24 szep 23, 11:26:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 295440 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
memoryan
Vendég
« Válasz #150 Dátum: 07 dec 05, 18:34:01 »

Narutórol köztudott, hogy nem érti meg elsőre a dolgokat (lásd: Kage bushinos edzés), hogy finoman fogalmazzak és Kakashit fárasztja, hogy nem érti a dolgokat! - szerintem
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #151 Dátum: 07 dec 05, 18:35:23 »

Amikor magyarázta neki az új edzést és Naruto még nem nagyon értette,akkor mondta,hogy "Jézusom Jiraiya ,hogy tudtál megtanítani ENNEK A kölyöknek egy olyan bonyolult technikát,mint a Rasengan?" (ezt fejből írtam szóval nem tökéletes ,de a lényeg benne van Nyelvesít ),így szerintem ezt Kakashi arrra értette,hogy hogyan magyarázott el neki valami uj bonyolult dolgot..
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #152 Dátum: 07 dec 05, 18:38:40 »

Dehát amikor Jiraiya tanította Narutonak a Rasengant, akkor pont az volt a lényege, hogy maga jöjjön rá, hogyan is kell azt megcsinálni. És mikor rájött, kitalált egy megoldást, ami hatásos is volt... És ez mindhárom fázisára vonatkozik az edzésének. Kakashi-sensei sajnos ezekszerint mégsem a megtestesült türelem, pedig azt hittem :naruto_pff: Melyik edzés is ez pontosan? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 05, 18:39:47 írta six » Naplózva
dexter21
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #153 Dátum: 07 dec 05, 18:39:23 »

Szerintem meg hogy Narutora, egy ien forrófejü srácnak miért tanitott egy ien teknikát, azért mondta, de ki tudja...Nevet
Naplózva

Megszabadultam a gyerektől; a macskám allergiás volt rá.

memoryan
Vendég
« Válasz #154 Dátum: 07 dec 05, 18:43:31 »

Dehát amikor Jiraiya tanította Narutonak a Rasengant, akkor pont az volt a lényege, hogy maga jöjjön rá, hogyan is kell azt megcsinálni. És mikor rájött, kitalált egy megoldást, ami hatásos is volt... És ez mindhárom fázisára vonatkozik az edzésének. Kakashi-sensei sajnos ezekszerint mégsem a megtestesült türelem, pedig azt hittem :naruto_pff: Melyik edzés is ez pontosan? Mosolyog

Ez a Rasenshuriken edzés lenne, a mangában
Naplózva
Mangekyou Sharingan
Vendég
« Válasz #155 Dátum: 07 dec 05, 18:44:01 »

A lényeg az hogy megtanulta és kész itachi
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #156 Dátum: 07 dec 05, 18:54:24 »

Ahhh. Oké, mostmár tényleg elkezdem olvasni a mangát is!  :naruto_mosoly:
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #157 Dátum: 07 dec 08, 12:01:26 »

hmm kakashi azért tudhatja a rasengant mivel yondi volt a mestere... Nevet amugy meg sztem azért mondta, mert már megszokta amikor saskát tanitotta rögtön megértette és kész narutonak meg 10x elkellet mondani.
Naplózva
phobia
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #158 Dátum: 07 dec 08, 18:20:08 »

Nem kell 10x elmondani csak leegyszerűsíteni hogy ő is megértse.
Ezért volt jó hogy Jiraiya edzette mert ő értett a "nyelvén". (És elsősorban ezért nem szeretném ha meghalna az öreg)
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 08, 18:20:51 írta phobia » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #159 Dátum: 07 dec 08, 18:23:00 »

Hát mikor a sima Rasengant tanította neki, akkor nem teljesen foglalkozott vale, mert ugyan magában, de mondta, hogy csak így tudja megcsinálni. Jiraiya azért jó tanár Naruto számára, mert itt viszont Jiraiya és Naruto hasonlítanak egymásra.
Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #160 Dátum: 07 dec 09, 13:01:52 »

tényleg amikor naruto megtámadta tobit a rasengannal akkor nem láttam egy klónt se mellete a szél elemű rasengan után már tudja klón nélkül is a simát?

 :gamabunta:
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 09, 13:03:16 írta nonomage » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #161 Dátum: 07 dec 09, 15:05:44 »

A mangában nem lehet mindent lerajzolni, mert akkor nem 17 oldal lenne egy rész, hanem 170 Mosolyog
De attól még kell neki klón. És azt se felejtsük el, hogy az aktuális történések szerint az erdő tele van Naruto klónjaival, akik keresik Sasukét.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #162 Dátum: 07 dec 09, 17:41:22 »

Ezért jó,hogy van anime is mert a nem világos vagy kérdéses helyeken megtudjuk mi történt,mert az is lehet hogy az animébe benne lesz hogy feloldja a jutsut Nyelvesít És a helyszínen meg Kage Bunshin nélkül csinál Rasengan-t vagy nem Nyelvesít
Naplózva
nikifan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


« Válasz #163 Dátum: 07 dec 10, 15:11:14 »

még nem láttam akció közbe a rasengánt de tök jó
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #164 Dátum: 07 dec 11, 16:54:46 »

hmm nekem van egy érdekes ötletem. tehát a rasengant el is lehetne dobni nem? Nevet és kifejleszhetne olyan hogy Rasen Kunai, vagy eldobhatná a Fuuton Rasengant (kicsi shuriken) és a Rasen Shuriken -t Nevet és akkor távolságból is jó lenne
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!