24 jún 26, 17:38:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 27
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime-Csillag Születik  (Megtekintve 114455 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #255 Dátum: 11 márc 15, 09:57:16 »

De am is csak acidé volt kicsit fájóbb, am mindenki korrekten megmondta, hogy milyen. Sőt matten meg yoko elég sokít írt, hogy segítsen felnyitni a szemed, miben kéne változtatni. Örülnék én ha nekem ennyi segítséget adnának majd a rajzomnál Nevet

Hidd el, nem égettek be téged, lehet, hogy 1-2 negatív kritikát rosszul fogsz fel , és sértésnek veszed

« Utoljára szerkesztve: 11 márc 15, 09:59:09 írta Zer0 » Naplózva
Dashma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #256 Dátum: 11 márc 15, 10:12:22 »

Azta, nem hittem volna, hogy ennyi pontot kapok Nevet Főleg, hogy ez volt az első Photoshopos rajzom, amit be is fejeztem (úgy ahogy).  Nyelvesít Nem vagyok elégedett a művemmel, mert elég rövid idő alatt dobtam össze ötlet híján, de mindenképp be akartam küldeni. A poén az egészben az, hogy utána megjött az ihlet. Nevet De ez nálam már csak így szokott lenni.  ikszdé Köszönöm a kritikákat sokat segítettek!
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #257 Dátum: 11 márc 15, 10:20:50 »

Egy negatív kritika mindig fáj, mindegy hogyan mondja/írja az ember. Lehet ezt most csavargatni, hogy így a fogalmazás meg úgy, ami nem volt jó, az nem volt jó. Pont.
Lesz még itt 3 forduló és lesznek olyan animációk, amiktől konkrétan lehidal az ember. És ne vedd sértésnek, de a Jitsu harcosok nem az a kategória, azért is írtam, hogy ott mindenben kell fejlődni. Nem megalázni akarjuk a gyengébb nevezőket, hanem segíteni. Ha alázásról lenne szó, akkor kicsit cifrább dolgokat írtunk volna.
Mindenesetre remélem alszol rá párat és idővel kitisztul a kép. Nevet

Örülök, hogy segíthettünk és gratula a műhöz! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 15, 10:24:53 írta Cartnecker » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #258 Dátum: 11 márc 15, 10:52:17 »

Off :  Nem tom már pontosan melyik, de asszem német tehetségkutatóban az egyik énekesnek azt mondta a zsűri, hogy olyan, "mintha be lenne varrva a se*ge, és a száján jönne ki a sz*r" Ehhez képest mindenkivel kedvesek itt Nevet
Naplózva
Dashma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #259 Dátum: 11 márc 15, 11:27:10 »

Szerintem egyáltalán nem baj ha keményen megmondja a zsűri, hogy mi a baja az ember munkájával. Legalább nem száll el magától az ember és tudja, hogy van még hova fejlődni. Márpedig ha odáig eljut, hogy tudja és nem adja fel akkor fejlődni is fog. Szóval el kell fogadni a kritikát, mert sosem lesz olyan, hogy minden mindenkinek tetszeni fog. Arra csak törekedni lehet. Nevet
Naplózva
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #260 Dátum: 11 márc 15, 12:39:08 »

Ez egy jókis reklámszöveg.
Egyébként acid kivételével senkinek nincs baja az ilyen jellegű művekkel.

Ebben igazad van, de senki se úgy nézze, hogy én  úgy értékeltem hogy ez egy újabb fun with akatsuki koppintás (mert az összes az). A helyzet az, hogy az ilyen művek ugyanazon sablonra épülnek. Ugyanolyan a rajzolás, a sztori és a poénok általában ugyanolyanok, így már annyi ilyet láttunk, hogy besokalltunk tőle. Amennyiben a nagy kígyó vagy a másik nemtom már nevét mű rajzolásban, vagy akár sztoriban, vagy bármi másban felülmúlta volna az fwa-t, akkor higgyétek el kétség sem fért volna hozzá, hogy jóra értékeljük. Így azonban tucat mű Szomorú
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #261 Dátum: 11 márc 15, 13:11:50 »

Mondjuk ez egy kicsit off: Omnistrife a karikatúrák új kategóriáját teremtette meg. Paintben rajzolt, animált, vicces anime-manga karikatúrák. És sokan elkezdtek ilyet csinálni. Mint ahogy az 50-es években Bill Haley elkezdte nyomatni a rockzenét... utána számtalan rockbanda alakult. És a rockon belül még több zenei műfaj, azokon belül is, és már követni se lehet. Nevet
Na jó, off end. xD

Off :  Nem tom már pontosan melyik, de asszem német tehetségkutatóban az egyik énekesnek azt mondta a zsűri, hogy olyan, "mintha be lenne varrva a se*ge, és a száján jönne ki a sz*r" Ehhez képest mindenkivel kedvesek itt Nevet

Úristen. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 15, 13:13:40 írta Cartnecker » Naplózva
Kirara-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 8


« Válasz #262 Dátum: 11 márc 15, 13:14:53 »

Én amikor először megnéztem hinatah videóját, akkor soknak találtam a 23 pontot amit kapott rá. Ugyanis én azt hittem, csak egy AMV-ről van szó, amiben szomorú képek váltogatják egymást egy szép, melankolikus számra. Aztán elolvastam a szöveges értékeléseket, és kiderült, hogy a dalt MAGA A KÉSZÍTŐ ÉNEKLI! Most már keveslem a 23 pontot. Nagyon szépen énekelsz hinatah! Mosolyog
Naplózva

"Keep your friends close and your enemies on the BBQ pit."
sharko21/faranight
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2303


« Válasz #263 Dátum: 11 márc 15, 13:50:03 »

Hello mindenkinek! Szeretnék kérni egy szivességet a főszervezőktől...átneveznétek légyszi a nevezésben, mert az lett kiírva, hogy sharko21 és faranight, pedig sharko21/faranight a felhasználóm(ez egy személy nem kettő) viszont az alkotótársamnak nem volt felhasználóneve, időközben lett és ezért szeretném az ő nevét is feltüntetni. Ez nem változtatna azon, hogy melyik selejtezőben kerülök sorra. Tehát a sharko21 és faranight ot szeretném sharko21 és stuporo-ra változtatni, ha lehetséges. Bocs h most szólok, de nem rég vetem észre és kicsit zavaró. Pirul
Előre is köszönöm Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 15, 13:51:54 írta sharko21/faranight » Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #264 Dátum: 11 márc 15, 13:55:13 »

Jaja, hinatah nagyon szépen énekelt. Nevet Csodálkoztam is, hogy jött ilyen nevezés, mert abszolúte nem számoltam vele.

sharko21: Persze, a mai nap folyamán átírom. ^^
Naplózva
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #265 Dátum: 11 márc 15, 14:52:50 »

Én azon vagyok meglepődve, hogy milyen kevés olyan munka érkezett, ami hinatah féle. Én pl. több karaoket vártam volna, de egy élőszereplős rövid filmmel biztos simán elvarázsoltak volna (vagy simán ha valaki veszi a fáradtságot és cvosplayben zsonglőrködik.
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #266 Dátum: 11 márc 15, 15:14:29 »

Mondjuk én is szívesen néztem volna valami Cosplayes Fanfilmet, aminek története van, vagy csak egy kis Sketchet Nevet
Az nagyon érdekes lett volna Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #267 Dátum: 11 márc 15, 16:37:53 »

acid, ha szépen megkérlek elmondod a videómmal kapcsolatos sz*r pontokat is? Mosolyog
(feltételezem, a rajzokat leszámítva minden ^^"- de pontosítva? azért kellene, hogy megpróbáljak változtatni rajtuk)
a "Legalább aranyosan rajzolsz" dícséretet meg köszönöm szépen Nevet
Naplózva

acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #268 Dátum: 11 márc 15, 17:38:38 »

huh nem szar volt, ha szar lett volna, akkor azt írtam volna. A mi bajunk (acid+Karasu) az volt, hogy nem értettük mit akarsz a videóval. Nekem nem is jött be nagyon az egész, nem tudtam hová rakjam. Nem volt sztori, túl kusza volt, a szövegelés meg még jobban elrontotta az egészet. Ha egy sima kis bemutató lett volna a rajzaidból, akkor mint a rajzokat simán önmagukat biztos jobbra értékeltük volna. Így viszont más olyan művekkel került össze, amik mellett így ebben a formában nem lett volna (szerintünk) jó lépés a 4,5 pontot megadni...  Mosolyog
Megjegyzés: ugyanez a munka viszont a 2. körben simán jobbat érdemelt volna...  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 15, 18:30:41 írta acid » Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #269 Dátum: 11 márc 19, 12:50:00 »

Huhú ma 2. selejtező !!! Gondolom csúszni fog a munkanap miatt, de remélem ma kijön Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 27
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!