24 jún 18, 05:56:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 27
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime-Csillag Születik  (Megtekintve 113257 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Kirara-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 8


« Válasz #285 Dátum: 11 márc 20, 16:09:12 »

Na most ez egy kicsit olyan lesz, mint amikor diplomamunkát véd az ember.

Először is, összességében nagyon köszönöm a 22 pontot, mert nekem ez bőven elég jó. Nem nyerésre mentem én itt, hanem szimpla szórakoztatásra.

acid: Bevallom a te értékelésedtől tartottam a legjobban és nagyon örültem, hogy maxot adtál rá. A Numerakirály titulusért meg külön köszönet, bár ha lehet inkább változtassuk Numerakirálynőre  kacsint

Cartnecker: Neked egyértelműen tetszett az egész, úgyhogy nincs is értelme magyarázkodnom, csak boldogan ugrándozni.  Nevet

Dant-C: Igen, azt bevallom, hogy az AMV-m eleje nem valami ütős. Finomíthattam volna rajta többet is, csak persze én is a leadási határidő előtt három nappal kezdtem el készíteni a videót, aztán már nem volt rá időm.
Örülök, hogy a szájmozgás igazítását kiemelted, mert azzal szenvedtem a legtöbbet. Köszönöm az 5 pontot! bow

Matten: A képminőségért a Windows movie makert hibáztatom, mert ugyan nem azzal készítettem magát az AMV-t, de kénytelen voltam wmv formátumba menteni az elkészült, sokkal jobb minőségű videót, mert az eredeti 176 Mb méretű volt. A dicséretet azonban nagyon köszönöm.   Mosolyog

yoko logan: Mint azt már Dant-C esetén is írtam, elismerem, hogy az AMV eleje lehetne jobb is. Ennek ellenére a 3 pontot én egy kicsit szőrösszívű értékelésnek találtam az előző négy zsűritag pontjaihoz képest. De hát ízlések és pofonok. Nemde bár?  ikszdé

Naplózva

"Keep your friends close and your enemies on the BBQ pit."
Iam The Ghost
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 108


« Válasz #286 Dátum: 11 márc 20, 19:54:38 »

Én is köszönöm a kritikákat, egyetértek velük, igaz, ezt már olyan 3-4 éve készítettem, ma már biztos máshogy csináltam volna meg, de azért büszke vagyok rá. Nevet
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #287 Dátum: 11 márc 20, 22:33:00 »

Köszönöm szépen a válaszod Mosolyog
Már értem. Az összefüggéstelenséggel én sem voltam kibékülve, de úgy gondoltam, hogy ha már nekifogtam, akkor beküldöm...
Az meg más, hogy összecsaptam.  smirksweat
Lehet, hogy jobban jártam volna, ha egy rendes rajzba fektetek ennyi időt, a videó helyett, vagy a nicknév választáskor kellett volna előre gondolkodnom ikszdé
Naplózva

Lond
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 8


« Válasz #288 Dátum: 11 márc 21, 00:21:01 »

Kedves Zsűri!
Köszönöm az értékelést, és bízom benne, hogy a közönség is szavaz majd rám!  smirksweat
Naplózva
NatsuDragneel
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #289 Dátum: 11 márc 22, 16:40:41 »

Hali, nagyon tetszenek a vidik,gratula mindenkinek és az lenne a kérdésem hogy a Jedi által készített videónak mi a zene címe? Nyelvesít bow
Naplózva
zuio
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #290 Dátum: 11 márc 22, 18:36:47 »

üdv, Two Steps From Hell - Dragon Rider
Naplózva
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #291 Dátum: 11 márc 22, 19:25:44 »

Fú én is kíváncsi lennék az egyik nevező amv-jének a zenéjére... az első körben Darklight_netreni@freemail.hu címéről jött egy zseniális dragonballos amv, aminek nagyon jó a zenéje, és nagyon ismerős is, csak azt nem tudom, honnan. Valaki nem tudja véletlenül a címét? >.<#
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
Dizsi(mix)
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2627



WWW
« Válasz #292 Dátum: 11 márc 22, 19:45:37 »

a címét nem, de szinte 100, h. x-ray dog szám
Naplózva

etteeekeee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #293 Dátum: 11 márc 22, 21:45:28 »

Olyan kérdésem lenne, hogy az első selejtezőben szinte max pontot kaptam a vidimre, a második selejtezőben pedig már nem láttam a nevem a felsoroltak között. Ez azt jelenti hogy kiestem? Vagy semmi köze hozzá?.... Pirul Pirul (Bocsi az értelmetlen kérdésért csak nem vágom... ikszdé)
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #294 Dátum: 11 márc 22, 22:11:59 »

Hát erre már egy pár ezerszer válaszoltam ebben a témában... Nevet
Akkor sarkosítva még egyszer... ikszdé

100 nevezés érkezett. 4 felé osztottuk, mert egyszerre nincs időnk értékelni mindegyiket.

Az első hétvégén 25 (selejtező 1. rész)... Aztán megint 25 (selejtező 2. rész)... aztán megint 25 (selejtező 3. rész)... és végül megint 25 (selejtező 4. rész) nevezést értékelünk. Mindegyik kap egy pontszámot, ami alapján kialakul egy sorrend.

A végén kategóriánként az első 10 helyezett jut a döntőbe. A döntőben pedig a látogatók döntenek szavazás formájában a végső sorrendről.
Naplózva
Silver01
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #295 Dátum: 11 márc 23, 16:02:17 »

Ohajo maste! elnézést a beleszólásért de nem lehetne feltölteni inkább youtubre mint megavideora? én nem vettem részt a versenyen de nagyon kiváncsi lennék az amvkre, csak annyit kérnék h ha lehetséges valami más tárhelyre feltölthetnék az amvket a zsűri tagjai mert a megavideo nem a leggyorsabb nálam =/ pedig nincs rossz netem kacsint köszönöm és bocsi! bow
Naplózva
Morrow
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 23


« Válasz #296 Dátum: 11 márc 23, 17:39:40 »

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Az én netem kifejezetten gyors de nálam is gyakorlatilag nézhetetlenül akadozik. Úgyhogy nem tudtam megnézni őket. Nem tudom más hogy van vele.
Naplózva
Longar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #297 Dátum: 11 márc 23, 17:47:41 »

Részemről a net kifejezetten pocsék, de elégséges a mostani helyéről történő megnézéséhez. Persze nem akkor ha az esti órákban próbálkozok, mert akkor az oldal van úgy leterhelve, hogy lényegtelen a sávszélességem. Viszont ha kicsit is eltérek a szokásos időpontoktól (pl. nem 17-21 óra között próbálkozok, hanem 22-24 óra között), akkor teljesen probléma mentes.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #298 Dátum: 11 márc 23, 18:30:02 »

Ez nem netfüggő. A webkiszolgálók; tárhelyek minden nethez máshoz igazodnak.
A youtube-ra feltöltést nem teljes mértékben támogatom. Pozitív oldalról:
Teljesen ingyenes, tehát nincs korlátozás a net problémákkal kapcsolatosan (időtartam, sebesség). Nekem fix ip-m van, ráadásul a faluban több ember használ egy ip-t, így néha a nevezéseket egyáltalán nem tudom megnézni, vagy 2-3 megnézett videó után már beadja a várjak x percet, hogy újra tudjak videót nézni dumát...
Negatív oldalról:
Youtube-on tevékenykedik a legnagyobb nyálverő csapat, a Sony Music Entermaintment. Magában még nem is lenne baj, mert mindenkinek joga van arra, hogy profitot nem termelve belőle használja a jogvédett cuccokat. Ha letiltják a videót, írsz egy petíciót ezzel kapcsolatban. De az említett jogvédő csapat nagy ívbe sz*rik a jogokra, a videót továbbra is több, mint 40 országban blokkolják. Természetesen mi, Magyarország is beletartozunk. A többi csapat, mint például a WMG - ők is elég nevesek - elfogadják a petíciót.
Tehát ha valaki olyan zenét használt fel videójában, amit tiltott a SME-nél, azt a YT letiltja, s így nem lenne teljesen fair vele szemben, hogy a többieknek elérhető a videója yt-n is, neki meg csak megán. Ennek ellenére támogatom az ötletet  Lepiál
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 23, 18:31:05 írta Stance » Naplózva



Ninbikun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


Yu gi oh abridged fan


« Válasz #299 Dátum: 11 márc 23, 18:33:34 »

Nekem ugyan nincs bajom a megavideóval, de hogyha tényleg sokaknál merül fel a fentebbi probléma akkor ezt a youtubos feltöltést meg lehetne gondolni, vagy esetleg ott az indavideó is, ez utóbbinál pl nincsenek olyan copyright problémák, úgyhogy én ezt tudnám ajánlani. Én magam is használom az indát, és sok animeelemző ismerősöm is, akiket a youtube letiltott ott tevékenykedik.
Az indavideó is ugyanúgy ingyenes és korlátlanul lehet rajta videókat nézni, ahogy a youtubeon.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 23, 18:38:05 írta Ninbikun » Naplózva

- Csak most tudta meg, hogy a Yu gi oh csak a 49. részig van szinkronizálva.
- Meddig?! O.O
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 27
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!