24 máj 01, 14:51:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pockie Ninja (2 soros szabály!)  (Megtekintve 62040 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sawax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #225 Dátum: 12 szep 09, 10:59:18 »

Utánanéztem a dolgnak és most már értem hogy kell használni Elértem a 21 szintet és én is észrevettem hogy azt kell már haasználni hozzá. Ezt az advanced outfit-os követ hogy lehet megszerezni??? Én arra gondoltam hogy 3 sima kavicsból lehetne synteziselni egy advanced outfit-ost és akkor összesen 6-ból tudsz csinálni 2-t?!?!
Naplózva
sxTANK
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #226 Dátum: 12 szep 25, 15:29:59 »

Sziasztok!

Egy problémával szemben szeretnék megoldást kérni tőletek.

Tegnap kezdtek s21en a karakterem és nyertem egy +18 sage naruto ruhát... de mikor belemegyek benefits->claim gift akkor ott nincs lista azokról a dolgokról amiket szeretnék kiváltani...

Ha valaki tudna megoldást a problémámra nagyon megköszönném...
Naplózva
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #227 Dátum: 12 szep 26, 05:07:11 »

Ott van amikor mész ezeket nyerni hogy Claim Reward.Arra kattints rá és ott lesznek hogy mit nyertél és ott van melletük hogy Claim.Akkor kapod meg,de addig a játékot ne indítsd el mert akkor nem jelzi,erre én is jó múltkorába jöttem rá Mosolyog.Ha ez mind megvolt akkor nem tudom mi lehet a baj.
Naplózva
sxTANK
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #228 Dátum: 12 szep 26, 15:41:29 »

Szia!

Köszi a választ de nekem sajnos más problémám van.. :S

Én fogalmaztam rosszul.

Mindent megkaptam eddig de most valahogy maga a lista nem jelenik meg nekem csak az üres oldal...

Tehát ottvan hogy pack list és alatta nincs ott a + hogy ledobja a listát a kapott dolgokról.. máskor is előfordult már másik karival de mostmár nagyon kivok akadva.. :S
Naplózva
mangaolvaso
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #229 Dátum: 12 nov 07, 16:53:37 »

Hello én a pockie ninja európai szerverén a ninjawaz-on játszom BestBeast névven. jelenleg lvl82 vagyok egy +15-ös little jun-om van +9-es Sushi monster pettel.
Statjaim: 7805 hp
               4008 chakra
               862-1015 támadóerő
               2.14 speed (ezt érdemes minél feljebb tolni szerintem)
               278 GB (ezt hamarosan megnövelem)
               57 pierce  (ez nem fontos stat)
               166 hit (ez sem fontos stat)
               379 crit
               811 def
               98 block
               633 dodge
               144 cons
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #230 Dátum: 12 nov 07, 18:15:56 »

A HIT csak akkor nem fontos, ha eszedbe se jut PVP-zni, se arénában, se Trialon. Másképp elég csúnya vereségekben lesz részed.
7805 életed van, ez szép, de GB-t és speedet is fogsz növelni, akkor most élet vagy speed kari leszel? A kérdés azért fontos, mert az életes karik általában %os leszedőkkel operálnak, semmi szükségük GB-re. Ezzel szemben a Speedkariknak jobban kell a GB, de még nekik is inkább a HIT a fontosabb, mert egy JÓ Dodger laposra veri őket.
 
Én a gamge321 Pockie Ninja-ján voltam (voltam a wazon is semmi különbség), 9xig jutottam, több mint 5.00 speedel, 1400 HIT ÉS GB fölötti stattal, 1000 fölötti támerővel. És nem, nem költöttem rá. És még így, ilyen értékekkel is gyengének mondható voltam néha Trialon/PvPben. Mosolyog
Naplózva
mangaolvaso
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #231 Dátum: 12 nov 15, 13:44:58 »

Na akkor eldöntöttem hogy speed kari leszek mert hiába van sok életem ha egy 4-es speed-el rendelkező úgy üt le hogy én hozzá sem érek. A GB-t azóta megdupláztam de a hitre még ráfér egy  jó kiadós erősítés. Szerintem a critet is érdemes felhúzni mert az eléggé megdobja a sebzést mivel még nem láttam olyan játékost akinek 300-nál nagyobb constitution értéke lenne.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #232 Dátum: 12 nov 21, 12:07:32 »

Akkor szükséged lesz alsó hangon HebiSasukéra, vagy Konanra. A nemköltős szekciót nézve persze.
Speed, GB, HIT, Crit, hát nem tudom "ingyenesként" mennyire tudsz majd 4 statot nyomni kellően, de a Bloodline-ok szerencsére sokat segítenek. Az más kérdés, hogy Critből elég kb 5-600 a játékosok 50-80%a ellen, így az nem fog sok cuccból statot elvonni. Nevet Na meg ott a Zanpakuto, ahol ha lila kártyát kapsz azt néhány goldból tudod fejleszteni, annyit piacból is ki lehet termelni azt hiszem. Bár ahhoz Impel Downban elég szépen kell aratni.
Peten is csak a speed, GB, hit és crit skillt tartsd meg, a többi mehet a levesbe. Nem tudom nálatok aktiválták már-e az S osztályú skilleket petre, +28tól rakhatóak rájuk, nekünk eddig 1 ajándék potot adtak belőle, élmény lesz kitotózni, melyiket dobjuk rá az állatkára. Mondjuk bőven elég a Bankai-skill is.
Halkan megjegyzem, hogy sokan a GB-t helyettesítik a Crittel, hiszen ahogy a Critpont nő, úgy nő a crittel beadott sebzés is, és Cons. pedig tényleg nincs sok embernek 500 fölött.
Naplózva
mangaolvaso
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #233 Dátum: 12 nov 26, 16:40:57 »

Köszönöm a jó tanácsot de az outfitet nem cserélném le mert ami nekem van az elég ritka, de a sushi monsteremet lecseréltem egy négyfarkúra. Amit megadtál húzandó statokat amellé még hozzávettem a dodge-ot is mert az már eleve nagy volt és nem volt szívem lenyomni.
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #234 Dátum: 13 márc 23, 17:02:21 »

Üdv! Nevet Valamelyik nap kezdtem el játszani a Pockie Ninja II-vel, egész jól haladok már 46os vagyok. Viszont van két problémám  Szomorú 
1. Nem tudom hogy fejlesszem az Ninja ruhámat(R. 4th Hokage +0). Ez a legfontosabb ha valaki tudja pls írjátok le bow

2. Nem tudom, hogy kell állatot szerezni, ami a harc közbe mellettem van.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #235 Dátum: 13 okt 03, 23:37:22 »

Érdekes egy játék, szerintem harmadszorra kezdek már új karaktert.
(A karakterek szerverfüggőek, vagy függetlenek? Ha az első, akkor a Dragontame Walley-ban vagyok, csak hogy emlékeztessem magam)

Csak azt nem értem, hogy mi a fenétől vagyok ilyen táp. Kb mindent elintézek egy ütéssel, s nemhogy a vereségnek, de még annak sincs esélye, hogy megsérüljek.


Kár hogy lvl12-ün nem engedi megtámadni a lvl20-as bosst...

Arénában most más játékosok ellen megyek, vagy valami gépi izék ellen?

Remélem,majd később azért nehezebb lesz.


Most meg már valami csain attakkolni kell. Na mondom beállítottam kapásból 30-ra, aztán néztem, hogy valami 90 percet kell várni, de  szerencsére le tudtam szkippelni.

Szerintem simán lehetne, hogy beszorozza szörny statjait 30-al, hátha lesz esélye...


Na hogy ebből van II.-es is, na nézzük remélem az nehezebb.  Hümm-hümm ... ja ez ugyan az
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 04, 00:15:08 írta Shiro » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #236 Dátum: 13 okt 04, 08:39:04 »

Szerverfüggő, de sok szerver már össze lett vonva, tehát pl szerver 1-re beléphetsz szerver2-re kattintva is, vagy valami ilyesmi.
A "területi" mobok mind ilyenek, sose fogsz velük izzadni. Hogy ez jó-e vagy sem... nem tudom. Nyelvesít A bossok se lennének nehezek amúgy, de azok küldetéshez kellenek. A különálló bossok amikhez demon proof kell se nagyon nehezek, ellenben az követi a szintedet, tehát azt bárhol ölheted majd, ahol épp feltűnik. Csak legyen elég proof a zsákodban. Nevet Amúgy majd Impel Down-ban megérzed az "áldást", na az szemét hely. Nagyon is...
Az arénában más játékosok ellen harcolsz, igen, de ahogy téged is, őket is a gép vezérli. Csak a tápos kiscsibék, akik MO éves költségvetésének felét a játékba ölték mármár megölhetetlenek. ikszdé
A PN és a PN2 igen, ugyan az tulajdonképpen, csak a 2-ben már alapból benne volt az összes fejlesztés, ami az 1ben folyamatosan folyt be. Pl Bloodline, Tailed Beast-ek, stb. Szerintem kár volt elindítani, csak pénzt akartak.

A kedvenc Chat szabályom az volt, amikor meg volt tiltva, hogy Hakuról beszéljenek az emberek. ikszdé Nem tudom él-e még, de elvileg igen, érdemes odavigyázni.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 04, 10:14:56 írta Aizen » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #237 Dátum: 13 okt 05, 14:00:46 »

Tiltva volta cseten, hogy Haku kinyiffant?  Pojén

Endtottam egy valhallásat, és milyen már, azért veszteni a közepénél, mert elfelejtettem feltölteni a HP és a mana újratöltő tárat.

Mondjuk a bomba meg az az átok, ami levesz 6% HP-t körönként az úgy néz ki nem igényel manát
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #238 Dátum: 13 okt 05, 16:33:33 »

Valhallában nem tudsz életet tölteni semmivel. Meccsek után kapsz vissza X életet és charát, azt hiszem 20%-ot talán. A bomba jó cuccos oda, a Great Strength szintén. Esetleg egy Crystal Blade + Assassinate kombó. Nevet A Death Mirage Jutsu jóféle, de az csak akkor sebez, ha az ellenfél van soron (mint minden %os sebző) Creation Rebirth amúgy lehet nem árt, feltámaszthat, ha épp olyanja van és bejön rá a %
Peted milyen van?
Neeem, Haku neméről és a szexuális hovatartozásáról volt elsősorban tiltott a bájcsevej. Nevet Bár volt, hogy a modi már csak azért is szólt, mert fel lett hozva a gyerek témába, gondolom megakarta előzni a vitát. XP
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #239 Dátum: 13 okt 05, 18:38:17 »

Vagy az is jó, ha Crystal Blade-l együtt rárakod a Death Mirage Jutsut, aztán a következő körökben megint csak Crystal Bladet húzol.

Pet? Azt tudom hogy van, de hogyan is szerzek? De nekem meg valami menő állat kell... Nyelvesít

Az aréna meg valami trollság lett? Mi az, hogy vagyok lvl31 és berak nekem lvl70-es ellenfeleket? ikszdé

Naplózva

Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!