24 máj 01, 21:10:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pockie Ninja (2 soros szabály!)  (Megtekintve 62045 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Dátum: 11 márc 08, 22:01:29 »

Nem tudom, hogy hallottatok e már erről, ez egy "hamarosan megnyitom kapuimat" játék, amit teljesen véletlenül találtam meg. A legfurább számomra, hogy nem csak Naruto, de Bleach karaktereket is felvonultat (nem tudom ezeken kívül van-e még más)
Ha jól vettem ki majd böngészőből fut, én figyelni fogom, hogy milyen is ez tulajdonképpen. (Mással is játszom itt hehe)

Aki valami használhatóbbat tud írni erről a...hm... furcsa combóról  az most már hozzá tud szólni...
A játék innen elérhető: http://ninja.game321.com/index.shtml
Megj: Ha ez is olyan mint a DDTank, akkor nem feltétlen kell regisztrálni, elfogadja a facebook meg egyéb átlinkeléseket is.
Remélem jó helyre nyitom...utálok új témát nyitni, nehogy a modik lenyakazzanak...
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 21, 16:23:58 írta Hiei D. Legend » Naplózva
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #1 Dátum: 11 márc 08, 22:22:30 »

Hát kivülről tetszik,de nem tudom milyen maga a játék,meg kell hozzá béta kulcs is(amit nem tudom hogyan kell szerezni)
Ha Facebookos akkor az faja lenne(mert akkor ott adnának béta kulcsot vagy valami ilyesmi)és akkor egy ujabb (lehet) hogy értelmes játék xD
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #2 Dátum: 11 márc 08, 22:51:40 »

Csak a tesztje facebookon volt elérhető, (lehetett rá talán jelentkezni gondolom, nem tudom) egyébként szerintem böngésző ablakos lesz - úgy mint a másik kettő - de elfogadja regisztráció helyett a facebook regisztrációd.
Ha jól láttam márciusra írják, hogy elérhetővé teszik...majd meglátjuk Mosolyog

Mondjuk az is igaz, hogy a másik kettőnél nem kér kulcsot...lehet hogy ez még a béta része? A fene se tudja, majd remélem ír valaki ide, aki ért is rendesen angolul ikszdé
Naplózva
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #3 Dátum: 11 márc 08, 23:02:02 »

Megnéztem facebookon lehet szerezni béta kulcsot ugy hogy kell 4 dolgot csinálni(invite,bookmarked,meg még 2 dolog)és 2 oránként 3-szor probálhatsz olyan kulcsot szerezni(ha jol forditottam akkor igazam van de ha nem akkor butaságot irtam)
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #4 Dátum: 11 márc 09, 17:55:02 »

Ha lezárul a béta teszt elérhető lesz mindenkinek a játék?
Szerk: Az jutott eszembe: 4 játék van az oldalukon, abból egy letöltős kettő online böngészős. Mennyi az esély rá, hogy ez is kap egy klienst amit le kell kukázni?
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 09, 19:32:05 írta Ecklair » Naplózva
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #5 Dátum: 11 márc 09, 19:03:11 »

Valószínűleg igen. Ez egy próba lesz, apróbb glitchek és egyéb dolgok tesztelésére. Utána reset mindenkit és beindul a nyitott verzió ha minden ok. Annyi előnyünk lesz, hogy akik bétán már tolják, azok kapnak majd pár bónuszt. Nevet

Aranyat meg special ládikákat, amikben cuccok lesznek. 10 szintenként lehet majd 1-et szerezni, vagy valami hasonló. Már alig várom, hogy meglássuk. Nevet Szerintem olyan lesz, mint a mybrute, csak itt mi nyomjuk mit támadjon.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #6 Dátum: 11 márc 09, 19:18:10 »

Én is megszereztem a béta kulcsot,regiztem is és március 11-én megnézem hogy milyen,már nagyon várom(már csak azért is mert én nagy naruto és bleach fan vagyok)szoval engem nem lehet majd onnan kirobantani,szoval nagyon jo lesz legalább is nekem
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #7 Dátum: 11 márc 09, 19:24:18 »

Ha a stílusa hasonlít a DDTankra majd cuccszerzésben, akkor nekem nem gond, hogy kimarad a béta az életemből. Azért majd 2-3 mondatban meséljétek már el milyen volt jó? Mosolyog
Az előző válaszra nyomtam egy szerkesztés gombot, odatéve még egy kérdést.
Amúgy: Itt mindenki jelentkezett már azelőtt, hogy elindítottam volna a topicot? Csak én vagyok lemaradva? ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 09, 19:33:14 írta Ecklair » Naplózva
Tinytin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #8 Dátum: 11 márc 10, 23:33:28 »

Hello Ecklair!  bye bye Régóta játszol ddtankkal? Mi a neved ott? Én magic kingdom szerveren vagyok de még nem találkoztam magyarral  Neeem   Gondolkozik
(Régebben láttam egy Epersajt nevű lányt de ő már nem játszik sztem.  Nyelvesít )
bocsi az offért, bár ez kapcsolódik vmennyire a pockie-hoz  Pojén
Naplózva
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #9 Dátum: 11 márc 11, 10:27:38 »

Hát úgy tűnik, hogy csak 12-én reggel fogjuk meglátni, hogy milyen is a játék. Interpretációm szerint ez a cst amcsi időzóna, de hogy pontosan hány órával vannak korábban az nem jött át, de minimum 6-7, szóval nálunk hajnali 2-3 óra lesz.

Reggelig kibírom. Nevet A két új bejegyzés a főoldalon nálam nem nyílt meg, de korábban már írták, hogy 800 arany lesz a jutalma minden béta tesztelőnek, és még 100 minden nap, amikor belépünk a szerverre a tesz ideje alatt. Az ajándék

tárgyak listáját is kirakták, amit 10 szintenként lehet megszerezni. Jó lenne lvl 20 fölé jutni, az már elég előny adna majd a rendes kezdéskor.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Tinytin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #10 Dátum: 11 márc 11, 14:32:14 »

Nahh asszem nekem is sikerült aktiválnom. Még volt 55 darab elvileg - ha jól értettem. Most már csak értelmezni kellene valahogyan miről is szól ez a játék   ikszdé

edit ~úgy tűnik hasonlít bizonyos dolgokban a ddtankra. majd menet közeben kiderül a lényeg  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 11, 15:04:43 írta Tinytin » Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #11 Dátum: 11 márc 12, 11:07:28 »

Nem ismerem a mybrute-ot  Pirul Tehát ha jól veszem le, te képzed ki, de amikor támadni kell automatán használja a támadásokat?
(áá most már bánom hogy én nem kértem bétát - na nem baj, amúgy sem leszek itthon...)
Naplózva
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #12 Dátum: 11 márc 12, 11:42:26 »

fuu nem fogadja el a facebook-os kulcsomat a szemét állatja,és ez idegesit mert nagyon kiváncsi vagyok rá,ha tud valaki segiteni akkor az irjon már ide vagy küldjön egy pü-t,remélem hogy nagyon jo lett és ne a semmiért idegesitsem rajta magamat
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #13 Dátum: 11 márc 12, 21:39:28 »

Dexter6: Igazán köszönöm a lelkes közvetítést ajátékról :3
Nine: Én nem tudok neked segíteni, de miért nem írsz az oldalra, biztos ez is csak egy rossz bug ami pechedre épp nálad jött ki... ha megkérdezed biztos többet tudnak segíteni. Drukkolok!
Naplózva
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #14 Dátum: 11 márc 12, 22:14:45 »

végülis nem olyan fontos csak bosszant amugy nem bug csak amikor elöször jelentkeztem a játékra akkor fogadta el és nem kaptam email megerösitést szal elbuktam kemény 4 orámat erre a rosszul kidolgozott rendszere,meg ök se tudnának ezzel mit csinálni szerintem
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!