24 ápr 29, 06:11:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mi voltál előző életedben? Mi leszel halálod után?  (Megtekintve 86220 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #330 Dátum: 10 dec 04, 22:30:22 »

Felnőttként sem jársz vele jobban Mosolyog
Persze érdekes élmény lehet, de szerintem elég felesleges, és nem nagyon éri meg. Én semmiképpen nem akarnék ilyesmit.
Naplózva
matrayzz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #331 Dátum: 11 márc 05, 21:58:17 »

"Előző éned valami ilyesmi lehetett: Jó emberismerő voltál, mindig ki tudtad használni a lehetőségeket. Hidegvérű, minden helyzetben megfontolt."

Ezek közül minden illik rám ^^. Igaz nem hiszek ilyenekben, mármint hogy születési dátumból megmondja valaki, hogy én ki voltam előző életemban.
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #332 Dátum: 12 feb 11, 22:56:57 »

Indiaiak ugye a hinduizmnusban hisznek (GYK: hinduizmus=újjászületés, tehát miután meghalsz, új életet kezdhetsz, ez az indiai kasztrendszerrel is egybeköthető), ami ha igaz is lenne, akkor örülnék. Simán tudnám, hogy akármikor meg is halok, újjászületek. (de asszem a Nirvana (vagy mi ikszdé) a cél Indiában, ha odáig "fölérsz", akkor már nem születsz újjá, ha jól tudom >.<#)
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #333 Dátum: 12 feb 12, 09:00:00 »

De tudod, a Nirvána a végső állomás, és aki eléri, mondjuk úgy, a paradicsomba kerül. A hinduizmus amúgy nagyon érdekes vallás. De engem jobban vonz a sintoizmus és budhizmus.

A tudomány megállapította, hogy létezik olyan mint lélek, mérhető a súlya is. Egy érdekes kísérletkor megmérték egy elhalálozó súlyát, ami a halál beálltakor megváltozott. Tehát létezik a lélek, akkor bármi lehet.  Még újjá is születhetsz, ha jól gondolom, mert valamilyen szinten, az energiamegmaradás törvénye alapján újra leszel hasznosítva ikszdé.
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #334 Dátum: 12 feb 12, 09:15:27 »

Egyiptomiak abban hisznek, hogy a test és a lélek különválik egymástól; a lélek állítólag a túlvilágra megy harcolni, ezért is temették el a holttal együtt az ékszereit, fegyvereit, és egyéb értékeit, hátha jól jönnek még a túlvilágon.
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #335 Dátum: 12 feb 20, 15:50:20 »

Idézet
Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Új-Guinea területén születtél Krisztus után 1150 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, író, drámaíró, szertartások vezetője lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Könyörtelen személy, nagyon megfontolt, hatalmas önuralom és akaraterő. Tiszteltek, de nem mindig szerettek.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. A te feladatod, hogy küzdj az erőszak és a diszharmónia ellen ebben a világban, és megértsd minden probléma gyökerét.

Ááá de fasza voltam! és most küldetésem van Ördögi vigyázz világ, jövök

Halálom után farkasember szeretnék lenni, vagy anime/manga szereplő ^^
Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #336 Dátum: 12 feb 20, 17:37:27 »

Idézet
Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Izrael területén születtél Krisztus után 1075 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, szerzetes, méhész, magányos harcos lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Kíváncsi, találékony, mindennek a végére jártál, könyvmoly. Drámai tehetség, született színész.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy diszkréciód és racionalitásod fejleszd, majd ezt másoknak is megtanítsd. Az életed boldogabb lesz, ha segítesz másoknak, akik eme racionalitásnak híján vannak.

Hmmmm, ezek a jellemzők eléggé illenek most is hozzám. Kevés félbe hagyott dolgom van, a rajzaimat leszámítva. Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #337 Dátum: 12 márc 25, 13:16:04 »

Nem tudom hogy ti hallottatok-e róla de van olyan hogy ingával elaltatnak és elvileg az előző életedről kérdeznek és arról beszélsz vagy valami ilyesmi és hogy ezt felveszik kazettára hogy bebizonyítsák hogy nem hazudnak.  Ohh My God Ki akarom próbálni Nevet !

Ez vmi ilyesmi? <a href="http://www.youtube.com/watch?v=E8ix1luEqa8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=E8ix1luEqa8</a> xDDDD
A tesztet am én is megcsináltam, és kb minden fordítva van, mint állítólag az eőző életemben. xDDD De volt pár olyan mondat benne, amit már ti is írtatok, szóval tuti, h humbug az egész. Amúgy is én előző életemben denevér voltam...
http://www.youtube.com/watch?v=Y1rnRJk_wkc xDDD de ezt ne halgassa meg csak aki erős idgzetű Mosolyog
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #338 Dátum: 12 ápr 15, 12:28:51 »

ez jo
hát előző életemben..... majd mégkiderül
hát halálom után nyilván halott:DDDD
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #339 Dátum: 12 aug 06, 09:29:40 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Nyugat-Afrika területén születtél Krisztus után 1400 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, kéziműiparos, műszerész lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Az igazság és a bölcsesség keresője. Talán megláttad a következő életeidet. Mások idealistának tartottak.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy kedves legyél az emberekhez, és megszerezd a megértés és az együttérzés képességét.

Nah nekem ezt írta..Nevet Mondjuk az igaz, hogy nem szeretek az emberekkel trollkodni.Mosolyog
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Higitsune
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #340 Dátum: 12 aug 15, 17:05:58 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Dél-Latin-Amerika területén születtél Krisztus után 1150 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, táncos, énekes, színész lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Agyad akár egy zsenié, mindig mindent megmagyaráztál. A környezeted gyakran nem értett meg, de nagyrabecsülte a tudásodat.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. A te feladatod, hogy tanulj, gyakorolj, és használd a bölcsességedet, ami tudatodban és az ősi kéziratokban rejtőzik. Erős hittel, és kemény munkával beteljesedik a végzeted, ami ebben az életben vár.

A legjobb az hogy utálok táncolni és énekelni.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #341 Dátum: 12 aug 15, 17:35:24 »

Tekintve, hogy isten vagyok, ez az első és egyetlen életem... és nem áll szándékomban még abbahagyni, úgyhogy kb ennyi Nevet
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #342 Dátum: 12 nov 29, 21:13:13 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Dél-Ausztrália területén születtél Krisztus után 1775 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, vezető, polgármester, kapitány lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Félénk, kényszeres, csendes személy. Tehetséges voltál, de nem tudtál kibontakozni. A környezeted néha különösnek tartott.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Mindig is úgy érezdet, hogy valamelyest másképpen fogod fel a világot. Feladatot, hogy bízz a megérzéseidben ebben az életedben.
Hehe
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
barr4x
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 14


Leendő RaiKage


« Válasz #343 Dátum: 13 jan 04, 22:33:23 »


Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Északi-sark területén születtél Krisztus után 750 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, mutatványos, zenész, költő lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Megfontolt, gyakorlatias ember voltál. Materialista, vallási meggyőződések nélkül. Ez az egyszerű bölcsességeddel segítetted a gyengéket és a szegényeket.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Fejleszd a szeretetre, a boldogságra és a lelkesedésre való képességedet, majd add át ezeket az érzéseket minden embernek.

Mission Complete! Kúl
Naplózva

Egy nap én leszek a Raikage és megküzdök Narutóval!
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #344 Dátum: 13 jan 05, 10:02:48 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Egyiptom területén születtél Krisztus után 1075 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, juhász, lovász, erdész lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Hatalmas energiákkal rendelkező személy, jó tervező és szervező képességekkel. Ha kukás voltál, akkor csakis brigádvezető lehettél.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Kötelességed, hogy megtanulj megérteni másokat, és hogy emelt fővel vedd az élet nehézségeit. Segíts másokon, hogy ők is megtalálják a boldogságot.

Ezt a hülyeséget!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!