24 ápr 29, 02:53:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 24
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mi voltál előző életedben? Mi leszel halálod után?  (Megtekintve 86217 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Dátum: 07 dec 15, 23:05:44 »

Ha ez beletartozik a legendáék, mítoszok, és lények témába, akkor sorry, de szerintem lehet neki külön téma.
Jah amúgy nekem az jött ki egy tesztben, hogy férfi voltam, és egy gonosz varázsló, akit büntetésül az alvilágba zártak, amikro legyőzték...


ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 16, 11:45:11 írta Ben Tennyson » Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1 Dátum: 07 dec 16, 12:21:53 »

És hogy szabadultál ki...? (fel szeretnék készülni esetleges jövőbeli eshetőségekre xP)
Amúgy hol csináltad ezt a tesztet...? Érdekelne...

Bár talán a regressziós hipnózissal többet érnénk... xD
Naplózva

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #2 Dátum: 07 dec 16, 12:34:03 »

Wow Ben, és is el tudnám viselni a gondolatot h ilyen gonosz voltam előző életemben Nevet (és mint az animékben ismét feltámad bennem a zerő >Nevet)

Ez a teszt engem is érdekelne, le tudnád ide írni a linkjét? Nevet
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #3 Dátum: 07 dec 16, 12:55:07 »

http://www.jegyzetek.hu/pastlife.php

Ha kitöltitek készüljetek fel az olyan válaszokra is, hogy pl. pap voltál, vagy tanár, meg iylen hülyeségekXD

Hát hogy mi lett velem arról nem ír. Ösztönös megérzésem szerint(mivel mégiscsak én voltam az a valaki), gondolom ott múltam ki.
Jh rólam valami olyat is írt, hogy rám maradt egy feladat abból az életből, hogy tegyek jóvá mindne rosszat amitt tettem.
Álmodik a nyomorXD

Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #4 Dátum: 07 dec 16, 12:57:31 »

Hát, én is meglestem Nyelvesít

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Skócia területén születtél Krisztus után 950 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, bankár, uzsorás, bíró lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Jó emberismerő voltál, mindig ki tudtad használni a lehetőségeket. Hidegvérű, minden helyzetben megfontolt.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Félénk, magányos, önérzetes emberekkel van tele a világ. Győzd le magadban ezeket, majd segíts másoknak is, hogy nekik is sikerüljön.

Ez jött ki Nevet

(Hmm ahogy elnézem az alap storyt az év és a hónap adja meg, a nap csak 1 kis részletet változtat: az én esetemben pl a várost ahol születtem Nyelvesít )
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 16, 12:58:50 írta Feo » Naplózva

Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #5 Dátum: 07 dec 16, 13:03:43 »

Hát, Feo, akkor rokonlelkek vagyunk Nyelvesít

Idézet
Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Borneó területén születtél Krisztus után 475 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, művész, varázsló, jövendőmondó lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Jó emberismerő voltál, mindig ki tudtad használni a lehetőségeket. Hidegvérű, minden helyzetben megfontolt.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Félénk, magányos, önérzetes emberekkel van tele a világ. Győzd le magadban ezeket, majd segíts másoknak is, hogy nekik is sikerüljön.

Ez amúgy nem is az igazi xD Anyum is mutatott valami ilyet, hogy napra pontosan írd be a születési dátumodat (esetleg, hol születtél), de... akkor ugyanaz volt előző életében még mittoménhány ember is, mint én, vagy mi? xDD
Ja, egyébként megint eljátszottam a tudattal, hogy április 31-dikét írjak be... Nevet Kíváncsi vagyok, mit szólt volna a gép xP

De poén! Nevet
Naplózva

Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #6 Dátum: 07 dec 16, 13:06:36 »

És arra van tippetek, hogy a következő életetekben mik lesztek?^^
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #7 Dátum: 07 dec 16, 13:13:12 »

Á, az majd úgyis azután dől el, hogy ezt az életemet már végig éltem xD Meg, akarok-e még újjászületni, ne...? Mosolyog
De emberként, nőként, nem is olyan rossz lenne újra Nevet
Naplózva

Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #8 Dátum: 07 dec 16, 13:17:24 »

Én következő életemben, ha lehetne választani, szívesen választanám megint a gonoszságot. Csak nőként.
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #9 Dátum: 07 dec 16, 13:21:22 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Egyiptom területén születtél Krisztus után 1225 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, juhász, lovász, erdész lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Hatalmas energiákkal rendelkező személy, jó tervező és szervező képességekkel. Ha kukás voltál, akkor csakis brigádvezető lehettél.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Kötelességed, hogy megtanulj megérteni másokat, és hogy emelt fővel vedd az élet nehézségeit. Segíts másokon, hogy ők is megtalálják a boldogságot.

Hmm...
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #10 Dátum: 07 dec 16, 13:23:37 »

Én következő életemben, ha lehetne választani, szívesen választanám megint a gonoszságot. Csak nőként.

Hmm... ???
Szerintem én egyik előző életemben már lehettem valami olyasmi xD Inkább nyugit szeretnék most már Nevet Nyelvesít (azért a Világmeghódító terveim még mindig élénken élnek bennem, mint azt tegnap éjjel meg is vitattuk a Duma topicban xP)
Naplózva

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #11 Dátum: 07 dec 16, 13:26:01 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Dél-Kína területén születtél Krisztus után 1325 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, ékszerész, órás lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Kíváncsi, találékony, mindennek a végére jártál, könyvmoly. Drámai tehetség, született színész.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy diszkréciód és racionalitásod fejleszd, majd ezt másoknak is megtanítsd. Az életed boldogabb lesz, ha segítesz másoknak, akik eme racionalitásnak híján vannak.

Én nő voltam.ikszdé
Nem hinném, hogy túl hiteles, mert meggyőződésem, hogy kovács voltam!XD
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #12 Dátum: 07 dec 16, 13:28:50 »

óccsó kínai óraXD najónem.

Én amúgy varázserővel is rendelkeztem vagy mi...
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #13 Dátum: 07 dec 16, 14:27:00 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Dél-közép Amerika területén születtél Krisztus után 1650 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, katona, vadász, halász, áldozatok bemutatója lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Mindig szerettél utazni, nyomozni. Talán detektív vagy kém voltál.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Fejleszd az önszeretedet és a képességedet, hogy reményt önts mások szívébe. Az ambíció nen minden. Az igazi gazdagság a lelkedben van.



Nah nekem ez jött ki. Én voltam a régi 007es ügynök, csak női kiadásbanXD Vagy pedig vmi katona, valszeg a csatamezőn estem el Nyelvesít

Én a következő életemben...hmm...én is lennék vmi gonosz varázsló Nevet Ez tetszik Nevet (amúgy meg mind1 h nő vagy pasi alakban :-*)
Naplózva
Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #14 Dátum: 07 dec 16, 14:56:29 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Dél-Afrika területén születtél Krisztus után 575 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, könyvtáros, pap, törzsi ereklyék örzője lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Az igazság és a bölcsesség keresője. Talán megláttad a következő életeidet. Mások idealistának tartottak.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy fejlesztd és terjesztd szellemi öntudatosságod. Találj magadnak egy jó tanárt, és tedd magadévá bölcsességét.

Hogy ez micsoda hülyeség, de azért tetszik Nevet
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 24
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!