24 szep 23, 02:18:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 647268 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
MarthinuS
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #1845 Dátum: 08 aug 10, 21:43:10 »

Pein se legyözhetelen, szerintem tuti h ugy lesz h Sasuke meg Naruto kibékülnek és szétütik Pein de ez csak 1 ötlet Nyelvesít




« Utoljára szerkesztve: 08 aug 10, 21:49:42 írta MarthinuS » Naplózva
Rafael
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #1846 Dátum: 08 aug 10, 21:47:20 »

Azon még gondolkodtatok  el , hogy Pein papának mér csak olyan teste van amivel Jirayja harcolt ?? :/
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1847 Dátum: 08 aug 10, 21:58:46 »

Spoiler!

Nem csak olyanja van, láttunk már egy női ismeretlen testet is ami pótolta azt akit elvittek Konohába.  Nyelvesít
Naplózva


 
Rafael
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #1848 Dátum: 08 aug 10, 22:43:29 »

Hát lehet hogy azt is lezúzta egyszer Ero -sennin Nevet
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1849 Dátum: 08 aug 11, 01:06:35 »

Azon még gondolkodtatok  el , hogy Pein papának mér csak olyan teste van amivel Jirayja harcolt ?? :/

Hát ezt nem hiszem, mert akkor semmi értelme nem lenne Jiraiya üzenetének, márpedig ő azt üzente idézem "Az igazi nem volt közöttük", és szerintem ez azt jelenti, hogy valahonnan Nagato irányítja ezeket a testeket. Pontosan

Én egyébként inkább azt találom érdekesnek, hogy hogyan képes egyszerre 6 testet irányítani úgy, hogy mindegyik önállóan gondolkodik.
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 11, 01:08:43 írta Csibe19 » Naplózva

valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #1850 Dátum: 08 aug 11, 07:43:12 »

ez úgy működik szentem mint a kage bunshinokkal, mert valamilyen szinten mindegyiknek van saját akarata(kakashival való kő-papír-ollózás, konohai sportfesztiválon minden klónnak sz***nia kelett >.<#) de ha harcra kerül sor azt csinálják amit naruto gondol(és a klónok nem egyszerre támadnak hanem külön-külön) rinegan is hasonlóan működhet bár elég nehéz lehet harc közben ennyi fele figyelni de jiraya szerint az igazi nincs közte tehát már annyira nem is nehéz irányítani őket hátulról minden veszélytől elzárva Nyelvesít
Naplózva

So troublesome....
Lion
Vendég
« Válasz #1851 Dátum: 08 aug 11, 10:12:54 »

Szerintem meg a Kage Bushinoknak külön akarata van! És nem külön külön támadnak hanem egyszerre! Ez a lényege... De ez is egy érdekes feltevés...Ezen is naphosszat vitatkozhatna a fórum... :S
Naplózva
Kaktusz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #1852 Dátum: 08 aug 11, 10:48:19 »

Kérdés: Jiraya mikor Peinel harcolt megjegyezte, hogy tudja használni mind a 6 elementális chakrát. Én csak 5ről tudok, víz, villám, föld, tűz, szél. Mi a 6ik??
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1853 Dátum: 08 aug 11, 11:47:56 »

Nem tudjuk.
Bővebb nem tudjukért lásd: Technikák > Elemek témát. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1854 Dátum: 08 aug 12, 08:30:35 »

ez úgy működik szentem mint a kage bunshinokkal, mert valamilyen szinten mindegyiknek van saját akarata, de ha harcra kerül sor azt csinálják amit naruto gondol(és a klónok nem egyszerre támadnak hanem külön-külön) rinegan is hasonlóan működhet bár elég nehéz lehet harc közben ennyi fele figyelni de jiraya szerint az igazi nincs közte tehát már annyira nem is nehéz irányítani őket hátulról minden veszélytől elzárva Nyelvesít

Hát ez nem így van legalábbis az alapján, ahogy Pein Jiraiya ellen harcolt, mert a 6 Pein nem úgy harcolt mint Naruto klónjai(azok akárhányan is vannak mindíg csak egy feledatra tudnak koncentrálni mégpedíg arra amire Naruto utasítja őket), azok 6.-an olyan tökéletes összhangaban harcoltak mint egy csapat(pl. az a chakra eszívos Pein elnyelte a támadást, az idézős pedíg támadott), ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy a 6 Pein nem úgy harcol mintha irányítanák őket hanem úgy mintha mindegyik különálló személy lenne. Pontosan
Naplózva

kankurou0124
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94

Lőtéri döglött kutya xD


« Válasz #1855 Dátum: 08 aug 12, 13:47:25 »

Örülnék ha valamire választ kapnék: Hát arra, hogy Pein ugyan az - e? Mint Namikaze Minato, azaz Yondaime hokage al. !. Hokage! :/ Ezt annyira nem vágom... Vki az mondja hogy igen, valaki azt se tudja ki az, a hramadik, meg azt mondja nem!
Vki mondja meeeg!!
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1856 Dátum: 08 aug 12, 13:50:33 »

Akkor most választ kapsz:
Nem!
Biztos, hogy nem, mivel Pein Jirayra egyik régi tanítványa.
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 12, 14:00:36 írta Harag » Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
kankurou0124
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94

Lőtéri döglött kutya xD


« Válasz #1857 Dátum: 08 aug 12, 13:59:25 »

Akkor most választ kapsz:
Nem!
Biztos, hogy nem, mivel Pein Jiraira egyik régi tanítványa.
Nem akarok egy elit Jouninnak beszólni, de 1. Jiraiya-nak hííjják, de ez mindegy, mellesleg Yondaime is Jiraiyatanítványa...
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1858 Dátum: 08 aug 12, 14:02:40 »

Én meg neked nem akarok beszólni, de ha olvasnál mangát, használnád a keresést, vagy visszaolvasnál akkor nem tennél fel olyan kérdéseket, amiket már több hónapja kitárgyaltunk.

Egyébként kíváncsi vagyok, hogy Pein mikor ér Konohába.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1859 Dátum: 08 aug 12, 14:05:43 »

Nem akarok egy elit Jouninnak beszólni, de 1. Jiraiya-nak hííjják, de ez mindegy, mellesleg Yondaime is Jiraiyatanítványa...

Ez igaz de Jiraiyanak volt rajta kívül 3 tanítványa Yahiko, Konnan és Nagato és azt már tudjuk, hogy Peinnhek köze van ezek közül kettőhöz Yahikohóz és Nagatohoz is(a 3. vagyis Konnan pedíg Pein társa) akiről már tudjuk hogy rendelkezett a rin'negannal gyerekkorától kezdve. Pontosan


Arra én is kíváncsi vagyok, hogy Pein mikor ér Konohába, de szerintem nemsokára. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 12, 14:12:15 írta Csibe19 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!