24 szep 22, 23:27:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 294956 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #1065 Dátum: 09 máj 08, 17:42:22 »

Szerintem a Yondaime tanította meg neki, de végül is lehetséges hogy másolta, vagy másolva tanította meg neki.
A Fuuton RasenShurikent is le tudná szerintem másolni abban az esetben például ha tudná irányítani a szél elemet, de nem tudja. (pont ezt az egyet nem tudja, érdekes nem?)
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1066 Dátum: 09 máj 08, 17:59:52 »

Hát kakashi a föld alá is bújhatna(amit szokott is),akkor sem tudná kombinálni elemmel a rasengant!
A rasenshurikenben ez a lényeg,hogy még a yondaimének sem sikerült ötvöznie,és akkor még nem beszéltünk az eszméletlen sok chakráról,ami a technikával jár,amiből kakashinak nincs sok,úgyhogy szerintem ezt az ötletet hanyagolhatjuk!
Főleg most!!!-a mangások értik!
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 08, 18:04:44 írta con » Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1067 Dátum: 09 máj 08, 18:14:43 »

Nem tudom miért gondolja mindenki hogy Kakashi csak másolni tud Jutsut, tanulni nem. :/

Ha jól tudom Kakashi azért fejlesztette ki a Chidorit mert besült a Rasengan elemi ötvözésével.  Nyilván felhasználta az ottani formai manipulációt - hisz ahhoz mesterien kell tundi formálni a Chakrát hogy valaki Rasenganozzon- csak sajátot talált ki, és hozzáadta a saját elemi affinitását. Véleményem szerint így lett a Chidori.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1068 Dátum: 09 máj 09, 15:20:21 »

Inkább fordítva.
Megalkotta a Chidorit (még Yondaime is lesett rajta^^) és utána valahogy megtanulta a Rasengant, de a villám elemet nem tudta belevinni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1069 Dátum: 09 máj 09, 18:21:01 »

jah említette is naruto edzése alatt hogy nem sikerült belevinnie a villám elemet.

A fuuton rasen shurikent se tudja lemásolni, pedig az ha jól tudom nem vérvonal képesség, bár lehet, hogy tévedek akkor elnézést.
ott Kakashi korlátozott chakratartalékai és fizikai képességei(állóképesség) teszik lehetetlené az elsajátítását. de a Sharingan lehetővé tenné a másolást.

megjegyezném még ha tanulta volna Tsunade valszeg tudott volna róla.
de ő valmi olyasmit mondott Jiraiyának hogy minek próbál egy ilyet megtanítani neki(narutonak) mikor ezt a techet csak yondaime és ő tudta használni. persze ez nem jeleent 100%ot Mosolyog
Naplózva
Sesshoumaru
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59

Mizukage


« Válasz #1070 Dátum: 09 máj 10, 18:04:02 »

Idézet
ott Kakashi korlátozott chakratartalékai és fizikai képességei(állóképesség) teszik lehetetlené az elsajátítását. de a Sharingan lehetővé tenné a másolást.

Szerintem egy S rangú Fuuton jutsut még egy Uchiha a Sharingan teljes erejének birtokában is csak nagyon nehezen vagy nem is tudná lemásolni a Rashen Shuriken-t
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 10, 18:05:53 írta Sesshoumaru » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
peti93
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #1071 Dátum: 09 máj 10, 19:42:01 »

elméletileg a sharingan egyedül a kekkhei genkai-t (tom h rosszul írtam) nem tudja lemásolni, a gyakorlat már 1 teljesen más téma Nyelvesít
Naplózva

Sensei: pintermate */_\*
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1072 Dátum: 09 máj 10, 20:03:41 »

Off:persze,a sharingan le tudja másolni azt a jutsut,amit a használó képes használni,de ha nincs meg a képessége,akkor hiába másolja le!
Off end
megjegyezném még ha tanulta volna Tsunade valszeg tudott volna róla.
Tsunade miért tudott volna róla?
Most kakashi tanulhatta egyedül,nem kell azt rákötni senki orrára!
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 10, 20:06:34 írta con » Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1073 Dátum: 09 máj 10, 20:36:18 »

én írtam nem bonta kun.
és azért mert Ismerte mind Yondit mind Jiraiyát és kétlem hogy Jiraiya nem cáfolt volna rá arra az állításra hogy csak 2en tudják a rasengant. Kakashi meg nem hiszem hogy a kisújjából kirázta a rasengan tanulásához szükséges szinteket.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 10, 20:38:15 írta Dave90 » Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1074 Dátum: 09 máj 20, 21:41:30 »

Vagy lehet hogy Kishimotónak akkor még nem jutott eszébe hogy esetleg Kakashi is ismerheti a Rasengant. A Rasengan "reklámozására" pedig kitűnő módszer hogy csak két nagy Ninja ismerte. Így még inkább megalapozta a Rasengan népszerűségét. 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
dexter21
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #1075 Dátum: 09 máj 21, 07:10:23 »

Szerintem az volt a jó rasenganban, hogy azt csak a negyedik, meg Jiraya tudta. Utána meg Naruto vitte tovább. De mostmár Kakhasi is tudja, meg majd még vaki... :S :S
Naplózva

Megszabadultam a gyerektől; a macskám allergiás volt rá.

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1076 Dátum: 09 máj 21, 16:34:28 »

Konohamarut ki ne hagyd. ^^
Bár ő a saját kis mini-Rasenganját kezeli úgy, mint Naruto az Oodamát a Shippuuden elején (+1 klón kell, hogy meg tudja tartani).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1077 Dátum: 09 máj 21, 19:51:16 »

Az hogy a manga szerint 5 emberke tud(j/t)a használni attól még a ninja világban elég egyedinek számít, ha azt vesszük, hogy vannak jutsuk amiket egész tömegek ismernek.

Meg alapvetően nem egy túl bonyolult dzsucú, ha az illető elég képzett csakrairányítás terén (vagy felfedezi a klóncsítet) akkor valószínűleg el tudja sajátítani.
Naplózva

cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #1078 Dátum: 09 jún 03, 17:58:38 »

Hali mindenkinek

Volna it valami amit nemértek
minek van szüksége naruto-nak klonokra a sima rasenganhoz?, holott volt már rá példa hogy klon nélkül is
megcsinálta ráadásul ugy, hogy még a bal kezét sem használta hogy rásegitsen. bár az igaz hogy akkor roka-"palást" egy farokkal (naruto 134.rész) formában volt , de ennek nemhiszem hogy tul nagy jelentösége lett volna, elvégre a klont
korábban és utána is a formai manipulácio irányitására használta. 
Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1079 Dátum: 09 jún 03, 18:03:28 »

Mert Naruto nem tud olyan jól Chakrát összpontosítani hogy ez egy kézzel menjen neki. De ha jól tudom, Sennin módba már megy a sima Rasengan.  Gondolkozik
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!