24 ápr 28, 20:09:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mi voltál előző életedben? Mi leszel halálod után?  (Megtekintve 86197 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #345 Dátum: 13 jan 05, 11:58:20 »

Ki voltál előző életedben?

Íme előző életed

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Szibéria területén születtél Krisztus után 975 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, tervező, mérnök, iparos lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Mindig szerettél utazni, nyomozni. Talán detektív vagy kém voltál.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy fejlesztd és terjesztd szellemi öntudatosságod. Találj magadnak egy jó tanárt, és tedd magadévá bölcsességét.

Mit szólsz hozzá? Kezd már derengeni?


Ekkora oltári baromságot.. Nevet
Az utolsó két kérdés a legjobb.
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #346 Dátum: 13 nov 13, 15:30:04 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Fülöp-szigetek területén születtél Krisztus után 1550 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, farmer, takács, szabó lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Az igazság és a bölcsesség keresője. Talán megláttad a következő életeidet. Mások idealistának tartottak.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy kedves legyél az emberekhez, és megszerezd a megértés és az együttérzés képességét.


http://www.jegyzetek.hu/pastlife.php
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
feary teiru
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13



« Válasz #347 Dátum: 13 nov 24, 18:33:14 »


Íme előző életed

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Korea területén születtél Krisztus után 1000 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, utak, hidak, kikötők építője lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Lázongó típus. Az élet minden területén újítani akartál: politika, üzlet, vallás, háztartás. Talán vezető voltál.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy megtanulj alázatosnak lenni, és hinni a spirituális dolgokban. Hinned kéne a Magasabb Erőben.

szerintem ez hülyeség
Naplózva
nilatak88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 17



« Válasz #348 Dátum: 13 nov 25, 17:53:29 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Észak-Anglia területén születtél Krisztus után 1775 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, utak, hidak, kikötők építője lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Hatalmas energiákkal rendelkező személy, jó tervező és szervező képességekkel. Ha kukás voltál, akkor csakis brigádvezető lehettél.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Kötelességed, hogy keresd a megoldást a környezetszennyezés, az újrahasznosítás, az energiapazarlás és az atomerőművek megszüntetésének problémájára.

1775 környékén nem hiszem hogy túl sok nőnek engedték hogy utak, hidak, kikötők építője lehessen. Inkább építtetője...
Naplózva
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #349 Dátum: 14 jan 11, 21:22:05 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Észak-kelet Amerika területén születtél Krisztus után 1025 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, kéziműiparos, műszerész lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Az igazság és a bölcsesség keresője. Talán megláttad a következő életeidet. Mások idealistának tartottak.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy fejleszd és terjeszd szellemi öntudatosságod. Találj magadnak egy jó tanárt, és tedd magadévá bölcsességét.

Persze. ><
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #350 Dátum: 14 jan 11, 21:31:55 »

Íme előző életed

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Észak-Kína területén születtél Krisztus után 1675 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, drámaíró, rendező, zenész, bárd lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Megfontolt, gyakorlatias ember voltál. Materialista, vallási meggyőződések nélkül. Ez az egyszerű bölcsességeddel segítetted a gyengéket és a szegényeket.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Fejleszd az önszeretedet és a képességedet, hogy reményt önts mások szívébe. Az ambíció nen minden. Az igazi gazdagság a lelkedben van.

Ez teljesen hülyeség. Már évek óta tudom (a hangok megmondták), hogy előző életemben egy kagyló voltam, amit a normandiai partraszállás közben először elesett katona kezéből kihulló puska tusa zúzott halálra Durci.

Persze ez is hülyeség, de az ilyenek sosem adnak olyan előző életet, amiben koldus voltál, aki semmit sem csinált egész nap míg valami csúnya betegség el nem vitte.(Pedig akár ez is lehettem volna előző életemben  ikszdé)
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #351 Dátum: 14 jan 26, 19:53:56 »

Meh

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Dél-India területén születtél Krisztus után 1275 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, prédikátor, kiadó, ősi írások ismerője lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Félénk, kényszeres, csendes személy. Tehetséges voltál, de nem tudtál kibontakozni. A környezeted néha különösnek tartott.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy szebbé tedd a világot. Szellemi és lelki sivatagok várják, hogy megöntözd őket. Mindig mosolyogj!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 22 23 [24]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!