24 szep 23, 00:14:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 647217 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #1860 Dátum: 08 aug 13, 15:13:32 »

ezem már azt hiszem spoilernek számítanak
ha jól emlékszem, a rövidhajú pein-re http://farm2.static.flickr.com/1373/1468305672_5747b760e5.jpg Jirayra azt mondja hogy Yahiko és a hosszúhajúra, akivel először harcol, rá meg azt mondja Nagato.  és ez csak egy elmélet de szerintem Hanzou keze is valahogy benne van a dologban (aki Oro-éknak adta a Sannin címet)
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1861 Dátum: 08 aug 13, 20:39:55 »

Érdekes...
Pár hete csináltam ebbe a témába egy 2 oldalas Pein-bemutatót képekkel, tudnivalókkal.
Úgy látszik hiába töltöttem vele az időt, mert a kutyát sem érdekli, de az "okos" kérdések jönnek, ill. visszaolvasni luxus.
Na, így csinálok legközelebb 2 oldalas hsz-t... Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 13, 20:40:34 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #1862 Dátum: 08 aug 15, 22:24:13 »

ööööööö ma láttam a shippuuden 71. részt és ledöbbentem a végén............ Hidannak lila haja van ????????? Szerintem eléggé hülyén néz ki lila hajjal , jobb volt neki az ősz haj. :/
Naplózva
Hell-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #1863 Dátum: 08 aug 15, 22:28:11 »

már bocs de te hol láttál lilát???! :DXD
Naplózva

A halál nem lehet olyan rossz dolog, még senki nem jött vissza panaszkodni.Nyelvesít    Akatsuki és  Jashin-sama  for evör!:D:P<3
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #1864 Dátum: 08 aug 15, 22:30:45 »

le írtam ha nem figyeltél volna oda " shippuuden 71. rész " és nem ,nem vagyok színvak Mosolyog.
Naplózva
Hell-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #1865 Dátum: 08 aug 15, 22:32:33 »

az csak a "barlangszerűség"  miatt van:D am ténleg alapból fehér/szürke a haja csak mondom bent sötét volt oan lilás valamienXD
na ezt jól megaszontamXD Nevet
Naplózva

A halál nem lehet olyan rossz dolog, még senki nem jött vissza panaszkodni.Nyelvesít    Akatsuki és  Jashin-sama  for evör!:D:P<3
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1866 Dátum: 08 aug 15, 22:47:15 »

Azon először én is meglepődtem, hogy ilyen szürkés lilás a haja, de aztán nekem is eszembe jutott, hogy egy barlangban vannak és talán ezért, csak nehogy tévedjek. ikszdé >.<#
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 17, 12:23:26 írta Csibe19 » Naplózva

valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #1867 Dátum: 08 aug 19, 15:54:19 »

szentetk az akatsukiból meik páros a legerősebb? szentem hidan&kakuzu Nyelvesít
Naplózva

So troublesome....
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1868 Dátum: 08 aug 19, 15:57:23 »

Szerintem alap hogy Itachi-Kisame.Itachi a világ egyik legerősebb ninjája,írtóerős dojutuk,genjutsuk nameg a ninjustuja meg a taijutsuja is ottvan nameg Kisaménak a legnagyobb a chakrapontj az akában és még az egészGai team is alíg bírta lenyomni a 30%-os változatát.Még a Pein-Konan is táp csak amiteddig láttam Pientől az nem győzött meg nameg Konan eddig nemcsinált semmit.
Naplózva

valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #1869 Dátum: 08 aug 19, 16:06:17 »

hááát mondjuk hidan neki menne kisamének akkor kisame mit tehet Technikai KO? szentem hidan lenyomná.. kakuzu ellen itachi nem tudná mind az 5 szivet genjutsuba ejteni hisz van amelyiknek szeme sincs Nevet  mondjuk az döntetlen vagy kakuzu nyerne
Naplózva

So troublesome....
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1870 Dátum: 08 aug 19, 16:33:28 »

Kisame anyi chakrávalszinte bármit tehet Hidanal.Azmeghogy 5 szívnem eshet bele genjutsuba miért lenne...egyszerre nemcsak 1 ember eshet genbe,szerinted miért mondta Kakashi Asumáéknak még régebben hogy csukják be a szemüket Itachi ellen?És nemcak gent tud ottvan az amaterasu,ahogy van elégetné Kakuzut mindenestül nameg a Sussanoval bezárná Hidant egy örök genjutsuba ott pedig halhatatlankodhat Mosolyog.Meg Kisaménak még nem is láttuk a teljes erejét tehát ez elégé egyenlőtlen harc lene,inkább verés mint verekedés Nevet.
Naplózva

valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #1871 Dátum: 08 aug 19, 16:56:12 »

hát kakuzu nem hülye Nyelvesít nem hiszem hogy vesztene itachi ellen és hidant figyelmeztetné arra a szörnyre Mosolyog lehet sok chakrája ha hidant ugy se tudja megölni, meg ha a körben áll akkor sebezhetetlen
Naplózva

So troublesome....
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1872 Dátum: 08 aug 19, 16:59:22 »

Pein és Konan Után az Itachi Kisame páros a legerősebb. (Tobi meg Zetsu nem számít párnak Nevet ) deidara Sasuri enm voltak valami nagy szám (így utólag)
Kakuzi Hiddan pedig nem is oyalne rősek mint ammenyire látszanak mind2nek volt 2 piszokjó Jutsuja/képessége semi több.

Hiddan nem halt bele semmibe és úgy ölte az ellent hogy elég volt egy csepp vére.
Kakuzunak több szive volt így minden elemet használhatott kedvére. és úgy alakította a testét ahog akarta.
ezen simeretek alapján nem túl nagy feladat őket kivégezni egy egy csapattal csak ugye ők egyből legyűrték őket nem kellet újjab támadás..

de pl.  Kisame pusztitó erejével és Gigászi Jutsuaji ellen nem sok esélye van egy mezei Shinobinak. Egy komplett óceánt megidézett Cápákkal meg miegymás és ott még csak nem is vetett be mindet amit tudott ráadásul az ereje is korlátozva volt.
Itachinak az MS mondhatni Korlátlan hatalmat biztosít. és még azon kívül is rengeteg képessége lehet.

Kisame Hidant Cafatokra tépné a kardjával anélkül hogy Hiddan hozzá érne.... aztán meg hiába nem hal meg ^^ ha nicns mivel harcoljon.
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #1873 Dátum: 08 aug 19, 17:03:38 »

de nem naon tudja cafatokra szedni ha a körben áll Mosolyog meg nem hiszem hogy hidan ne tudna hozzáérni kisaméhoz Nyelvesít
Naplózva

So troublesome....
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1874 Dátum: 08 aug 19, 17:27:08 »

szentetk az akatsukiból meik páros a legerősebb? szentem hidan&kakuzu Nyelvesít

Szerintem teljesen egyértelmű, hogy Itachi és Kisame párosa a legerősebb páros, mert azért az nem semmi, hogy a 30% másolataikkal alíg bírt el két egyenként 4 főből álló csapat, szóval ha ilyen erősek 30%-on akkor 100%-on szerintem nem nagyon lenne olyan aki le tudja gyűrni őket. Pontosan

Kár, hogy Itachi meghalt a betegsége miatt, mert nagyon kíváncsi lettem volna rá mire képes ha topp formában 100%-os erőbedobással harcol.  >.<#
Naplózva

Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!