24 szep 22, 23:28:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 294959 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #1080 Dátum: 09 jún 03, 19:13:02 »

Ezt már régebben megbeszéltük...Naruto tud 1 kézzel is Rasengant csinálni...nem kell hozzá sennin mod...sztem már kinött abbol h nem tud olyan jól chakrát összpontositani..
Naplózva
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #1081 Dátum: 09 jún 04, 17:41:06 »

Bocsi!
Gondoltam hogy volt már erröl szo korábban de nagyon hosszu már ez a topic
bazi sok idöm elment volna az átnyálazására.
Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #1082 Dátum: 09 jún 09, 19:00:05 »

Tényleg az milyen lenne, ha Kakashi a Villám elemét hozzá tudná adni a Rasenganhoz? Abból mi sülne ki?
Amúgy olyat vajon nem lehet, hogy valaki aki tudja a Rasengan-t + a Chidori-t az a kettőt kombinálná?
Az se rossz ötlet ( Ha lehetséges. )
 bye bye
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #1083 Dátum: 09 jún 09, 19:22:36 »

adaz
A Chidori és a Rasengan kombinálása lehetetlen mert a két teknika teljesen eltérö formai manipuláciot használ!
Raiton Rasengant elméletben lehet csinálni, csak bazi nehéz mert ha belegondolsz Narutonak menyi idö volt a     
Fuuton Rasenshuriken pedig a klonokkal sokszorozta a hatékonyságot, akkor ez Sasuke esetében is minimum kb.
5-10év lenne!
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 09, 19:23:24 írta cyberwolf21 » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #1084 Dátum: 09 jún 09, 21:33:27 »

Ha Naruto megtanulna egy másik elemet is, akkor biztos tudna abból is természetmanipulációs Rasengant csinálni, csak nem lenne olyan erős, mert nem a fő eleme, a szél lenne. Azért én is megnéznék senin módban egy eldobható "gömbvillámot". Pojén
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1085 Dátum: 09 jún 10, 11:34:25 »

A rasengant minden elemmel el tudom képzelni kivéve a föld elemet. De egy eldobható gömbvillám tényleg atom lenne.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1086 Dátum: 09 jún 10, 14:04:39 »

... Amúgy olyat vajon nem lehet, hogy valaki aki tudja a Rasengan-t + a Chidori-t az a kettőt kombinálná?
Az se rossz ötlet ( Ha lehetséges. ) ...

Elvileg lehetetlen, mert a Rasengan forgómozgás, a Chidori pedig tulajdonképpen egyenes vonalú, olyan, mint egy penge.
Vagyis a kettő kombinálásának kb. az lenne a végeredménye, mintha egy forgó ventilátor lapátjai közé bedugnál egy vascsövet. ^^

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1087 Dátum: 09 jún 10, 14:06:59 »

Viszont az pl. elképzelhető szerintem, hogy a Rasengant Raiton elemmel kombinálják, hasonlóan, ahogy Naruto a Fuutont tette hozzá. 
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #1088 Dátum: 09 jún 10, 14:43:03 »

Naruto 200 klónnal és Kyuubi miatt hatalmas chakrájával csinálta meg. Másnak nem menne, más elemmel nem tudom elképzelni, mert nem illene egyikhez se
lemásolni, meg nem lehet, mert túl magas szintű jutsu
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1089 Dátum: 09 jún 10, 14:48:16 »

Hát én úgy tudom,hogy a kekkei genkai-on kívül a sharingan mindent le tud másolni,és sasuke amilyen zseni biztos megtudná csinálni,az most hogy magas szintű technika nem kifogás! smirksweat
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1090 Dátum: 09 jún 10, 15:00:46 »

nem de a lemásolt jutuhoz megkell lenni a megfelelő fizikai állapotnak chakramennyiségneg stb ami a hazsnálathoz szükséges. tehát egy rasenshurikent hiába másol le valaki ha nem tudja azt használni.
Naplózva
Neji45
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Válasz #1091 Dátum: 09 jún 11, 15:53:13 »

Üdv.Dave90 igaz meg kell hogy legyen a megfelelő fizikai állapot de ha belegondolunk Sasuke erejébe egyszerüen lemásolhatná viszont mi érdeke egy elba**** tecchnikát lemásolni.De ha belegondolunk hogy pl. milyen elsöprő lenne ha a Byakugannal kombinálnánk a rasengant.Szerintem tuti nyerő lenne
Naplózva
peti93
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #1092 Dátum: 09 jún 11, 16:03:58 »

Neji45 ezt, hogy érted, hogy Byakugannal kombinálni a Rasengant??? A Byekugan dojutsu, a Rasengan pedig ninjutsu, nem nagyon tudom elképzelni, hogy ez hogy lenne lehetséges?
Naplózva

Sensei: pintermate */_\*
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #1093 Dátum: 09 jún 11, 17:33:46 »

Szerintem az az egy lehetséges formátuma van a rasengan chidorinak hogy az egyik kezébe rasengan a másikba meg chidori .Am ha sasuke megtanulná a rasengant , ő megtudná csinálni azt hogy a rasenganba beletenné a raiton elemet .
Naplózva

Pikkon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #1094 Dátum: 09 jún 12, 12:51:13 »

Az télleg jól nézne ki, hogy egyik kézben chidori másikban rasengan, egyszer régen a miskolci conon félig Narutonak félig Sasukének voltam öltözve és akkor pont ezt csináltam, mármint csak pózoltam hozzá Nevet

A rasengant egyébként jobban szeretem és hatásosabb is, ha valamelyikük megtanulná a másikat, akkor már inkább Naruto a chidorit, persze erre nem volna sok esélye.
Naplózva

Believe in the Will of Fire inside you!
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!