24 szep 22, 18:20:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Chidori / Raikiri  (Megtekintve 135402 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Zamzung
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #90 Dátum: 08 jan 03, 21:36:31 »

Amugy a Raikirit már nem lehet tovább fejleszteni? :-\
Mivel sajnos nem vagyok sem kisimoto,se kakashi nem mondhatom meg :-\
Naplózva
graslz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #91 Dátum: 08 jan 03, 21:44:18 »

szerintem lehet tovább is fejleszteni de szerintem Kakashi nem tudja tovább fejleszteni mert ha igen akkor már meg tette volna  ;D
Naplózva
Zamzung
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #92 Dátum: 08 jan 03, 21:56:38 »

szerintem lehet tovább is fejleszteni de szerintem Kakashi nem tudja tovább fejleszteni mert ha igen akkor már meg tette volna  ;D
Eszt hogy érted?Hogy nem lehet vagy hogy mert Kakashinak nincs elég ereje???
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #93 Dátum: 08 jan 04, 00:07:14 »

Mindent lehet fejleszteni!
Különben is mit nevezünk fejlesztésnek?
Més elemet vagy formát adni egy jutsunak?
Szerintem Kakashi tudná fejleszteni a Raikirit, csak nincs rá oka.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Zamzung
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #94 Dátum: 08 jan 04, 11:35:07 »

Szerintemi is.Az a jo jutsju ameik erös de sokáig lehet használni is.Ha kakashi tovább fejlesztené akkor tul sok chakrat enne.Nem lenne optimális.
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #95 Dátum: 08 jan 04, 20:13:28 »

Miért nem lett volna chidori?Ez kakashi jutsuja meg tudja csinálni obito sharingánja nélkül is...

Igen, de a chidorihoz, nagyon nagy gyorsaság kell, akkor viszon t negyon könnyű az ellenfélnek ellentámadást indítania, ráadásul azt a sharingan nélkül nem látná.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
memoryan
Vendég
« Válasz #96 Dátum: 08 jan 10, 16:31:51 »

Mért van az, hogy egyszer kell a Chidorihoz kézjel (első Szasukés bemutatkozás) másszor nem (105-106.rész)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #97 Dátum: 08 jan 10, 19:35:12 »

Időspórolás az anime készítői részéről. Mosolyog Vagy csak szimplán lusták. Nevet
De amúgy lehet "érezni", hogy mikor formálja a pecséteket, csak nem mindíg mutatják.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
narutofan 13
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #98 Dátum: 08 jan 13, 15:34:30 »

most a raikiri volt elöbb amit kakashi csinált és abból egy gyengébb jutsu lett vagy a chidoriból fejlesztette kakashi??
Naplózva
Itachi.takuta
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 294


Ulquiorra Forever!


« Válasz #99 Dátum: 08 jan 13, 15:47:32 »

Hát, látom, még nem olvastad a Kakashi Gaident. Ajánlanám neked, kb. 12 évesen mutatják, amikor kifejleszti a Chidorit. Meg aztán a Gaara vs Sasuke harcokban is elszavalja Gai sensei Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
hummer4700
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #100 Dátum: 08 jan 13, 20:48:48 »

azok hanyadik részek mert elolvasom, csak animében láttam első 220 részt
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #101 Dátum: 08 jan 26, 00:47:26 »

.. őő nem  azért  most  lehet  h  nagy  hülyeséget  mondok..vagy  olyat  is amit  eddig tudtunk..xD..  :-X ..
..szla  most  h  újra  kezdtem a  Narutoot  nézni (kicsit  figyelmesebben)..tuképp én  azt  veszem ki  h Chidroi  és  a  Raikiri teljesen ugyan az  a   technika...... amikor Sasuke  harcol  Gaara  ellen akkor  mongyák h  a   kettő  teljesen  egy  és ugyan az  a  raikiri nevet  csak  azért  kapta  mert  Kakashi  ketté  vágott  vele egay  villámot...de amúgy semmiben nem különbözik.......
...(légyszives  ezt csak  akkor szooljátok  le  ha  nincs  igazam ha  megnézitek azt   a részt és  tényleg nincs  igazam Mosolyog )
Naplózva
kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #102 Dátum: 08 jan 26, 11:59:59 »

Én ezt már oldalakkal előbb feltettem, mert nem tudtam miért beszélnek róla úgy, mint 2 külön jutsuról, ezek után leharapták a fejem és száműztek. Nevet Nevet Nevet

Szerintem még mindíg ugyan az a kettő.
Naplózva
skippersd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #103 Dátum: 08 jan 26, 13:51:48 »

Láttam egy olyat hogy "narutó bakik" (nem emléxem az angolra). Gai mondja a Chidorit ORVGYILKOSÁGRA találták ki... Utánna ahogy sasuke fut gaara felé, nem kis hangefekktel kísérve... hát...
Naplózva

Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #104 Dátum: 08 jan 26, 17:27:48 »


..szla  most  h  újra  kezdtem a  Narutoot  nézni (kicsit  figyelmesebben)..tuképp én  azt  veszem ki  h Chidroi  és  a  Raikiri teljesen ugyan az  a   technika...... amikor Sasuke  harcol  Gaara  ellen akkor  mongyák h  a   kettő  teljesen  egy  és ugyan az  a  raikiri nevet  csak  azért  kapta  mert  Kakashi  ketté  vágott  vele egay  villámot...de amúgy semmiben nem különbözik.......
 

Én is nemrég láttam azt a részt és miért mondanák benne (Gai mondta) hogy a Chidori és a Raikiri ugyanaz, ha nem igaz, de ha mégis különböznének akkor bizonyítsa be vki nekem anime vagy manga alapján ha nem így van, és azt el fogom hinni
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!