal az edzés folyamattal Naruto is fejlődött.Későbbiekben meg Sasuke jogosan nyer Deidara ellen nagyon sarokba szorította a harcuk végére.Sztem a avégére az akatsukisuk nagy részének csúny haláluk lesz Pein re leszek majd én kíváncsi vagyis inkább Narutora h mire megy Pein ellen.De ez még csak a jövő zenéje kacsint

Én abszolútte nem mondanám jogosnak érdekes módon egy kérdés kering a fejemben Sasuke kit nem szorít sarokba  Mosolyog? Pedig még csak valami über fő ellenségnek sem mondanám azzal meg egyáltalán nem értek egyet h az Akatsuki tagok legyőzhetetlenre lettek megcsinálva erről ennyit (de ez az én véleményem)
Naplózva
Kakashi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Válasz #1909 Dátum: 08 aug 21, 14:45:59 »

Hát nem tom sztem is jogos volt. Sasuke elég erős lett de még igy sem volt egy könnyű küzdelem na mind 1.
Az Akatsukisok meg sztem se legyőzhetetlenek (legalábbis az eddigiekből ez derül ki) bár Pein-re nagyon kivancsi leszek
mert hogy Jiraya-samat ( Isten nyugasztalja Szomorú ) elég lazán lenyomta. Én arra tippelek hogy nem egyedül ölik meg, gondolom hogy a többiek is besegítenek: Yamato, Sai, Kakashi (kiváncsi lennék 1 sharingan vs rinegan-ra) sőt akár Tsunade is. Főleg ha már Pein Konohában lesz:
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT,
SZEMÉTNEK HÍVJÁK....
..........AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #1910 Dátum: 08 aug 21, 15:01:04 »

írtátok hogy hidan amiatt vesztene mert lassú... hááát nem kéne úgy lebecsülni Nyelvesít a shippu 72-ben lazán kikerüli a jinchuriki támadását és az előzetesben sem valami lassú amikor chiriku felé rohan Nyelvesít
Naplózva

So troublesome....
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1911 Dátum: 08 aug 21, 15:04:03 »

Nem a sebesége lassú hanem a támadásai Mosolyog.Mármint mezei ninjákhoz mérve elég gyorsak azok is de ő is megmondta hogy az Akában ő támad a leglasabban és else talál soha senkit.
Naplózva

Yondaime0205
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #1912 Dátum: 08 aug 21, 15:05:14 »

De még így is vannak Sasukenél erősebb ninják,Itachi is begyakhatta volna ha akarja sasuke egy beképzlet egy karakter aki nagyon csúnyán megfogja szívni a végére.Ott van Madara is sztem még őt se kell annyira lebecsülni Tobi bénaságait csak álcaként használta.ott van még Kisame is akinek köztudott h legnagyobb a chakra kapacitása az Akatsukisok között + még azok az akatsukisok akikről nem is tudunk olyan sokat.
Naplózva
Kakashi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Válasz #1913 Dátum: 08 aug 21, 15:18:50 »

Phhhhhhhheeeeeeeeesze.
Itachi egyáltalán nem akarta megölni a drága öcsikéjet, mert ha akarta volna Hümm-hümm hát....................
Madaráról ne is beszéljünk. Sztem most (még) ő lehet a legerősebb szereplő a mangában. Hisz Pein-t is ugy utasítgatja mint 1 kutyát xD és gondolom nem hiába.
És hát én is remélem h szászke megsz*pja a végére Ördögi
Bár én nem tartom túl sokra Kisamét sem (mondjuk csak nem hiába lett Akatsukis)
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT,
SZEMÉTNEK HÍVJÁK....
..........AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #1914 Dátum: 08 aug 21, 15:24:03 »

ha megakarta volna ölni sasukét már sasuke rég halott lenne Nyelvesít hát szentem madara csak yahiko-s peint tudja utasítgatni
Naplózva

So troublesome....
Kakashi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Válasz #1915 Dátum: 08 aug 21, 15:35:33 »

ha megakarta volna ölni sasukét már sasuke rég halott lenne Nyelvesít hát szentem madara csak yahiko-s peint tudja utasítgatni

Nem figyelsz a mangára: "az igazi nincs köztük" ezt kódolta le Ero-sennin -> Pein-nek nincs Yahiko-s teste ez lehet a TITKA
Pein a 6 test neve ők eggyek xD . És éppen ezért Madara PEIN-t tudja utasítgatni tehát a hat testet >.<#
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT,
SZEMÉTNEK HÍVJÁK....
..........AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
Yondaime0205
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #1916 Dátum: 08 aug 21, 18:31:35 »

jah ez valóban így van de Pein egyik testét Yiraya már megölte szal eggyel kevesebb annyival lesz kevesebb dolga Narutoéknak sztem ha többen összefognak ellene Peinnek az úgy kalács lesz Mosolyog
Naplózva
Kakashi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Válasz #1917 Dátum: 08 aug 21, 18:38:31 »

Erre bár nem emlékszem biztos igy van (majd elolvasom még egyszer) de emlékezz: az a három teste is visszatért amit a béka papamama genjutsuval utött ki. De szerintem igy is ugy is kemény lessz Pein ellen harcolni (főleg hogy elvileg még senki sem olyan erős min t Jiraya-sama volt)
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT,
SZEMÉTNEK HÍVJÁK....
..........AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
Yondaime0205
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #1918 Dátum: 08 aug 21, 18:43:35 »

De sztem ha egy az egybe támadná be Konohát esélytelen lenne .ott is azért vannak azért erős shinobik pl:emliítésre méltó Tsunade,meg még sokan mások Shikamaruról sem szabad elfeletkezni (H)szal nem lehet tudni előre Kakashi-senpai amúgy ha emlékszel az egyik test Konhába került a kóddsal együtt amit Yiraya-sama hagyott hátra
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #1919 Dátum: 08 aug 21, 19:31:08 »

amint harcra kerül a sor shikamarunak könnyebb lesz megfejteni pein titkát, hisz most ők úgy képzelik el hogy pein egy személy. és az igazi nincs köztük..  de ha meglátja hogy pein valójában 6 "személy" már eleve evidens hogy a 6 között egyik se pein... és szentem neji byakuganja észre fogja venni hogy hol is van az igazi
Naplózva

So troublesome....
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!