24 szep 24, 14:19:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 648213 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #1350 Dátum: 08 feb 12, 18:30:43 »

Ez egyszerű rajzolnak nekik újjat Nyelvesít
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
aronrigo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


« Válasz #1351 Dátum: 08 feb 13, 11:47:07 »

"nagyon erős volt, ha rájön a titokra nekünk végünk"  ezt mire érthette?? nagyon zavaros volt ez a harc, meg hogy nem halt meg az a három, akit gennel megölt. remélem vége lesz ennek a hülye ita vs sasuke harcnak, mert már nagyon unom:D:D :-\ :-\mi ez a rinnegan??
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1352 Dátum: 08 feb 13, 13:24:15 »

Hmm. Én meg nem unom.  Nyelvesít És nem remélem, hogy vége lesz.  Nyelvesít Én örülök, hogy végre eljött ez a harc is, elvégre már 300 fejezet óta rengetegen várták. (persze voltak olyanok is, akiket nem érdekelt. ) Engem meg az idegesített, hogy a Pein-Jiraiya harcot nagyon sokáig húzták.  Nyelvesít A rinnegan, nem hiszem, hogy a piersingek műve, hiszen Nagato már gyerekkorába is tudta használni, és akkor még nem volt tele Piercingekkel. xD
A ruhát meg szerintem is Konan varrja. xD
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1353 Dátum: 08 feb 13, 15:13:44 »

"nagyon erős volt, ha rájön a titokra nekünk végünk"  ezt mire érthette??
...
mi ez a rinnegan??

Első kérdésre a válasz:
Ha alaposan olvastad a mangát, akkor láthattad, hogy Jiraiya-sansei végig azon filózott, hogy mi ez a hat test, meg hogyan lehet mindenk Rin'neganja. Úgy tünik, a végére csak rájött, de akkor már késő volt. Amit kisütött azt rásütötte a varangy Papa hátára. Eddig ennyit tudunk.

A Rin'negan egy vérvonal képesség, elvileg a legerősebb doujutsu (szem-technika).
Vérvonal képességek témáját lásd >>>itt <<<.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sandaimesama86
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #1354 Dátum: 08 feb 13, 20:55:02 »

Hát gizdák leggizdábbjai the best! Nagy kedvencem hataloméhség jólszervezettség és egy piercinges vezető mi kell más xD Nah jó a körömlakkról le lehetne mondani.... Pein miatt kedvelem meg a ruha betesz! Bár Itachi-t kivágnám de ez van kell negativ főhősök közt is egy mégnegatívabb..! Akatsuki hű de cuki olyan mint a kopasz .........
Naplózva
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #1355 Dátum: 08 feb 13, 21:32:14 »

Itachi és Sasori a kedvencek az Akatsukiból
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1356 Dátum: 08 feb 14, 00:19:37 »

Konan az vajon szereti Pein-t? Nevet és Pain vajon igazából ki lehet szerintetek?
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 14, 00:20:41 írta dEatHy » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1357 Dátum: 08 feb 14, 16:49:25 »

Első kérdésre a válasz:
OFF, az ilyen kérdéseknek van saját témája. Mosolyog

Második kérdésre a válasz:
Szerintünk ezt csak Jiraiya-sensei és a varangy Papa tudja. Meg majd mi is megtudjuk, ha Kishimoto-sensei is úgy akarja. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
szoszi
Vendég
« Válasz #1358 Dátum: 08 feb 15, 12:40:47 »

értékelhető a nyugalmatok, deén pl. eléggé kiv vagyok h mit a titok meg hogy ki és hogyan győzi majd le Pein...
szerintem nem szeretik egymást, régi ismerősök már, sokmindenen átmentek együtt, szerintem csak simán nem tudják elképzelni h külön legyenek... de szerintem is Konan és Pein együtt harcolnak, uralkodnak stb.. és ez így van jól...
Naplózva
Alion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128



« Válasz #1359 Dátum: 08 feb 15, 18:17:19 »

Konan csak az akatsuki varrónöje... Nyelvesít Szerinted ien origamis csajt csak úgy be vennének?Meg biztos már rumli volt és kellet aki takarit,bevásáról,meg locsolja Zetsut,főz mindenkinek,meg csinálja a gyűrűket,tele rakja Peint pierciengel.Amúgy Konan Peint istenként tekinti és a követöje.Ki tudja lehet ő Pein első papnője.Amúgy a halott tagok helyére raknak be valakit? (Emlékezünk most azokra akik már nincsenek velünk:Sasori,Deidra,Hidan,Kakozu)
Vagy Pein csak be állitja a testeit?Mondjuk szerintem simán tud szerezni egyéb erős shinobikat.
Naplózva

-A legendás rejtözködö lekvár falu shinobia Nevet
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #1360 Dátum: 08 feb 15, 18:22:04 »

Nos a halott tagokat kezdetben pótolták, utána biztos meunták, vagyis nemistom, lehet h már nem volt több önkéntes aki be akart kerülni, lásd Tobi a jófiú Mosolyog
Egyébiránt azért mind1ik a maga nevében durva ninja volt, és őszintét megvallva, eddig mindenkinek mákja volt h letudták őket győzni. Kivéve talán szegény Deidara, aki tényleg erőteljesen szétszórodott...
Naplózva

aronrigo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


« Válasz #1361 Dátum: 08 feb 15, 18:26:36 »

LoooL azon milyet szakadtam:D:D amúgy véleménye szerint pain most még megbújik, de majd ő meg madara lesznek a nagy dolgok, és velük (az ő harcukkal, nem egymás ellen) fog befejeződni a történet...
Naplózva
kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #1362 Dátum: 08 feb 15, 19:36:51 »

nos nem tom biztosan de mint ha pein engedelmeskedne madarának.
 
Naplózva

KI OLYAN KICSI HOGY MÉG A HANYGYÁK IS NAGYÍTÓVAL NÉZIK!!!!
én egy nyugott ember vagyok.
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #1363 Dátum: 08 feb 16, 03:04:47 »

"Madara  azt  parancsolta  h   foglalkozzunk  a  kilenc farkúval "
szerintem  ebből ez  simán kiderült Mosolyog
Pein felett áll Madara  és engedelmeskedik  annak  amit  mond..
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #1364 Dátum: 08 feb 21, 12:08:15 »

Amúgy nem értem Hidan miért csatlakozott ? Tudtommal utálja az egész Akatsuki - t akkor miért van még benne ? Amúgy én örülök neki , mert egyik kedvencem ... Ja Pein is csak 1 magas szintű tag ... 
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!