24 szep 21, 06:30:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime filmek  (Megtekintve 27120 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #60 Dátum: 09 máj 14, 08:17:47 »

Megnéztem az Initial D anime élőszereplős film változatát, és tetszett.. Főleg az, hogy még a környezetet is 1 az egyben megépítették, ahol a versenyek folynak.... Gondolkozik Ajánlom megnézésre.. Láttam már 1-2  anime adaptációs filmet, de ez eddig a legjobb...
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #61 Dátum: 09 máj 14, 15:06:28 »

tudnál hozzá linket adni, mert az anime az tetszet, akkor ezt is megnézném
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #62 Dátum: 09 máj 15, 16:22:19 »

:S Az a baj hogy regizős torrentoldalon találtam meg....  Neeem És oda se meghívóm, se free reg...
Naplózva
Yusei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #63 Dátum: 09 máj 21, 21:47:25 »

Remélem csak rémhírek maradnak a rémhírek az élőszereplős Full Metal Panic-kal kapcsolatban...
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #64 Dátum: 09 máj 26, 13:49:52 »

Tennap hallottam ezt a hírt... lehet le agyok maradva nem tudom, lesz 2010-ben (július 2-án lesz a bemutató)
AVATAR élőszereplős film, a címe: The last airbender
http://www.screeninglog.com/journal/2009/5/24/first-stills-for-shyamalans-airbender-hit.html
http://www.imdb.com/title/tt0938283/
szóval avatarfanok még 1 év és kész lesz Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 26, 13:50:25 írta boci555 » Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #65 Dátum: 09 máj 26, 14:02:59 »

Amúgy azt tudtátok, hogy a Blood, the last vampire-ból is készült film?
http://film.ize.hu/comments.php?post_id=521
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 27, 14:03:22 írta STM » Naplózva
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #66 Dátum: 09 máj 27, 14:01:20 »

már bocs de bennek élnek a szülei az "anime" utólsó részeibe benne vannak a szülei bennek a film az tényleg nem valami jó (lánglovagról ne is beszéljünk)de szerintem gyémántfejet meg ragacskát jól megcsinálták vadorzó az meg túl gumis volt nekem. 
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
jaina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 124

A kétely a bölcsesség kezdete!


« Válasz #67 Dátum: 09 máj 28, 00:24:06 »

Hát kövezzetek meg, de én megnéztem a Dragonball Evolutiont. Véleményem:
1: ez egy amcsi produkció, tehát a manga csak valami távoli alapsztori, amiből kiragadtak pár részletet...persze kellőképp amerikanizálva a történetet...hát igen...világvége, romantika, úgy ahogy egy tinifilmbe kell... Kúl
2: ez egy film...egy filmbe pedig nem lehet mindent belesüriteni kb.: egy és fél órában nyomat le egy olyan sztorit, amilyen... Neeem
3: kicsit ( nagyon ) más a szereplők jelleme ill. háttérsztorija...
4: nekem mégis tetszett. elmondom miért: legalább emlékszünk még a DB-re, pedig nem 21. századi mű ( valjuk be ritka az ilyen... ), az, hogy a történet modernizálva van szerintem nem gáz...senki nem mondta, hogy ugyanaz lesz, mint a manga ill. anime ( az anime-t ugyis az a kritika érte, hogy tök ugyanaz, mint a manga, nem mutat túl sok új dolgot...bár én élveztem mindkettőt...) nem is lenne értelme valljuk be megfilmesíteni az egészet...nincs annyi filmszalag a világon  Nevet na szóval, a film nekem annyit nyújtott, amennyit vártam tőle...kellemes délutáni kikapcsolódást.
Ennyi...aki akarja nézze meg...( aki meg csak fikázná az csak halkan...nem kell elvenni mindenki kedvét....puszi ).
Ja és a CC-s cuccoknál tök jók az effektek
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 28, 00:26:27 írta jaina » Naplózva

Lehet, hogy a gyilkos galóca is finom, mégsem eszed meg...
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #68 Dátum: 09 máj 29, 13:53:35 »

nekem az a véleményem hogy:
1.:piccolot k**** sz@rul csinálták meg ez tény
2.:ssj-nélkül szar a sztori
3.:buu nincs is benne
4.:egy csomó karaktert nem raktak bele
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
jaina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 124

A kétely a bölcsesség kezdete!


« Válasz #69 Dátum: 09 máj 31, 00:11:30 »

Persze az fel sem merül, hogy a sztori ezek előtt játszódik esetleg ugye???Ja és elég szép történet lenne ha a db összes karakterét belezsúfolnák...hm...mindenkinek jutna egy fél mondat...felemelő valóban...
Naplózva

Lehet, hogy a gyilkos galóca is finom, mégsem eszed meg...
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #70 Dátum: 09 máj 31, 20:57:08 »

Pár napja néztem meg a két Death Note mozit és rohadtul tetszett majdem oly annyira mint az anime, és ez persze annak köszönhető hogy ezt nem a mézes-mázas hálívúúd csinálta hanem maguk a japánok. A színészek tökre jól játszanak főleg L na az ő karakterét nagyon eltalálták. Ryuuk és Rem animálása is jó lett. Hangulatilag nagyon ott van persze van pár dolog amit átírtak de egyátalán nem zavaró mert a történet így is jó volt.
Csak az a sz*r hogy ezek a b*zi amcsik is meg akarják fílmesíteni azzal a kis homó efronnal, bár még asszem nem biztos de jó lenne ha nem tennék rá a kezüket, dehát egyszer minden dolog amcsi kézre kerül.
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 01, 00:18:02 írta Pein95 » Naplózva
pecas85
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79



« Válasz #71 Dátum: 09 jún 14, 07:35:05 »

Azért ezek általában nem tudják visszaadni az animék hangulatát. (kivétel Death Note nekem kifejezetten tetszett. Még faterom is megnézte a moviet.)
Naplózva

Attól hogy okoskodsz, még hülye maradsz!!!!!!!!!!
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #72 Dátum: 09 jún 14, 10:05:09 »

Nekem nem tetszett különösebben a Death Noe film se nem az igazi mégis csak az anime anime a film film és a filmben nekem pl unszimpatikus volt a Kirát megszemélyesítő színész meg ily az egész nem volt olyan...
Mondjuk azért én megnézném az amcsi verzsönt is ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Tamina
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18

Jégszobor, klasszikus Uchiha beszédmóddal...


« Válasz #73 Dátum: 09 jún 14, 10:25:03 »

A DN film még az anime előtt készült, és szerintem egész jó lett. Ugyan más a jellege, és Light is ellenszenvesebb benne, hiszen egész hétköznapi kinézetű... Nos, így nem nagyon tudsz azonosulni az isteni mivoltával.  Neeem
Naplózva

Nem vagyok tökéletes. A hiba belőlem is hiányzik.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #74 Dátum: 09 jún 14, 11:52:54 »

Én azt mondom, a death note film nevetségesen gyenge. Az amerkiából érkezett FBI ügynökök egytől-egyig japánok, a Kirát alakító színész röhelyesen rosszul játszik, a filmbeli Kira egy egysíkü uanalmas akrakter, L-t meg éppen túl játsza a színész, és, ahogy minden más karakter, ő is egysíkü, nem jön át semmi Light és L kapcsolatáról, ahogy Kira és Light ellentétét is egy az egyben kihagyták, a Shiingamik oylanok, mint valami szörnyek a power ingersből és ezt oldalakon át lehetne folytatni.


Amúgy, tudna nekem valaki véleményt mondani a basilisk filmről? Áltaklában rossz vélemyénnyel vagyok az anime filmekről, de azt hallottam, hogy ez egész jó.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!