24 máj 01, 17:16:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pockie Ninja (2 soros szabály!)  (Megtekintve 62042 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #240 Dátum: 13 okt 06, 04:50:56 »

Nah, lássuk csak! Nevet

A Crystal Blade + DMJ is jó kombó, persze, hiszen nem oldja fel a CB hatását (nem úgy, mint a Puppet...). Nevet A Great Stregth egyébként Stunnol, nem tudom láttad-e.
Ja a Puppethez egy apróság, ha már eszembe jutott:
Soha, ismétlem, SOHA ne használj Puppet mellé Assassinate-t, mert te is megmérgeződsz. Ehhez még 1 kombó társul, a Liquor + Fireball és/vagy Balsame, ami kigyújtja az ellenfelet, ezekhez sem célszerű Assasinate, mert téged is kigyújt.
Crystal Blade-ről pedig lepattannak a tűzjutsuk, csak úgy mellékesben jegyzem meg. Sajnos az Amaterasu is.

Petet? Hm, a legegyszerűbb (és mégis nagyszerűbb), ha ezt az oldalt próbálod ki: http://passport.game321.com/?mod=activity&file=stay_online&method=index
Na, itt kiválasztod, hogy "sima" vagy "original" játékon van karaktered, majd a szervert, ahová regisztráltál és utána a karaktered nevét. Ezek után "punch in"olsz egyet, ami annyit takar, hogy az előző napi online óráidat megkapod számban. Ezeket az órákat (napi max 10-et) be tudod váltani pontokra (Redeem Beli). Ha elég pontod van, tudsz pl Tailed Beast Pot-ot venni, ami magába foglalja a követezőket: 1,3,4,5,6,7 farkú. Ezek közül szerencsére te választod ki, kit szeretnél. Másik módja, ha naponta lenyomsz vagy:
-5 aréna harcot vagy
-5 slot machine-t (16os mapon Croosroads néven pl tökéletesen megfelel) vagy
-3 db Bosst, amihez Demon Proof kell
Ha ezek közül bármi kész van, akkor a játékon belül a, "Benefits" menüben a Check-IN-re kattolsz és kapsz 100 pontot. 1100 pontért kapsz Tailed Beast Potot, 2000ért pedig S-rank TB potot, amiben a 2,8,9 farkú pihenget. Hogy 20 napig csinálod-e egyfolytában, azt te tudod, szerintem az a pár perc éppenséggel megéri. (hónap végén nullázzák a pontokat, havi lebontású rendszer, sajnos)
Itt vannak a kis "drágák" képességei leírva, a Special Support Skillek az érdekesek nekünk: http://ninja.forum.game321.com/viewthread.php?tid=31713
Alapvetően a 9farkú a legbikább (szerintem), ha megkapja a skilljét, sebez, gyógyít és lehet, hogy lassítja az ellent. Egy ideig próbálkoztam Shuukakuval, állat, ha feltámaszt, de mivel támadó skillje nincs (illetve.. a sima attack képesség, de az csak megüti aztán kész) így hamar lekerült a listámról.

Aréna sajnos trollság. Vannak úgymond "aréna szintek", és azokon belül mérkőzöl meg emberkékkel. Tehát igen, sajnos az a lv70 reális, mert valószínű ő nem arénázott sokat. Hülye rendszer, de sajnos el kell viselni. :/

És a kedvenc részem: Outfit-ed kicsoda, micsoda? Milyen kariban gondolkodsz? Speed, ATK, Dodger... Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 06, 04:53:18 írta Aizen » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #241 Dátum: 13 okt 06, 11:50:44 »

Outfit az a karakter igaz? Na akkor az természetesen Rukia, ilyen kis gonosz izét csinálunk belőle. Megmajd olyanra akarom megcsinálni, mint a Movie 3-ban, szóval ilyen kaszával, meg minden.

Viszont, ha van kasza, az nem tudom hova tartozik? Nekem ilyen kardszerű fegyvereket enged használni (ami jó) ezen kívül karmokat és zúzó fegyvereket láttam.

Ezekről  a un "másodlagos" statokrol, nem igazán tudom, hogy mit mennyire könnyű n9velni, és hogy a játékban miylen arányban érvényesülnek.

Teszem azt egy tárgyon lehet max 20 dodge, és összeszedek 100-at, ami ad 2%-esélyt hogy kivédjem a támadását, lehet nem a legjobb, ha más úton hatásosabb lehetek. De ha pl a 100 dodge 5% esélyt ad, és egy tárgyon max 50 lehet a bónusz, akkor már persze, hogy elgondolkozom rajta.

A Release izét, azt hogyan tudom cserélni, mert úgymond megvan más a víz tűz és a szél, de mindig csak a szelet rakja be játéknál.

S azt a zenét hogy lehet kikapcsolni?


« Utoljára szerkesztve: 13 okt 06, 12:35:16 írta Shiro » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #242 Dátum: 13 okt 06, 13:11:18 »

A Release skillt nem tudod lecserélni, az a falud skillje úgymond (amit mutat neked harcoknál), de nem számít sokat. Gondolom akkor Wind-ben vagy. Mosolyog

Outfit: Igen, az Outfit a karakter. kacsint Rukia? Ha az Evil Rukia (vagy ki a tökvirág, mert ő hasonlít a movie-sra) az, akkor az sajnos felejtős, őt a költős szekció kaphatta meg, még elég régen. "Sima Rukia" (Orange Otufit Pot-ból elérhető verzió) pedig... hát ő nagyon gyenge. Szomorú
De célszerűbb olyat nézni majd, aminek az értékei jobbak, pl... na vegyük Konant (könnyen elérhetőt kerestem, S-rank outit potban van) ő 10-8-14 Strength, Agility, Stamina váltásban van. Tehát 100 Strength-et bevált 10% támadóerőre, 100 Agilityt pedig valamivel több, mint 12% speedre stb. Sajnos a Shippuuden és az S-rank pot alatti outfiteket nem nagyon éri meg használni, mert gyengék. Van még Anniversary Pot és R-bankai pot, azok is jó "karaktert" tartalmaznak, viszont ritkábbak.
Kasza.. hát igen, olyan fegyver nincs, legalábbis típusban tuti. Van olyan Outfit, ami nem az általad használt fegyvert mutatja, hanem a "sajátját". Ezek általában egyébként mind a 3 típust (Sharp, Blunt,Fist) használhatják, de mutatni a saját, animében látott fegyverét fogja. Pl Kyourakunál mindegy mit használsz, ő a Shikai kardjait forgatja. Vagy ugye Evil Rukia is azt hiszem a kaszát, vagy mit használja, amit a Movieban. De van aki csak "öklözik" ilyenkor, pl Released Uchiha Madara.

Stat: Igazából semmit se könnyű igazán növelni sajnos, bár olyan 90-100 környékére össze lehet hozni egy viszonylag jó statot, ebben segít is a játék, valamennyire. A Tsunade Pub napi 2 ingyen sorsolása 4 optos cuccot adhat, tehát szórja majd a jó dolgokat. Ha mondanom kellene, akkor Dodge-t talán könnyű növelni valamennyire, ha "fontos" statot nézünk, mert a kardba mehet Dodge Enh. 18-22% pl és az hasznos. Persze nem árt belőle 8-13ezer, hogy értelme is legyen. Magasabb szintű felszerelésen egyébként magasabb a bónusz stat is, szóval annyira nem nehéz összekaparni, csak... időigényes fejlődés miatt. Na meg a mázlifaktor, hogy jót forgasson bele az ember. Pl 101-es nyakláncon már egy csomós statból 100 a minimum. Tehát adják bőven tényleg. Csak szintelni kell.
Hit, Armor Break, Crit és Dodge, ami az "alap 3" staton kívül mérvadó. Dodge-t szokták helyettesíteni Block-al, tekintve, hogy a Pierce-t kevesen húzzák (nem úgy, mint a hitet, ami szinte alapkövetelmény ma már), na de van olyan skill, amit hiába blokkolsz ki, elkerülve a sebződést is esetleg, a Stun-t megadja, akkor meg szívás van.

Általában így néznek ki a karakterek lv 110 környékén (bocsi, hogy ezzel a szinttel példálózok, de így könnyebb tervezni talán)
1. típus: 20-40ezer élet és 5-8ezerdef, + valamennyi támadóerő (5-12ezer), speed tetszőleges, de azért nem árt a minimum 4.00 Nekik általában Mujina (7farkú) vagy Shuukaku van, de van aki Kyuubival tolja, meg mikor mivel.

2. típus: támadóerő 10-20ezer, Armor Break 5-10ezer, némi Hit mondjuk 4-5ezer és Crit olyan 3 ezer, speed legalább 4.50 Ők Kyuubival szokták javarészt.

3. típus: sok Dodge 9-14ezer, mellé elég sok támadóerő 10-15ezer és a többi amennyit akar, eltalálni max a full Hit-es állatok fogják úgyis. Persze Crit ide is beférhet 2-3 ezer és Armor Break se kell, hogy nulla legyen. Petet mindig mást használnak.

4. típus: akitől a falra mászik mindenki Nyelvesít Dodge 12ezer alap hangon, mellé 30-40ezer élet, 8-10ezer def, és öld meg, ha tudod.

Persze van több típus is, de ezek a leggyakoribbak talán. A fenti példák egyébként sok játékidőt kívánnak, vagy sok költést... Én pl 102es vagyok, 9500 támadóerővel, 5.00 speeddel, 3400 Hittel, 5800 ArmorBreakkel és 700Crittel rendelkezem, ehhez társul még 17ezer élet. Tehát messze vagyok a fentiektől én is. Arénában elvagyok így, de Imper Down 101-es szintjén elakadtam, mint a huzat.
De majd a peted is sokat segít a statolásban, sőt, nem tudom hanyas szinttől lehet Bankai-od (kell hozzá klán) az is sok stattal áld majd meg. Na meg az Impel Down 60tól azt hiszem, bár oda sok izom kell, sajnos. :/


Még egy apróság. Nem tudom, hogy szoktad-e nézni az OBT-event menüt a játékban, de ott a "sign-in pack" fülön adnak ajándékcsomagot, amik segítik a fejlődést + a petedhez is adnak Hogyokut, ami szintén sokat lendít majd. (a Hogyoku leszerelhető, tehát ha petcsere lenne, akkor sincs gond) Minden nap egyre jobb cuccossal dobnak meg, majd 7 nap után nullázzák és kezdődik elölről.

Ja a zene: jobb felső sarok, Settings, Sound és ott offolhatod és elméletileg amíg nem futtatsz pl Cleanert a játék csendben is lesz. Nevet

Bocsi, ez egy kicsit nagyon hosszú lett...
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 06, 15:13:37 írta Aizen » Naplózva
mangaolvaso
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #243 Dátum: 14 máj 15, 21:09:33 »

valaki tudja hogy miért szűnt meg a pockie ninja?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 [17]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!